Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ciaza316
Jak dla mnie usg nie bylo takie zle ale czasami jak babka przycisnela to czulam dyskomfort. U mnie teraz polozna bada brzuch rekoma, bo usg tylko 2 przysluguja. Jak mi zaczela naciskac, szukac jak mala jest polozona i potem sluchac bicia serca myslalam ze jej trzepne! Zero delikatnosci az mala czulam skakala jak oszalala:-( nastepna wizyta po swietach i boje sie ze znowu bedzie mi tak brzuch masakrowac
Ma ktoras tak ze jak lezy to bola/pieka ja zebra, pod cyckami? Okropne uczucie

w tej anglii to jak za królowej wiktorii metody mają ;)

Odnośnik do komentarza

Madika ja też się wybieram do pro familii po nowym roku pozwiedzać i popytać :) i faktycznie jeszcze szkoła rodzenia by się tam przydała do kompletu :) a moich chłopców dużo osób myli :P nawet ich szanowny tata :/ wystarczy że będą mieli podobne ciuchy (a często mają bo młodszy naśladuje starszego i wszystko co ma brat jest najlepsze) i już jest problem :P jak chodzą do niego co drugi weekend to potrafią w niedzielę wrócić do mnie zamienieni ubraniami, bo oczywiście tatuś nie widzi różnicy 10cm w ich wzroście :/ dużo osób też pyta czy bliźniaki :)
usg mnie nigdy nie bolało, czasem jak mała się źle ułoży to jest taki dyskomfort, no i po badaniu często szaleje jak już lekarz jej głowicą usg nie gniecie ;)
buraczki :) oj dzisiaj miałam na nie straszną ochotę :) ale powiem wam że póki co najdziwniejszym połączeniem smaków w obecnej ciąży było chrupanie ogorków kiszonych i pomarańczy, a potem przepicie tego kawą z mlekiem :D

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

Mnie żebra ani spojenie czy biodra nie bolą jedynie czasem dół brzucha i te cholerne kości dupne jak to mówi Kamila ;-) czyli lędźwie i coś ciężko mi się oddycha od kilku dni czasem to muszę wzdychać co chwile żeby nabrać dobrze powietrza..;-)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny ze zgagą dziś doszłam do wniosku że zgagę mam jak pogoda brzydka jakby niż, nie macie takiego spostrzeżenia? od poniedziałku znów co dzień mam zgagę i nawet czasem nic zjeść nie zdarza tylko euthyrox wodą popiję i już czuje coś nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Ewcia2016
Kasia 87 jak juz się dowiesz co i jak po porodzie w pro familii w lodzi to proszę daj znać bo też się zastanawiam.
Mnie bolą biodra i to bardzo a najgorzej jest wieczorem i w nocy.
Kamili i Lilijka macie jakiś pomysł co zrobić z kotami jak juz maleństwo przyjedzie do domu? Boję się żeby moja kotka nie wchodziła do łóżeczka albo wózka i żeby się kładła się na dziecku. Mam nadzieje ze jak juz wejdzie to położy się obok. Wymyśliłam żeby zanim wyjdziemy ze szpitala przywozia do domu ciuszki małej żeby kotka oswajala się z zapachem.

Jako, że koty nie lubią hałasu to zamierzam wcześniej wystawić łóżeczko i wypełnić je plastikowymi butelkami. Jestem przekonana, że będą wskakiwać a hałas plastiku im się nie powinien spodobać. W końcu zapamiętają, mam nadzieję, że łóżeczko nie jest fajne do spania :)

Jestem po wizycie :) Groszka zostaje Groszką :) wszystkie parametry są idealne, a Malutka waży kilo, jestem taka szczęśliwa! Ma pucułki po mamusi :) policzyliśmy też paluszki. Super! A najdziwniejsze jest to jak się aktualnie ułożyła bo głowę ma na dole, brzuszek po prawej, miednicę u góry, a nóżki u góry po lewej :)
Mój gin przyjmuje tylko w środy w tej przychodni i przez to, że za trzy tygodnie wypada trzech króli, to kolejna wizyta będzie dopiero 13-go stycznia ale kolejne już będą częstsze :)

Kolejna informacja ze SR mi się przypomniała. Ciemiączko zarasta do roku, jeśli zacznie znacznie wcześniej to też należy iść do lekarza.

Odnośnik do komentarza

No no Lilijka, 1 kg dziewuchy- gratulacje:)))
Jak to dobrze robi, taka wizyta, co?:)

My juz mamy wozek w pokoju Elizy i koty obwachaly tylko kola i reszte maja w kocim tylku:) wola nasze lozko;) moze nie bedzie tak zle...
Na nie najbardziej dziala moj glos (czasem nawet wystarczy wzrok). Jak zauwaze, ze ktoras chce wejsc na stol, to tylko uslysza, ze podchodze to tak spieprzaja, ze az czasami obrus spadnie;)
Podobno koty powinny sie zapoznac z nowymi meblami i sie nimi znudzic, jeszcze przed porodem. Wiec my nie zamykamiy na razie drzwi do tego pokoju.
Slyszalam tez o balonach napompowàych w lozeczku ... Hahaha chcialabym zobaczyc ich miny jakby ktoras swoim kocim tipsem zawadzila;)

A ja dzis umieram na zatoki. Troche lepiej juz, ale caly dzien w lozku...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Moje kity będą miały zakaz wstępu do pokoju raczej, raz, ze ta jedna może puścić szczocha na cos a naprawde moja cierpliwość jest na wykończeniu a dwa ze poprostu moj Kacper ich nie zniesie przy dziecku. A tak szczerze mówiąc to ja sama mam juz dosc tych zwierząt, taki syf jest w chałupie a ja dzis nie miałam mocy żeby sprzątnąć.

Odnośnik do komentarza

Całuje was brzuchatki. Wlasnie wróciłam z zakupów. Ledwo sie toczę. Kupiłam prezenty dodatkowe do tych zamówionych w internecie. Byłam na poczcie gdzie dzięki opatrzności spotkałam swoją pacjentkę lekarkę która mnie puściła w kolejce ku oburzeniu tłumu.
Kupiłam suplementy z firmy solgar dla rodzinki, które wam gorąco polecam.
Na mieście opchnelam pierogi ruskie i jestem w domku. Nadrobiłam 12 str i jestem:)
Co do spojenia to tez mam w dalszym ciagu tkliwe. Usg nigdy nie bolało, mam chyba wyjątkowo delikatna gin. Chociaż poprzednia potrafiła mnie dźgać sonda żeby uspokoić mała :?
Jutro krzywa tez sie troche boje moj ma do mnie dojechać po dyżurze. Nimi oczywiście konsultacja z jakimś autorytetem ginekologicznym w sprawie moich chorób współistniejących i czy napewno wszystko jest ok. Jak zwykle sie boje bo jak mam siedzieć w szpitalu na poczekalni to mam odrazu przyspieszone tętno :/
Jeżeli chodzi o jedzenie żołądków kurzych:) to dziewczyny gulasz na sosie śmietanowo koperkowym jest pycha:) moj bardzo go lubi tylko mu coś odjebawszy jak ja to mowię wyjątkowo.
No nic jakoś to przeżyłam. Przepraszał mnie pół nocy bo do mnie mówił jak juz nie kontaktowałam.
Coraz ciężej mi sie siedzi zauważyłam. Jak siedzę w aucie czy na krześle to robi mi sie słabo....

Odnośnik do komentarza

Haneczkaa
Całuje was brzuchatki. Wlasnie wróciłam z zakupów. Ledwo sie toczę. Kupiłam prezenty dodatkowe do tych zamówionych w internecie. Byłam na poczcie gdzie dzięki opatrzności spotkałam swoją pacjentkę lekarkę która mnie puściła w kolejce ku oburzeniu tłumu.
Kupiłam suplementy z firmy solgar dla rodzinki, które wam gorąco polecam.
Na mieście opchnelam pierogi ruskie i jestem w domku. Nadrobiłam 12 str i jestem:)
Co do spojenia to tez mam w dalszym ciagu tkliwe. Usg nigdy nie bolało, mam chyba wyjątkowo delikatna gin. Chociaż poprzednia potrafiła mnie dźgać sonda żeby uspokoić mała :?
Jutro krzywa tez sie troche boje moj ma do mnie dojechać po dyżurze. Nimi oczywiście konsultacja z jakimś autorytetem ginekologicznym w sprawie moich chorób współistniejących i czy napewno wszystko jest ok. Jak zwykle sie boje bo jak mam siedzieć w szpitalu na poczekalni to mam odrazu przyspieszone tętno :/
Jeżeli chodzi o jedzenie żołądków kurzych:) to dziewczyny gulasz na sosie śmietanowo koperkowym jest pycha:) moj bardzo go lubi tylko mu coś odjebawszy jak ja to mowię wyjątkowo.
No nic jakoś to przeżyłam. Przepraszał mnie pół nocy bo do mnie mówił jak juz nie kontaktowałam.
Coraz ciężej mi sie siedzi zauważyłam. Jak siedzę w aucie czy na krześle to robi mi sie słabo....

Eeee jak ti cie dzgala sonda?? Chodzi o dopochwowe?

Leb mi pęka. Do tego to spojenie. :(

Odnośnik do komentarza
Gość Gosia1001

Madika
A u nas profamilja ma 3 stopien referencyjnosci na neonatologii wiec ciezkie porody i przypadki tez tam leza.

To dobry szpital - piekne i wygodne sale. Opieka tez ma pozytywne opinie. Co do neonatologii, nie wiem bo kiedys przewozili do innych szpitali ale teraz moglo sie to zmienic.

Odnośnik do komentarza
Gość Lilijka87

Leniwcu owszem, taka wizyta daje mega euforię :) co do kotów to byłabyś bez serca z tymi balkonami :p hihi też już miałam przed oczami jak gubią nogi po przebiciu jednego :D i też nie zamierzam dawać futrom zakazu wchodzenia w interakcje z małą lub zakazywać wejścia do jej pokoju bo to je tylko będzie nakręcać.

Kalae na pewno Tosia nie będzie, nie będę wam robić konkurencji :) chyba Alicja ale to jeszcze P. się zastanawia czy jakieś inne mu się bardziej podoba. O kino nie pytałam bo miał to zrobić mąż, który był ze mną w gabinecie, a on niby zapomniał. Zamierzam iść, jak malutka będzie się bardzo wiercić to przykryje brzuch narzutką, a jeśli to nie pomoże to wyjdę z seansu ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny :-)

Z ulgą już mogę napisać, że jesteśmy już w domku. Od rana mialam zrobione badania stwierdzono, że wszystko w normie płynu juz jest ok i o 14 mnie już wypuścili ze szpitala. Jaka to była ulga !!! A teraz ide się umyć herbata i spać jestem mega padnięta. W szpitalu czekałam na te badanua i decyzje do 14.00 siedząc na twardym drewnianym krześle i mam po prostu dosyć. Muszę odespac to wszystko.
Podczas badania ginekologicznego chyba 20 osob z 6 studentów każdy chce zobaczyć każdy się uczy ech musiałam się trochę przełamać. Przy usg to samo...
Dziewuszki lece spać jutro musze nadrobić te strony marcoweczek
Pozdrawiam:-):-):-)

http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdskjoucvrhlin.png

Odnośnik do komentarza

Megi2016
Witajcie dziewczyny :-)

Z ulgą już mogę napisać, że jesteśmy już w domku. Od rana mialam zrobione badania stwierdzono, że wszystko w normie płynu juz jest ok i o 14 mnie już wypuścili ze szpitala. Jaka to była ulga !!! A teraz ide się umyć herbata i spać jestem mega padnięta. W szpitalu czekałam na te badanua i decyzje do 14.00 siedząc na twardym drewnianym krześle i mam po prostu dosyć. Muszę odespac to wszystko.
Podczas badania ginekologicznego chyba 20 osob z 6 studentów każdy chce zobaczyć każdy się uczy ech musiałam się trochę przełamać. Przy usg to samo...
Dziewuszki lece spać jutro musze nadrobić te strony marcoweczek
Pozdrawiam:-):-):-)

to swietnie ze wszytko w porzadku! ta kosc udowa tez w normie?? bo chyba ci mowili ze za krotka??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...