Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Martyna. Nigdy nie jest za pozno:-)
Nasze forum jest najlepsze
Bad.Woman ja podawalam miedzy innymi przepis na kruszonke z owocami. Taka bardzo prosta. Sprobuje odszukac
A moje ciasto kokosowo-czekoladowe wyszlo pycha. I jak zawsze proscizna:-) tylko ze maz nie lubi kokosa wiec zrobilam tylko dla siebie... A ten przylazl z pracy i sie dosiadl i mowi ze mu smakuje! Nosz co za czort;-)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

aniia
Urodziłam :) 9:17 przez cc, Zuzanna ma 3400g, 10/10pkt, długa 53cm :) najcudowniejsza istota!!! Karmimy sie cycem i śpiochamy. Ja juz powoli wstaje i chodzę, ale bez szaleństw,bo rana ciągnie. Najgorzej,że taty nie wpuszczają,bo dalej zakaz odwiedzin:(

Ja po wizycie zaczęłam nadrabiać popołudniowe wpisy a tu taka wiadomość:-)

Gratulacje !! ! :-)

U mnie sprawa wygląda następująco: Dzis 38t0d córcia waży 3100. Szyjka skrócona z 4,5 do 2,5. Pozatym bez zmian. Skierowanie na cc na 14 marca, wcześniej 10 marca jeszcze wizyta u dr. Gdyby cos wcześniej to jechac do szpitala z tym skierowaniem.
No niewiem czy tyle dotrwam z tymi skurczami. Ale dr mój uparty ze wczesniej nie chce zrobić cc..

Czytam dalej ..

Odnośnik do komentarza

Na kruszonke:
1 szklanka maki
1 lyzeczka proszku do pieczenia
110g zimnego masla
3 lyzki cukru bialego i 3 brazowego (nawet daje mniej).
Wymieszac skladniki, wyrobic palcami i powstaje taki proszek-kruszonka.
Ja robie w szklanym naczyniu. Smaruje maslem. Wykladam owoce, jesli owoce sa bardzo kwasne to lekko cukrem sypie i na to wysypuje kruszonke. Wstawic do piekarnika na ok 35 minut, 190° lub 170 z nawiewem.
Jak mam ochote to daje wiecej owocow lub wiecej kruszonki. W zaleznosci jak wolisz. Kruszonke nawet mroze czasami i potem tylko owoce na blache, kruszonke z zamrazarki i do piekarnika

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72309.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Ernesto
ania graaaatuluję !!!

już wiem co kiedyś zapomniałam napisać, misiakowata masz fajną fryzurkę, bardzo Ci pasuje.

A ja własnie z moją córcią w brzuchu złożyłysmy łóżeczko :D

Ślicznie jesteście bardzo zdolne :-)

Ciekawa jestem wyniku po frytach !
Bo straszną mam ochotę! :D na takie domowe na głębokim oleju ..

Odnośnik do komentarza

Buziaczki kobietki;* ja dzis ciezki dzien dostalam zastrzyki by tydzien jeszcze wytrzymac bo mialam skurcze i 4 zapisy po godz ponad.
Teraz Was nadrabiam ;)
Z takich bierzacych Olu podwiazanie jajnikow jest nielegalne w pl od czasu nastania rzadu pis. Lekarz za taki zabieg moze trafic do wiezienia wiem bo chcialam sie mu poddac. Dwa uprzedz siostre ze 4 cesarka laczy sie z duza smiertelnoscia i powiklaniami np usunieciem macicy. Odradzalabym jej po swoim doswiadczeniu.
Ok czytam dalej;)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

przyjazna właśnie takie we frytkownicy zrobiłam - cukier 111, ale zgaga po tym niemiłosierna. Więc podsumowując, nie warto było.

3100 to już ładna waga, ciekawa jestem ile ma moja kruszyna :) tydzień temu w 37.o miałą 28oo.
Jutro mam ktg, ale usg nie będzie. Dla mnie pierwszy krok milowy to 2 marzec, potem 7, a potem niech się dzieje wola nieba :D

Do urodzin Miśki 513 stron ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

przyjazna właśnie takie we frytkownicy zrobiłam - cukier 111, ale zgaga po tym niemiłosierna. Więc podsumowując, nie warto było.

3100 to już ładna waga, ciekawa jestem ile ma moja kruszyna :) tydzień temu w 37.o miałą 28oo.
Jutro mam ktg, ale usg nie będzie. Dla mnie pierwszy krok milowy to 2 marzec, potem 7, a potem niech się dzieje wola nieba :D

Do urodzenia Miśki 514 stron ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
aniia
Urodziłam :) 9:17 przez cc, Zuzanna ma 3400g, 10/10pkt, długa 53cm :) najcudowniejsza istota!!! Karmimy sie cycem i śpiochamy. Ja juz powoli wstaje i chodzę, ale bez szaleństw,bo rana ciągnie. Najgorzej,że taty nie wpuszczają,bo dalej zakaz odwiedzin:(

Ja po wizycie zaczęłam nadrabiać popołudniowe wpisy a tu taka wiadomość:-)

Gratulacje !! ! :-)

U mnie sprawa wygląda następująco: Dzis 38t0d córcia waży 3100. Szyjka skrócona z 4,5 do 2,5. Pozatym bez zmian. Skierowanie na cc na 14 marca, wcześniej 10 marca jeszcze wizyta u dr. Gdyby cos wcześniej to jechac do szpitala z tym skierowaniem.
No niewiem czy tyle dotrwam z tymi skurczami. Ale dr mój uparty ze wczesniej nie chce zrobić cc..

Czytam dalej ..

Moja tez dzisiaj 38+0 i Mala ma 3100 :* to przyjazna urodzisz w terminie :) mnie sie podoba ta data, ale mam przeczucie. Juz w sumie od kilku miesiecy, ze ja jednak urodze po terminie :) trzymam kciuki zebyscie wytrzymaly do cc :)

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Sylwia921125
~przyjazna
aniia
Urodziłam :) 9:17 przez cc, Zuzanna ma 3400g, 10/10pkt, długa 53cm :) najcudowniejsza istota!!! Karmimy sie cycem i śpiochamy. Ja juz powoli wstaje i chodzę, ale bez szaleństw,bo rana ciągnie. Najgorzej,że taty nie wpuszczają,bo dalej zakaz odwiedzin:(

Ja po wizycie zaczęłam nadrabiać popołudniowe wpisy a tu taka wiadomość:-)

Gratulacje !! ! :-)

U mnie sprawa wygląda następująco: Dzis 38t0d córcia waży 3100. Szyjka skrócona z 4,5 do 2,5. Pozatym bez zmian. Skierowanie na cc na 14 marca, wcześniej 10 marca jeszcze wizyta u dr. Gdyby cos wcześniej to jechac do szpitala z tym skierowaniem.
No niewiem czy tyle dotrwam z tymi skurczami. Ale dr mój uparty ze wczesniej nie chce zrobić cc..

Czytam dalej ..

Moja tez dzisiaj 38+0 i Mala ma 3100 :* to przyjazna urodzisz w terminie :) mnie sie podoba ta data, ale mam przeczucie. Juz w sumie od kilku miesiecy, ze ja jednak urodze po terminie :) trzymam kciuki zebyscie wytrzymaly do cc :)

Dzięki za kciuki :-) idziemy jak to się mówi łeb w łeb :D

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Ernesto podziwiam Cie, ze zlozylas lozeczko. Ja chcialam mezowi pomoc i mowi mi żebym szufladke zlozyla. A ja ciemna masa jak zobaczyłam instrukcje i te wszystkie śrubki to podziękowalam :D

To było bardzo łatwe, sama się zdziwiłam. Nie wymagało wysiłku. Montaż bardzo intuicyjny. Ale nie powiem, czuję się bohaterem domu :D
...a i miałam pomocnicę w brzuchu, która rytmicznie dopingowała mamie

*do urodzenia Miski 514 stron ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c8iik408njqat.png
przepisa Agi na gofry strona 3718

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za takie szybkie przyjęcie i zaproszenie do pisania, postaram się skrobnąć coś codziennie, a póki co grzecznie się przedstawię :) jesteśmy z Wrocławia od ponad 10 lat, mamy 4 letniego synka (dokładnie z 3 stycznia 2012) i teraz termin z USG w 9 i 10 tc mam na 17 marca, czyli dziś 37t 4d (termin z OM minął w sobotę, ale od początku ciąży brany miałam pod uwagę termin z USG, prawdopodobnie miałam przesunięcie owulacji z powodu choroby). Jeśli chodzi o dolegliwości, to mam podobne odczucia jak każda z Was, ale raczej wszystko delikatnie, ciąże mnie oszczędzają raczej, gorzej z porodami jakoś.. Za to przez ostatnie dwa miesiące w pierwszej ciązy walczyłam z tym strasznym swędzeniem, to była masakra, cholestaza była wykluczona, ja miałam milion rozstępów na brzuchu i skóra nie dawała rady chyba po prostu, plus hormony, stosowałam maść z witaminą A, Alantan, inne specyfiki, ale ustąpiło dopiero po porodzie, jak ręką odjął.. Teraz smaruję się regularnie, ostatnie 2 miesiące Plamersem lub olejem kokosowym, przytyłam też troszkę mniej bo póki co 11kgi jest ok, nawet nowych rozstępów nie ma, ale może po prostu nie mają miejsca :)

Odnośnik do komentarza

Ciaza316
Na kruszonke:
1 szklanka maki
1 lyzeczka proszku do pieczenia
110g zimnego masla
3 lyzki cukru bialego i 3 brazowego (nawet daje mniej).
Wymieszac skladniki, wyrobic palcami i powstaje taki proszek-kruszonka.
Ja robie w szklanym naczyniu. Smaruje maslem. Wykladam owoce, jesli owoce sa bardzo kwasne to lekko cukrem sypie i na to wysypuje kruszonke. Wstawic do piekarnika na ok 35 minut, 190° lub 170 z nawiewem.
Jak mam ochote to daje wiecej owocow lub wiecej kruszonki. W zaleznosci jak wolisz. Kruszonke nawet mroze czasami i potem tylko owoce na blache, kruszonke z zamrazarki i do piekarnika

Bardzo dziękuję! Już teraz mam wszystkie przepisy zapisane! :-* :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

~Lea34
Też bym zbałamuciła męża, ale on nie chce się skusić. Nawet po ciemku...

No właśnie mój też nie :( już nie wiem jak mam do tego, tzn do niego podejść. Chyba wykorzystam kajdanki z panieńskiego co by nie uciekał :p

Leniwiec nasze dzisiejsze porody chyba przeminęły z wiatrem... Nooooooooł! Jak żyć?!

Ania! Gratulacje! Czekamy na fotę :) raz dwa pójdziecie do domu a tam tatuś się wami zajmie za te wszystkie dni rozłąki!

Ernesto jak urodzisz za te 513 stron to uszyję ci a raczej Paulince jakiego tylko chcesz zwierzaka! Czarownico :) baaaardzo ładna pościel w łóżeczku, skąd?

Odnośnik do komentarza

Niby jest opcja, by delikwenta zbałamucić znienacka, ale jak. Moje ruchy są raczej niedźwiedzie, a nie kocie. Zakraść się nie uda, bo stękam i skrzypię przy prawie każdym ruchu. Wskoczyć na niego też nie dam rady... Macie jakiś pomysł. Przecież nie będę brała go na litość. Jakieś resztki godności muszę zachować...

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny po kolejnej próbie udało mi się zarejestrować, pierwszy raz jestem na forum:-), jakimkolwiek, i jeśli pozwilicie b. chciałbym do was dołączyć. Wiem, to końcóweczka Nasza(mam termin na 27.03 ale od m-ąca leżę i nóżki zaciskam) ale wydaje mi się,że piękny początek nowego zarazem :-). Mam tremę...tyle serdeczności w Was i pozytywnej energii mam nadzieję,że na mnie też przejdzie :-) A dlaczego tak późno się odzywam? Bo panikara ze mnie i chociaż mam już w domu trzech synków kochanych a teraz czekamy na córeczkę jakoś przeżywam bardzo... Ale teraz gratuluję wszystkim rozpakowanym z maleństwami cudnymi a za nas kciuki trzymam:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...