Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

kamilla
ania, ja mam szybkowar ale taki z promocji. czy twoj syczy??? :D

w sensie czy gwizdze :) kiedys uzywalam takiego co jak sie para zbierala i wydostawala to gwizdal, i liczylo sie gwizdniecia np ziemniaki dobre po 3 gwizdkach. ten moj nie ma tej opcji

Odnośnik do komentarza

ania71250
Lilijka87
Dzięki za zdjęcia z ćwiczeniami. Zastanawiam się tylko czy to faktycznie od ciąży boli mnie ten kręgosłup bo nie boli w krzyżach/lędźwiach tylko w górnej części, tak mniej więcej na wysokości łopatek.

Od czego by cię te plecy nie bolały to joga powinna pomóc. Ogólnie joga to bardziej stan umysłu a nie same ćwiczenia. Leniwiec do tej pory chodzisz na jogę?

Chodze, chodze:) jest z nami ciezarna, ktora rodzi w styczniu i tez jej to dobrze robi. Ogolnie cwiczenia sa dostosowane do brzuchow, nie spinamy ich i naprawde to odstresowuje:) i usuwa napiecie.
Z tymi moimi plecami bylam tez u osteopaty. Bolalo bardzo ale nic nie pomoglo. Wiec wole joge. On mi tlumaczyl dlaczego boli (glownie w okolicy miednicy/bioder) ale zapomnialam... Cos tam z nadwyzka elastyny i hormonami;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

no dzień dobry! :)

Wciągnęłam właśnie późne śniadanie (nie chciało mi się blendowaać mojego kochanego omleta,więc zrobiłam placek owsiany: rozgnieciony banan, 3 łyżki płatków owsianych, łyżeczka masła orzechowego, jajko, kapka mleka, cynamom-wymieszać i na patelnię. MNIAM!). Na obiad jakiś gulasz wymyślę.

Wczoraj już nie pisałam, ale wiecie co się stało? Leżałam na lewym boku przez chwilę, okręciłam się na plecy a tu po lewej stronie brzucha gula. Dzidzia przekręciła się chyba całkowicie na lewą stronę i wypchnęła się plecami do świata, bo miałam różnicę ja wiem 3-4cm między lewą a prawą stroną brzucha. Mąż zaczął ją głaskać i mówić do niej, to zeszła niżej. Masakra,jak sie wystraszyłam! Boję się, że przez tą moją przegrodę dziecko nie będzie się jakoś całkiem mieścić w macicy.. w czwartek albo piątek skoczę do ginekologa na kontrolę szyjki, zobaczymy czy ok.

Ja wczoraj miałam polewkę z mojego lubego, bo poszedł na 19:00 do pracy na nockę a tu się okazało, że pomylił dni i wczoraj miał wolne a dzisiaj ma nockę :D Także wygoniłam go wczoraj na trening, bo od września nie miał w ogóle czasu, a mi tyć chłopak zaczął! :) Jak wrócił to aż dziękował, że go wygoniłam w końcu, bo mu tego brakowało :)
Ja też już bym na siłownię poszła, bo wczoraj jak zobaczyłam w lustrze swój tyłek to stwierdziłam, że przypomina jakąś nie do końca zastygniętą galeretkę..bleee

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73hdgeli2cuo5h.png

Odnośnik do komentarza

ania71250
Serio są takie co gwizdają? Hehe mój nie gwizda ale i tak jest zajebisty :)

hehe wiem ze syczy i to norma ale myslalam ze moj jakis zepsuty jest ;D wiesz co tamten gwizdzacy byl stary wiec moze kiedys takie robili. no w kazdym razie jesli twoj nie gwizdze to juz spokojna jestem ze moj nie jest zepsuty :D

Odnośnik do komentarza

Bry :)
Do grochówki polecam boczek wędzony jak nie ma żeberek.
Uwielbiam zupy i mogę je jeść codziennie, my jadamy takie gęste wiec każdy sie najadą. Tylko po rosole jestem glodna przez resztę dnia.
Fasolkę po bretońsku tez lubię, ale niestety tylko ja wiec często robię uproszczona wersje- kupuje fasolke w sosie pomidorowym w puszcze tescową, dodaje podsmazona cebulkę z czosnkiem i kielbaską, albo boczkiem wędzonym i jest idealna :D i chyba nie tylko ja ją lubię bo ciężko ją kupić, zazwyczaj pisze "brak towaru".
Co do butelek to kupie dwie małe, jedną z aventu a drugą z tommy teeppe (czy jakos tak) bo chce wypróbować. A wiem z doświadczenia ze zawsze sie przydają, nawet jak się karmi.
Jak ja się cieszę ze zaczął sie grudzień! Ostatni miesiąc lezenia :) chociaż nie ukrywam ze po domu zacznę pewnie wcześniej chodzić.

http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwl6d878ytfrqp.png

Odnośnik do komentarza

A ja mam do Was pytanie odnośnie no spy. Niektóre z nas mają zalecane przez lekarza np. 2x1 codziennie. A te co biorą doraźnie to mniej więcej jak często bierzecie?
Albo mam jakieś schizy albo mi się wydaje, że coraz częściej mam twardy brzuch. Chociaż normalnie też nie był miękki. Kurcze nie wiem czy ja dobrze poznaje te twardnienia, stawianie macicy, skurcze.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...