Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny.
Ponuro dziś na dworze, pada, wieje, ale chociaż w miarę ciepło jest.
Ja dziś nie mam obiadu. Za niedługo jadę na zakupy, bo pusto w lodówce, to zjem dziś na mieści. Dziś mam ochotę na niezdrowe jedzenie :) I pewnie będzie kebab rollo z frytkami :) A wieczorem zrobię spaghetti albo gulasz na jutro.
A zupy to lubię prawie wszystkie. U mnie w domu zawsze w dni powszednie była zupa,a na niedziele ziemniaki i jakieś mięso. Drugich dań do zup nie było i ja się zawsze najadałam. I tak robię też sama, jak jest zupa to już drugiego dania nie ma.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza

Asik85
A ja mam do Was pytanie odnośnie no spy. Niektóre z nas mają zalecane przez lekarza np. 2x1 codziennie. A te co biorą doraźnie to mniej więcej jak często bierzecie?
Albo mam jakieś schizy albo mi się wydaje, że coraz częściej mam twardy brzuch. Chociaż normalnie też nie był miękki. Kurcze nie wiem czy ja dobrze poznaje te twardnienia, stawianie macicy, skurcze.

Mi co jakiś czas twardnieje brzuch, ale to trwa kilkanaście sekund, góra dobrą minutę i puszcza. I tak czasem kilkanaście razy pod rząd. Jak się dużo nachodzę, albo przemęczę to też robi się twardy. Kilka tygodni temu to miałam 5 dni pod rząd twardy przez połowę dnia (wtedy się trochę wystraszyłam). Pojechałam do gina, a on powiedział że wszystko jest ok i jak ręką odjoł przestał twardnieć (pewnie stres też zrobił swoje).
I ogólnie nie wzięłam ani jednej nospy przez całą ciąże. Bo nie jestem zwolenniczkę faszerowania siebie tabletkami. A gin powiedział, że jak twardy brzuch nie utrzymuje się długo i nie towarzyszy temu ból to nie ma potrzeby brania nospy. Wystarczy się położyć i odpocząć. I jak mi bardziej twardnieje to odpoczywam i jest ok.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72290.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

olka135
Możecie coś polecić na ból nerki? :( tam gdzie mam kamyki tak mnie boli że szok.. Od posladka aż po łopatkę... Żadne zurawity bo mi to nie pomoże.. :(

Lilijka też miałam tak na początku ciąży, moja mama ma problemy z kręgosłupem i wiesz co jej robię jak ją boli? No oprócz chodzenia po plecach to wałkuje ją wałkiem :)

Ola Ty sie dowiedz jaka to kamica jest u Ciebie i zastosuj odpowiednią dietę, naprawdę to nie żarty..
Powinnaś pić dużo wody ok 3 litrów dziennie to na pewno. No i dużo ruchu, czego teraz nie możesz niestety. Ale możesz wyeliminować rzeczy które szkodzą. Poczytaj w necie jest pełno wiadomości na ten temat. Moja kuzynka miała zakazane słodycze i cytrusy absolutnie. Ale tak jak mówię są różne odmiany tego piasku i kamyków

Odnośnik do komentarza

~przyjazna
olka135
Możecie coś polecić na ból nerki? :( tam gdzie mam kamyki tak mnie boli że szok.. Od posladka aż po łopatkę... Żadne zurawity bo mi to nie pomoże.. :(

Lilijka też miałam tak na początku ciąży, moja mama ma problemy z kręgosłupem i wiesz co jej robię jak ją boli? No oprócz chodzenia po plecach to wałkuje ją wałkiem :)

Ola Ty sie dowiedz jaka to kamica jest u Ciebie i zastosuj odpowiednią dietę, naprawdę to nie żarty..
Powinnaś pić dużo wody ok 3 litrów dziennie to na pewno. No i dużo ruchu, czego teraz nie możesz niestety. Ale możesz wyeliminować rzeczy które szkodzą. Poczytaj w necie jest pełno wiadomości na ten temat. Moja kuzynka miała zakazane słodycze i cytrusy absolutnie. Ale tak jak mówię są różne odmiany tego piasku i kamyków

Jutro się dowiem, Bo idee do gin tylko po zaświadczenie, a chyba że do wieczora nie przejdzie to pojade na IP, bo coś przestać bolec nie może...

Ja też frytki rzadko jadam, najczęściej jeśli już to w MC do kurczakburgera dobieram :))

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Asik85
Z tymi wizytami w toalecie to też ostatnio gorzej. Mam wrażenie, że nie schodzi wszystko, co powinno :P

Też tak mam, :P to swoją droga ale najgorsze jest to, że się wysikamwysikam, potem idee przez miasto (wczoraj wracając do domu) i kichnelam i się osikalam... Ale nie tak mało.... Najgorsze jest to że miałam szare legginsy na sobie i było widać, całe szczęście że było ciemno i miałam dłuższa kurtkę, i że Michał był przy mnie, zawsze to razniej :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza
Gość przyjazna

"Mikiłajki z Klubem 5.10.15. to 45% rabatu od ceny regularnej. Promocja dotyczy ubran i dodatkow i trwa od 01.12 do 6.12."

Tak dla zainteresowanych, warto zapisać się do klubu :-) jak coś to info w sklepach

I widziałam ze w smyku tez maja jakieś obniżki o 25% na lalki np.

Odnośnik do komentarza

olka135
Asik85
Z tymi wizytami w toalecie to też ostatnio gorzej. Mam wrażenie, że nie schodzi wszystko, co powinno :P

Też tak mam, :P to swoją droga ale najgorsze jest to, że się wysikamwysikam, potem idee przez miasto (wczoraj wracając do domu) i kichnelam i się osikalam... Ale nie tak mało.... Najgorsze jest to że miałam szare legginsy na sobie i było widać, całe szczęście że było ciemno i miałam dłuższa kurtkę, i że Michał był przy mnie, zawsze to razniej :D

olka, witaj w klubie :D :D ostatnio jak bylam chora to tak mialam... :D poszlam do sklepu kichnelam iiii masakra... :D

Odnośnik do komentarza

ania71250
Hej mamusie. Ale dzisiaj okropnie na dworze, wieje jak cholera a ciemno!!! Najchętniej bym do łóżka wróciła :). Misiakowata mój maluszek też czasem sobie robi takie przerwy z kopniakami-taka natura mężczyzn, jak widać leniwi już od życia płodowego :).Dobrze że mój tego nie czyta heheh :).Co robicie dziś na obiad bo ja żadnego pomysłu nie mam.

hehehee możliwe,że masz rację :D hehe no i jak to kobiety,zamartwiamy się o naszych mężczyzn :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...