Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

o kurde Ernesto... nie martw się... będzie wszystko w porządku. Czyli to nie refluks... masakra, ze mluchy muszzą sie tak meczyć :(

ja nie wiem co sie dzieje mała mi płacze cały czas juz nie wiem dlaczego, nakarmiłam ją odłozylam na chwile bo kurier przylecial, wracam za niecała minute a ona płacze, i od tamtej pory dopiero terazz zasneła! ciekawe ile pospi, pewnie standardowo 10minut :/ oczywiscie czkawka ja zlapala i mysle ze ta czkawka tez sie przyczynila do tego ze plakala... ja juz nie wytrzymuje psychicznie jak sie nic nie zmieni do jutra to ide do lekarza z nią.

Odnośnik do komentarza

Ernesto,bardzo mi przykro.3majcie się mocno, zaciskam kciuki za szybki powrót do zdrowia.Mój Bartus urodził się z wrodzonym zapaleniem płuc,więc początek też mieliśmy kiepski ale teraz to już daleka historia-wszystko jest ok i u Was też tak będzie!!:)
Mnie też się wydaje,że ten żółty śluz trochę capi.
Odnośnie ruszenia laktacji to dobre jest jedzenie orzechów włoskich.Nie kilogeamami ale tak pół garści dziennie.U mnie szału po tym nie ma ale mojej szwagierce mleczarnia bujala pełna parą.

Odnośnik do komentarza

Kalae masz rację azimi sorki za błąd ;-)
Ola czopki to viburcol i wsadza się cały, bardziej polecam kropelki wygodniejsze i nie trzeba się martwić że wyjdzie ;-)
Kamila zarowno czopki jak i krople są bez recepty, mi kropelki ścigali z hurtowni na 2 dzień miałam do odbioru. Jak włożysz czopek to przytrzymaj zaciśniętą pupke wtedy nie powinien wyjść.

http://www.suwaczki.com/tickers/17u93e5ew3p8xvbj.png

Odnośnik do komentarza

Zu2ia

Misiakowata, ta krew z piętki nie jest na pneumokoki (bo to wirus i dziecko zawsze moze zachorować, nawet po szczepieniu)

Zu2ia pneumokoki to bakterie a nie wirusy, ale fakt, nawet zaszczepienie nie daje całkowitej gwarancji, że dziecko nie zachoruje. Choć podobno lżej będzie przechodzić chorobę. Typów pneumokoków jest 90, a szczepionka chroni przed 13 lub 23 ale te typy zawarte w szczepionce podobno są najbardziej groźne http://szczepimy.com.pl/pneumokoki/szczepienia/

Odnośnik do komentarza

Jeju Ernesto,biedna Paulinka..trzymam kciuki żebyście szybko uporały się z tym cholerstwem !Maleństwa są silniejsze niż myślimy :) przesyłam pozytywna moc misiowego buziaka :**
Wspolczuje Wam tych kolek..ja chyba oszaleje jak Mati dostanie..
Kamilla jedzcie do lekarza..cos jest ewidentnie nie tak z Tosia.Moze dostanie konkretny lek i bedzie lzej?trzymam kciuki :**

P.wyszedl a ja nie wiele myslac ubralam moja Zabcie w misiowy kombinezon,czapajke i otworzylam balkon.juz z dobra godzinke sobie spi balkonujac sie :-)
A ja oczywiscie zamiast polezec to troche posprzatalam korytarz,bo juz patrzec nie moglam na te 15 par butow na podlodze chyba,pochowalam kurtki do szafy..Przy okazji odkrylam ,ze elegancko zapinam sie w swoja zimowa kutke i to na zamek i zatrzaski jednoczesnie..zmienilam posciel i usiadlam w fotelu..cisza..piekna..tylko pralka chodzi :)
No teraz czuje sie choc chwile soba :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje dziewczyny za podtrzymywanie na duchu. Antybiotyk na conajmniej tydzien.

Kalae osluchowo bylo ok, ale mala od czasu do czasu kaszlala i kichala. No i ulewala wiec duze prawdopodobienstwo ze tresc wlewala sie do oskrzeli. Ogniska zapalne wyszly na rtg.

W trakcie porodu ja dostalam antybiotyk a mala nie.

Odnośnik do komentarza

Ale jak Ernesto..nie sprawdzili krwi po urodzeniu Paulince??
Ja,ze mialam gebelsa dostalam 3 razy dawke antybiotyku..no ale niestety Mateuszek sie zarazil i caly pobyt w szpitalu otrzymywal antybiotyk w wenflonie w glowce i wyleczyli.Zarazil sie chyba dlatego,ze 13 godzin byl bez wod a porod nie postepowal.

Dziewczyny chyba dostalam zapalenia pecherza..no tak mnie boli jak siusiam..pije wody duzo zeby wyplukac bakterie,napilam sie tez soku z zurawiny..tak sie zastanawiam..moze zaparze sobie pokrzywy albo rumianku

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Aga ja tez czesto mialam taki widok w domu jak wracalam - szczeniaki uwielbiaja tak balaganuc :D

Ernesto napewno Paulinka szybko wyzdrowieje, trzymam kciuki :)

Misiakowata pij duzo wody i tabletki z zurawina. Ja tez po porodzie zlapalam zapalenie - caly dzien sie meczylam i praktycznie z wc nie wychodzilam :/

Obiad, pranie, lekcje ogarniete. Malycha karmie i lece do starszaka na wywiadowke :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

aniia
dziewczyny, dostałam dzisiaj od PZU kartę apteczną- za pobyt w szpitalu. Napisane jest, że mam limit 300zł do wykorzystania w aptekach.
Powiedzcie, czy ja dodatkowo muszę coś płacić za to, czy po prostu mam kartę i za 300zł mogę sobie zakupy zrobić w aptece? Jak to działa?

Trzeba aktywować kartę dzwoniąc na infolinię tylko. Po 24 h jak będzie aktywna można robić zakupy okazując kartę w aptekach które je realizują. Ja mam na 200 zl.

Odnośnik do komentarza

Mnie nie gania na siusiu i nawet siusiam normalnie tylko boli mnie cewka przy siusianiu..tylko to w sumie odczuwam..nawet mnie nie boli podbrzusze..ochleje sie wody,popije pokrzywy i zurawiny..no ta tabletkową kupię jutro ,bo nie mam jak wyjsc teraz..a z fotelikiem z małym nie dam rady dojść do apteki..ech..do dupy z wozkiem na 3 pietrze :/

Malutki po "balkonowaniu"darł sie przy pieluszce,opitoplił dwa cyce i śpiocha..Jeju :D
Gotuje na jutro zupę :)

Mamuski kapiecie same swoje dzieci??bo ja sie boję..czekam z tym na P..mysle ze jutro rano zaliczymy kapiel..
P.tez sie nie czuje pewnie jeszcze..pomogła nam taka wkładka do wanienki,ale i tak kapiemy oboje :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...