Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Aniia, mam taką nadzieje... moj dzis sam sie smial ze mnie i powiedzial ze jestem taka rozkojarzona... wyszlam z windy w CH, mowie kurde kiedys tu był bankomat. ale dobra poszlismy 300m dalej do kolejnego. wracając przechodziłam kolło windy ( mój już obserwował jaka będzie moja reakcja:D) i zauwazylam bankomat. :P potem szukalam schodów , a przechodziłam kolo nich kilka razy . wkurzylam sie

Odnośnik do komentarza

aniia
Olija, jakby się powtarzały takie skurcze to lepiej jedź do szpitala.. :/

Kamilla, Madika.. Miejmy tylko nadzieję, że te wszystkie ciążowe nastroje i zmiany jakieś dziwne roztargnieniowe miną po ciąży..

Wiem Aniia. Dlatego włączyłam stoper bo się przestraszylam ze cos sie zaczyna. Moj maz od razu na równe nogi. Nie wiem czego sie spodziewac i stad to zagubienie. Nigdy nie mialam skurczu prócz skurczu nogi:) teraz leżę z rogalem i probuje zasnąć. Jak sie bedzie powtarzac pojedziemy. Choc pocieszam sie ze teraz jeszcze nie moj czas-w koncu ustalone,ze teraz Renia we wtorek :);) i nikt sie nie wbija w kolejkę. Zycze sobie i Wam spokojnej nocy

https://www.suwaczki.com/tickers/2nn36vgcou73qeg3.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/ic529mw.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto

Wspólczuję opuchnięć, mi nawet biżuteria nie jest za cisna, ale już nie noszę, tak profilaktycznie. Już nie raz się przekonałam, że piszecie o jakiś ciążowych niedogodnościach i ja ich doświadczam 2-3 tygodnie później (jestem z końca marca).

Mam tak samo! Ile razy napisałam (bądź pomyślałam) ze bardzo dobrze, że mnie to omija, tak 2-3 tygodnie i bach. Niespodzianka.
Jak leżałam w szpitalu na początku 4msca z dziewczyną z podobnym terminem, to aż śmiałyśmy się z naszych zaachcianek. Jedna mówiła co jadła tydzień wcześniej, dwa tyg, zaraz po zrobieniu testu itp, a druga coraz bardziej oczy otwierała ze zdumienia :D pełna synchronizacja :D

http://www.suwaczki.com/tickers/o148jw4zryx0935t.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74dianliy9gjlbfs.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Przespałam cale popołudnie i juz mi troche lepiej. Mala buszuje juz niżej dzięki Bogu zeszła z żołądka..nie powiem tak się źle czułam ze niezłego stracha sie najadłam z tymi potami a miałam takie wypieki na policzkach jakbym maraton przebiegła..

Ernesto po śniadaniu 102 :-)
Smaczny miałaś obiadek :-)
M wrócił zrobił mi kisiel, herbatę gorącą, wykąpałam sie i dalej do łóżka. Jestem nie przytomna..

PS.ja tak kocham zwierzęta ze bym te wszystkie bezmyślne laski w czoło popukała tak ze cztery razy przynajmniej .

Odnośnik do komentarza

Renia,kurcze....TO JUZ W TE ŚRODĘ!!!!! Nie panikujesz?:D bo ja chyba zacznę za Ciebie :D

Ja idę spaaać, jutro znowu samotny dzień bez mężowego :P także idę korzystać póki jest..:)
Dobranoc!

Ps-Olka,pokazałam mu zdjęcie Twojej Majki z bananem :D oczywiście bardziej go ten banan zainteresował,że taki wielki , ale stwierdził,że słodka dzidzia i juz nie moze sie naszej doczekać:)

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

cześć marcóweczki :)
Byli goście,nacieszyłam się pieskiem..była sesja..jak kolega mi przyśle fotki,to się pochwale jakąś...Posiedzieli,pogadali..i ja chyba jednak zrobiłam się mamuśka..ech..juz wiem,że mi odbije na punkcie dziecka..ale co się dziwic jak spełni sie moje najwieksze marzenie :D
Dupa tam...Mati od wczoraj wyraźnie mi gmera rączką z boku,dziś to się nawet wystraszyłam jak mi tak znienacka coś tam zrobił hehe Powiedziałam gościom,że sorki,ale chyba to moja jedyna i ostatnia ciąża i cieszę się każdą chwilą :)

Będę Was nadrabiac jeszcze ,ale poki co pamietam to Przyjazna mam nadzieję,ze Ci przeszlo/przejdzie..współczuję :*

Aniołku tyle ciotek trzyma kciuki za Antosia i patrz chłopina zdrowieje :D Cieszy mnie to ogromnie:)

Uch posiedziałam na półleżąco,ale jednak boli mnie cały krok i brzuch twardy..wzięłam nospę..

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Ernesto ciesza mnie Twoje wyniki,nareście ;)
Nie łam się...ja też wczoraj byłam już tak zmęczona zakupami,że zamiast dokładnie obejrzec koszule do karmienia kupiłam z długim rekawem a nie z krrotkim..no ale P.mi skróci rekawki,a antene jednak trzeba reklamowac..ech przytulam :*
pokaż focie w nowych włoskach :)

Megi dobrze,że się dobrze Toba opiekują :)

Kamilla dobrze,że masz ciśnieniomierz i sprawdzasz sobie..z tym puchnięciem trzeba :)

Olija to chyba jakiś przepowiadający skurcz był co??

Barcelona kochany ten Tój Claudio..dobrze,że leci i przeprasza od razu,mądry facet :D

strunka7777
Płaczcie, płaczcie - mniej wysikacie ;) Jedna wizyta w toalecie mniej ;)

hehe to ja muszę wieczorami sobie popłakać hehe

Dziś sie popłakałam przy znajomych jak ogladaliśmy filmiki z naszego usg :)ale to wzruszenie raczej:)Może jeden sik mniej w nocy:)

Kasia mamusia heh widziałam ten filmik :)ehhe
Renia trzymam kciuki w środe :)

Mój luby jutro ma wolne i lecimy po buciki dla mnie :D jeeee

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Nika slodki Mikolaj i widac, ze ma charakterek :)
Aniolek super, ze z Antosiem coraz lepiej :)
Ernesto ciesze sie, ze wyniki dobrze wyszly :) a antena sie nie martw. Ja bylam zlamana jak lozeczko przyszlo uszkodzone :/
Madika moja Mala też uwielbia sie chowac pod prawym żebrem. A jak to boli...
Moja przyjaciółka mieszkala w bloku. 5 os rodzina. Dwa pokoje. I zamarzyla sobie Haskiego. Od razu jej powiedzialam, ze chyba jest głupia! ! Powiedziala, ze bedzie z nim duzo biegac i spacerowac codziennie. Ona z astma tak jasne. No i kupila tego psa. Jak wychodzila do szkoly to zostawiala go na balkonie i bardzo sie meczyl. Ktos zadzwonil na straz miejska i musiala oddac psa :/ a wcześniej mieli kundelka malego to oddali babci bo się znudzil! Glupota ludzka nie zna granic :/
Ja dzisiaj sie tragicznie czuje. Brzuch czesto twardnieje. Pobolewa jak na okres, ale nie czesto wiec nie panikuje. Nie jestem w stanie nic zrobic bo co chwile mi duszno i musze odpoczac. Przyjechali goscie to sie zmylam po 2h i zsnelam. Mala szaleje w brzuszku to sie jeszcze nie martwie. A teraz jeszcze mnie mdli strasznie.
U mnie wszystkie maja w domu rozmiar buta 39. Wiec czemu ja mam 41?? :/ jak bylam dzieckiem to zawsze mialam brzydkie buty bo w moim rozmiarze wg nie bylo wyboru. Na szczęście teraz juz sie to zmienilo. No i nie musze nikomu pożyczać moich butow. A dziewczyny co chwile sie kloca, ze jedna drugiej zabrala :)

Odnośnik do komentarza

Kamila ja tez mam juz problem z zakupami. Ostatnio w aptece babka mi wydala zle reszte o 10 zl. Niby nie duzo, ale bylam taka zla na siebie. Do tego kupilam cos co nadaje sie tylko do kosza :/ potem poszlam po sok do sklepu i wzielam ten, którego nie lubie. Nie wiem czy ja juz jestem ślepa. I dzisiaj wlasnie doszlam do wniosku, ze czas juz rodzic. Bo chodzić zle. Nic nie moge zrobic bo zaraz zle sie czuje. Mózg nie pracuje :/

Przyjazna mam nadzieję, że juz lepiej sie czujesz. Grypa żołądkowa w ciazy jest bardzo męcząca :/

Odnośnik do komentarza

To widzę, że dzisiaj marcoweczki maja gorszy dzien. Bo z tego co czytalam to większość z nas sie gorzej czuje.
No jak bylam w Holandii to rozmiary damskich butow byly do 42 wiec nie czulam sie jak wielka stopa bo tam babki maja większe. Mieszkalam tez z babka co miala 42. W Polsce juz tego rozmiaru w zwyklym sklepie sie nie kupi.
A kolezanka poprostu byla za bardzo rozpuszczona i moje argumenty wg do niej nie docieraly. Ile mysmy sie nie odzywaly przez tego psa. Ona nie zdawala sobie sprawy co to za odpowiedzialność. Ja mam dupny ogród a bym huskiego nie wziela bo wiem ile trzeba z nim chodzic i ze samo puszczenie na ogrod nie wystatczy. Dlatego dla wygody mam ratlerka kanapowca, leniwca :)

Odnośnik do komentarza

nno, takie psy potrebuja ruchu, sa piekne ale wymaagajace. u mnie we wsi:P jest diewczyna ktora ma malamuta. skurczysyn z 80kg wazy.. wkurwia mnie ona bo lazi znim wieczorem o 23-1w nocy i wszystkie psy wokol morde piluja. ale jakie ona dystanse z nim robi, to ja ja podziwiam za to. naprawde.

smiac mi sie chce jak sobie przyomne jak moj stary sasiad powiedzial ze ja pogoni bo jej kundel mu sra zawsze na srodku bramy :D

Odnośnik do komentarza

Ja mam taki na przedramie uciskowy ciśnieniomierz...
Jejku przez bol kolan chyba sfiksuje nie moge juz tego bólu wytrzymać musze ruszać nogami bo szlak mnie trafia. Kupie kapustę i bede chyba przykladac moze cos pomoże...
Ja coraz częściej mam te skurcze orzepowiadajace miejmy nadzieje a do poród jeszcze mam 1.5 miesiąca niby... Juz zaczynam fazę toczenia hehe
Aniolek bardzo się ciesze ze malutki jest silniejszy...
Nika Mikolajek cudowny, co w domku to w domku.
Powodzenia dziewczyny w wdrążeniu sie w opiece nad maluszkami...
Ja w ciąży nie mam nawet problemów z nastrojem, kilka dni ze czułam ze jestem strasznie chwiejna a bardzo się tego balam, niemniej jednak jestem bardziej wrazliwa jak przed miesiaczka zawsze hehe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...