Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

niuska_aw
Mój ma teraz 7 tygodni .
Kamilla Ja bym poszła do lekarza z nia, zawsze to będziesz spokojniejsza. Mój jak w 3 tygodniu dlawil się mlekiem, kaszlal mocno, krztusil sie to poszłam do lekarza. strasznie się bałam właśnie zapalenia pluc, bo wiem że może być właśnie zachlystowe. Lekarz mnie uspokoił że mały poprostu sie przejada, dal syropek i po kilku dniach przeszło. A ja jak wróciłam od lekarza to poczułam taką wewnętrzną ulgę. Może i ty spróbuj!

Ale moja Toska juz nie ulewa. Nie wiem czy wlasnie się przejadala czy jak, czy może fakt ze odstawilam nabial ma wpływ? Jedyne co to ten brzuch jej dolega caly czas, od powrotu ze szpitala a i w szpitalu miała problemy.

A swoja droga dziwne ze w aptece doz chca receptę jak na internetowej aptece normalnie sprzedają. Nie rozumiem tego

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Ola Twoj pomysl odpada bo mamy tu waskie klatki a poza tym 3 pietro..wozek ciezki,nie dalabym rady utrzymac..
Kamilla,Zu2ia chuste chce kupic od jakiegos czasu..Czekam tylko na pieniadze z ubezpieczenia :)
A spacerowke chcemy kupic mniej wiecej w sierpniu :)
Wczoraj mialam gorszy dzien po prostu..ktora z Was nie ma?
Dzis jest lepiej :)Sam fakt,ze.moge sie wyzalic jest lepiej :)

Ortoda mòj Mateuszek tez ma tradzik tak samo jak Wojtus..przemywam rumiankiem,raz dziennie tez oceniseptem..
Kamilla pojedz do lekarza z niunią..lepiej to sprawdzić..biedactwo

Pije kawe i lecimy do netto we trojke heh..zawsze to jakis spacerro :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Kamilla a może ona nie najada się Twoim mlekiem w dzień? Bo w nocy ładnie śpi i w nocy jest ponoć bardziej syty pokarm, a co do mm to trzeba próbować które podejdzie, moja po bebilonie miała zaparcia, teraz po nanie były 3-4 kupy dziennie, a teraz ma zaparcia ale przez żelazo.
A ile Tosia ma? Może faktycznie to ten skok cholera.

Ortoda a Twój Synek płakał o konkretnej porze czy ciągle?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Przyjazna - dyzo pomogl ten oilatum, prawie nie ma tych chrostek, fakt ze wychodza nowe, no ale ten teadzik do 3 mc poprostu bedzie. Niemniej przy tym smarowaniu szybciej znika.

Kamila idz do lekarza, moze ci przepisze te kropelki. A mierzylas jej temperaturę?

Odnośnik do komentarza

Ma 7tygodni bez 2dni. Mierze temperaturę i caly czas ma kolo 36.7, teraz 36.8.

Ola do tej pory problemu z mlekiem nie miałam, na noc pada jak mucha skoro tyle przespała to musiała byc zmeczona niespaniem w dzień... Nie sadze ze chodzi o moj pokarm, ale moze..

Odnośnik do komentarza

misiakowata30
Kalae ale Oliatum ale co plyn,krem jakis??

to jest cała seria.
emolium do kąpania, a oilatum krem do smarowania, teraz chyba zrobimy też do kąpieli zamiast emolium bo się kończy.

no tak jak pisałam kiedyś nam tak położna zaleciła i skutkuje, choć ja byłam sceptyczna ze wzgl na parafine w składzie.

Odnośnik do komentarza

Hej mamusię:) U nas marudkowy dzień i pogoida też do tyłka.
My smokja wyjmujemypo zasnieciu.Chociaż często Maluch sam wypływa.Z tym że u nas dopiero od 3 dni Dydek został zaakceptowany.Ale nie wyobrażam sobie nocnych kursów do łóżeczka za każdym razem jak smok wypadniue z pysia.
Ja dzisiaj postanowiłam przestawiać Bartusia do cyca.Mlkeka coraz mniej i to może przez ściąganie laktatorem??
Jeśli chodzi o krostki to u nas też wysyoane cale policzki.Położona dzisiuasj była i mówiła że to trądzik ale lepiej obserwować,bo Młody ciągle się prezy, więc nie wiadomo czy nie rozkręca się alergia. Nie kazała niczym smarowacbtylko przemywać 2xdzxuenniue przegotowaną woda.Jeśli chodzi o krem Oilatum to ten sam skład maEmoilum tylko jest znacznie transzy.
Misiakowata,ja Ciebie dobrze w rozumiem boi sama mam czasami niezle jazdy.A jak urodziłam pierwsze dziecko to też byłam do dupy jak zostawalam sama z Ala.Co innego jak był I.w domu..Przy czym Tycmasz gorzej z wyjściem z domu,bo ja mieszkam w domku i nie muszę taszczyc na szczęście wózka.Chusta to super sprawa.Zwłaszcza mega ulga dla kręgosłupa. Miałam przy Ali i teraz też chce nabyć.Pamiętaj kochana,później jest tylko lepiej.
Ja w samochodzie mam Malegoi na przednim siedzeniu.Z tyłku to w ogóle bez sensu moim zeaniem.

Odnośnik do komentarza
Gość kanilllaaa

Moja siostra twierdzi ze to kolki i ze nie ma reguły na to tak jak każdy mówi ze np przy cycku by sie niw uspokoila itp.ja tez tak sadze.. No ale pojedziemy zobaczymy oczywiście jak umówiłam wizytę to toska nagle spokojna się zrobila, przed umowieniem wizyty byl wrzask:D a po wsadzilam ja w gondole, pousmiechala sie do mnie i do zabawek i zasnela. Teraz znów sie przebudzila i sie pręży ale sie uśmiecha do mnie.moze jeszcze zaśnie:) chociaż ja ktos oslucha, sprawdzi czy wszystko w porządku, odrazu spytam o ta glowke bo toska częściej głowę obraca w prawo-wczesniej to tylko prawo bylo ale ukladalam Walek tak żeby nie mogla na prawo Glowy odwrócić i po #dniach zaczęła kręcić glowka w obie strony chociaż częściej w prawo patrzy-moze jej wygodniej. No i moze cos przepisze na ten brzuszek

Odnośnik do komentarza

ortoda
Kamila idź do lekarza i jak nic nie wykaże poproś go o kropelki.
A ja mam pytanie z innej beczki wozicie maleństw same w aucie. Maleństwo jedzie z tylu i zapięte odwrotnie więc nie widać go. Troche mam stracha jakby czasem się mu ulało czy coś. Jak robicie?a może wozicie z przodu?

Ja ma z przodu poduszki wiec dziecko jezdzi z tylu. Odwrocone. Ale ja jezdze duzo i codziennie. Mam starszego syna ktorego woze na pilke czy inne zajecia i Marysia z nami podrozuje. Z reguly zaraz jak ruszam to zasypia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22ntv73nvew76w4.png

Odnośnik do komentarza

~kalae
misiakowata30
Kalae ale Oliatum ale co plyn,krem jakis??

to jest cała seria.
emolium do kąpania, a oilatum krem do smarowania, teraz chyba zrobimy też do kąpieli zamiast emolium bo się kończy.

no tak jak pisałam kiedyś nam tak położna zaleciła i skutkuje, choć ja byłam sceptyczna ze wzgl na parafine w składzie.

to wiem,że jest cała seria :) a czyli krem ok,rozważę go :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Gosia1001
ortoda
Kamila idź do lekarza i jak nic nie wykaże poproś go o kropelki.
A ja mam pytanie z innej beczki wozicie maleństw same w aucie. Maleństwo jedzie z tylu i zapięte odwrotnie więc nie widać go. Troche mam stracha jakby czasem się mu ulało czy coś. Jak robicie?a może wozicie z przodu?

Ja ma z przodu poduszki wiec dziecko jezdzi z tylu. Odwrocone. Ale ja jezdze duzo i codziennie. Mam starszego syna ktorego woze na pilke czy inne zajecia i Marysia z nami podrozuje. Z reguly zaraz jak ruszam to zasypia :)


U mnie w aucie też są poduszki z przodu ale można je wyłączyć jak dziecko ma jechać tyłem do kierunku jazdy
Odnośnik do komentarza

Dzieki Tangoya..dobrze jak ktos tak napisze,od razu lepiej człowiekowi na duszy,że nie jest jakoś inny..Dzieki :*
Bylismy na spacerku,ja odzyłam i lepiej sie czuje niz wczoraj..Mały teraz marudny,bo by pospał a nie wie co chce hihi ale dam radę :)cos kupka więcej..hm czyżby fasolowa tak działa?
Z moim P.pogadałam..powiedziałam,że postaram się jakoś na spokojnie podejść do wszystkiego,że mam prawo do doła,no i on,że tez ma doła..czyli cos muszę zrobic,żeby było lepiej..wiem,że bedzie no..:) musi:)
Kamilla dobrze,że idziecie...głupi nfz no..ale dobrze,że i prywatnie sie dostałaś,osłucha zobaczy i się uspokoicie a i lek jakis doradzi :*:)

Zapisałam sie do grupy fb z chustami..jak mnie przyjmą zobacze co tam mają :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

hej hej!

my na trądzik na twarzy smarujemy (dostałam taką próbkę zaszetkę) kremem Latopic. Ładnie blednie. A buźke wodą przegotowaną myję.
A krem Oilatum mamy, taki z pompką i używamy do całego ciała po kąpieli :)

Zuzka ma dalej katarek. Noc jakoś w miare, dwa razy się budziła, ale za to z takim płaczem :( w ciagu dnia lepiej. Dzwoniłam do przychodni, bo w czwartek mamy mieć szczepienie. Doktor powiedziała, żebym tak czy siak przyjechała, zbada ją i zdecydujemy, bo teoretycznie sam katar nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia.

W ogóle, moje dziecię wczoraj skończyło 7 tyg! KIEDY?? JAK SIĘ PYTAM KIEDY TO TAK UROSŁO? :D:D:D:D

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...