Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Rzeżucha ma lekko pikantny charakterystyczny smak. Ciężko porównać ;)

Gdybym miała jechać sama do porodu to juz w ogóle masakra ;) pol miasta bym pewnie rozjechala.

Wielkanoc kojarzy mi się przede wszystkim z kolorem żółtym i zielonym. Potem jajeczka swieconka (tylko raz w roku jem kiełbasę taka zwykla, a nie np grilowana, właśnie ten kawałek ze swieconki wiec jest to mój roczny przydział) oraz pieczeń mojej mamy. Pysznosci :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

leniwiec_leniwiec
I tak ludzkie dzieci nie maja z nami tak zle :) np.jakies tam zolwie, rodza sie i juz sa bez matki! ;)))

To nic bo one nawet nie wiedzą co tracą. A małe rekiny? One już w wieku prenatalnym muszą uważać na rodzeństwo by nie stać się składnikiem ich diety! Myślę, że mama rekin też do najczulszych nie należy...

Odnośnik do komentarza

no mam jeszcze w zamrazarce, ale już mi sie przejadla. problem z moim ojcem polega na tym ze na raz za duzo zrobi i potem nikomu ju sie nie chce tego jesc

wlasnie wcinam paluszki, mój pies razem ze mna skubana bierze paluszka, idzie pod lozko go zezrec (mam nadzieje ze jak zajrze pod lozko to nie bede miala paluskow do sprzatania :D) i wychodzi po nastepnego

Odnośnik do komentarza

Aga a zapraszam własnie robie kawke na mleczku zbozowa i ciasto drozdzowe:) Wiec mozemy zrobic bal a że Madika ma blisko to juz wgl bal:)
Wiecie co ja chyba nigdy nie byłam płaczliwa a od 2 tyg z byle powodu becze jak koza dosłowie:) Ale teraz to juz szczyt ogladajac obrady sejmu popłakac sie i to nie z litosci i bezradnosci to juz szok:)
Własnie uchwalili 500+ . Ucieszyłam sie bo obiecałam dzieciakom ze jak przejdzie w tym roku jada cała trojka na kolonie . Tak nie byłoby mnie w tym roku stac na to.No i jak pomyslalam jak sie uciesza sie rozryczałam;p
Co do Pitów wczoraj maz juz dostał zwrot bo go rozliczyłam w tamtym tygodniu.Bardzo szybko bo jak same wiecie zazwyczaj pracodawcy z tym sie nie spiesza. Ja tez jeszcze nie dostałam ani z Zusu ani z moich dwóch umow . Pewnie jak bede w szpitalu przyjdzie albo dopiero jak wroce.Maja czas do konca lutego wiec jak poczta nawet 15 marca moze byc u mnie rozlicze i maz zawiezie:) Najbardziej najstarsza czeka na moj zwrot obiecałam że dam jej te pieniadze na meble (2 komody) do pokoju:)

http://s5.suwaczek.com/201603091556.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki :)
Leniwiec Ty nas tutaj nie strasz :) gdzie tam do 29.02 :)
Trzymamy kciuki :)
Witam nowa mamusie :)
Olka ja mam tak jak Olija czekam tylko az napiszesz co u Ciebie i Majeczki słychać albo dodasz jakas fotke. Koduje sobie tez duzo rzeczy, które piszesz :) widze, ze Majeczka konczy dzisiaj 2 tyg. Kurcze, ale ten czas leci :)
Aga, ale mi narobilas smaka. Ja niestety za daleko mam do Ciebie :/
Ortoda super napis :) zazdroszczę, że za pierwszym razem Ci wyszlo takie cudo. U mnie by była tragedia.
Widze, ze Efelina tez sie dlugo nie odzywa.

Odnośnik do komentarza

kamillla
no mam jeszcze w zamrazarce, ale już mi sie przejadla. problem z moim ojcem polega na tym ze na raz za duzo zrobi i potem nikomu ju sie nie chce tego jesc

wlasnie wcinam paluszki, mój pies razem ze mna skubana bierze paluszka, idzie pod lozko go zezrec (mam nadzieje ze jak zajrze pod lozko to nie bede miala paluskow do sprzatania :D) i wychodzi po nastepnego

To może lepiej kuknij czy ona faktycznie je czy tylko ci podbiera i zapasy robi:D

http://s6.suwaczek.com/201011135561.png
http://s6.suwaczek.com/201603311580.png

Odnośnik do komentarza

czarna.ana
Rzeżucha ma lekko pikantny charakterystyczny smak. Ciężko porównać ;)

Gdybym miała jechać sama do porodu to juz w ogóle masakra ;) pol miasta bym pewnie rozjechala.

Wielkanoc kojarzy mi się przede wszystkim z kolorem żółtym i zielonym. Potem jajeczka swieconka (tylko raz w roku jem kiełbasę taka zwykla, a nie np grilowana, właśnie ten kawałek ze swieconki wiec jest to mój roczny przydział) oraz pieczeń mojej mamy. Pysznosci :)

rzezucha jest poprostu dobraa :)

zwyklej kielbasy nie jesz w sensie zimnej?

Odnośnik do komentarza

KasiaMamusia
kamillla
no mam jeszcze w zamrazarce, ale już mi sie przejadla. problem z moim ojcem polega na tym ze na raz za duzo zrobi i potem nikomu ju sie nie chce tego jesc

wlasnie wcinam paluszki, mój pies razem ze mna skubana bierze paluszka, idzie pod lozko go zezrec (mam nadzieje ze jak zajrze pod lozko to nie bede miala paluskow do sprzatania :D) i wychodzi po nastepnego

To może lepiej kuknij czy ona faktycznie je czy tylko ci podbiera i zapasy robi:D

sprawdzilam, czysto pod lozkiem :D uz sobie poszla, dobrze ze ten pies zna umiar :D bo moj drugi to by wpieprzal poki by mu sie dawalo

a ta wariatka to i marchewki surowe uwielbia, jak widzi ze obieram marchewki w kuchni to siada i prosi

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Kamila mój pies tak zajada ze mną marchweweczki:D tylko on nosi do swojego łóżka:D

I ja dołączam do ciążowych mózgów:-D dobrze ze chaty nie spaliłam..po śniadaniu myślę poleżę ale najpierw zrobię galaretkę to będzie z owocami. Nastawiłam wodę w garnku i poszłam wracam po prawie godzinie !!!! Po wodzie w garnku ani śladu, dobrze ze to był zepter z grubym dnem ..makabra

Aga prześliczny goferek mmmmmiam :)
Tak bardzo chce mi się słodyczy i coraz ciężej mi się opanować..niedobrze

Odnośnik do komentarza

ja też jeżdzę wciąż autem ale zatrąbić brzuchem już mi się zdarzyło :P:P bo musiałam się wychylić żeby zobaczyć czy z prawej jakieś auto nie jedzie no i nie obliczyłam tego że już jestem taka duża :P a dziewczyny rodzące u Bonifratrów nie wiecie czy tam dla dziecka trzeba mieć np rożek albo kocyk czy coś? bo wiem od koleżanek że ciuszki to ubierają szpitalne ale nie wiem jak z resztą "akcesoriów" :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s82c32i0uff4z.png

Odnośnik do komentarza

a zeby sie rozliczyc to do konca marca czy kwietnia jest czas??

przyjazna cos w tych marcheweczkach musi byc :D ja to w kuchni jeszczenic nie zrobilam przez mozg ciazowy... ale chyba dlatego ze zawsze siedze w kuchni jak cos robie, nie zostawiam np gotujacego sie czegos zeby nie zapomniec wlasnie

a moj ojciec cos w lato z paleniem garnkow ma, w tamto lato wpadlam do domu mowie cos smierdzi, gotował sobie ziemniaki i poszedl wpizdu, ziemniaki przypalone garnek cczarny :D

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

My pity tez juz mamy rozliczone. Dostałam poczta zaraz na początku lutego.
Ach te wydatki. Mój syn w tym roku ostatni teraz jedzie na kolonio-obóz bo do 16 lat.

Taka, tak Olija to ja chrapkuje !! Stary lata z kołdrą i poduszką w ta i z powrotem :D

Idę walić kotlety ale mi się nie chceeeee

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ja swój pit dostałam pocztą w zeszłym tygodniu. Teraz czekam na mężowy żeby nas rozliczyć. I też jeżdżę autem jeszcze ale tylko po mieście. Do kierownicy jeszcze mam sporo miejsca nawet.

Karola na Bonifratrów dla dziecka spakuj tylko pampersy, chusteczki nawilżane i krem. Ciuszki dopiero przy wypisie i obowiązkowo musi być fotelik.

Odnośnik do komentarza

Lilijka87
leniwiec_leniwiec
I tak ludzkie dzieci nie maja z nami tak zle :) np.jakies tam zolwie, rodza sie i juz sa bez matki! ;)))

To nic bo one nawet nie wiedzą co tracą. A małe rekiny? One już w wieku prenatalnym muszą uważać na rodzeństwo by nie stać się składnikiem ich diety! Myślę, że mama rekin też do najczulszych nie należy...

No dziewczyny wydaje mi sie ze na tym L4 za duzo National Geografic i Discovery sie naogladalyscie :D hehe Normallnie Krystyna Czubowna przez Was przemawia :D hehehhe

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpruay3zb7i47bu.png

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsv82c37ktobruc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...