Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Ciaza mi też ostatnio mama i siostry zwróciły uwagę, że tylek mi urósł. I rzeczywiście jak poszlam do lustra to myślalam,ze peknie. Moje 5kg na plusie w tej ciazy chyba poszły w tylek :D
Aga naleśniki z serem... zranilas mnie :/ chodzą za mna już kilka tyg ale nie robie bo nikt w domu nie lubi i tak troche smutno jak ja się napracuje i nikt nie je :D
Ja na kolacje zrobiłam bułeczki z pieczarkami, kurczakiem i serem :) zapiekane w piekarniku.

Odnośnik do komentarza

Jejku, to się dzisiaj nachodziłam... Napad na Ikeę, kupiłam kołderkę, podusie, dwa komplety pościeli (choć jeszcze nie mam łóżeczka) i mnóstwo różnych świeczek :-) no i oczywiście obiad w ikei zaliczony - uwielbiam ich klopsiki!!!
Potem kilka sklepów w galerii obok i do domku. Byłam tak już zmęczona, że od razu po wejściu do domku, myk na wyrko i dwu godzinna drzemka :-)
A potem przytulańce z mężem ;-)

A teraz wciągnełam kubek budyniu śmietankowego i taaaaaaaaak mi dobrze! ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/l22njw4zasudaiur.png

Odnośnik do komentarza

Kamilla ja mam i lotion i oliwke z Rossmanna. W sumie jedno i drugie fajne, balsam lepiej się wchłania. Oliwka jednak zostawia taki tłusty film. No ale odstawiłam jedno i drugie bo nie mogłam znieść zapachu. Jakoś zaczął mnie drażnić. Teraz smaruję się masłem shea i olejem kokosowym.

Aniołek nocy gratuluję udanej wizyty. Synuś już duży chłop :)
Niech rosną nam kawalerowie, moja córeczka będzie miała w kim wybierać :)

Sylwia nie pomogę z clotrimazolum, nigdy nie stosowałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s2n0accustsf9.png

Odnośnik do komentarza

Aniołek nocy no to super :)Kawał chłopa już :)

Sylwia-Maść stosuje się zewnętrznie,ale jak sobie delikatnie na paluszku troszkeę wsuniesz to nic się nie stanie:)Ja tak robię :)
Bad women to udane zakupy :)
oj te drzemki są potrzebne..ja też musiałam troszkę pospać,żeby funkcjonować :)

Naleśniki można jeść ze wszystkim,jak nie lubię z serem,zawsze mogą sobie posmarować czymś innym np.dżemem,czekoladą :))
Oj zjadłabym :)
Jestem tak zmęczona,że chyba opitole kanapkę z truskawkowym i kubek mleczka :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Sylwia921125
Aga ja z Toba chętnie zjem :) :D
No ja bym zjadla z 5 a zawsze robie kolo 20 :)
Dziewczyny mam pytanie. Bo lekarz przepisał mi dzisiaj clotrimazolum i nie wiem za bardzo jak to stosować. Czy mozna od srodka czy tylko na zewnatrz. Bo na ulotce niby pisze do stosowania zewnętrznego.

jeśli masz krem to zewnętrznie, tym bardziej że na ulotce tak jest
clotrimazolum krem jest bez recepty tak na marginesie

Odnośnik do komentarza

Ja nie gadam do brzucha:( ale gadam do kotow;) dziwnie mi mowic do kogos, kogo nie widze i kto mi nie odpowiada (a koty odpowiadaja;))) ale mam nadzieje, ze przyjdzie z czasem...echhh
Ja nie bede stosowac BLW, nie podeszlo mi to robienie z jedzeniem co sie dziecku podoba. Jedzenie to nie zabawka i nie wiem, mysle, ze bedzie tak jak mi moj (ukryty na razie) instynkt podpowie. Fajnie, jak dziecko odkrywa, ale wersja blw jaka widzialam na zywo doprawila mnie o gesia skorke, naprawde. Dziecko nie wiedzialo czy woli zjesc czy rzucic w matke. Nie, to nie dla mnie. Ale oczywiscie jak ktos jest baaardzo cierpliwy to pewnie fajnie bedzie poeksperymentowac:)
Cos kurcze jeszcze mialam napisac, cholera, zapomnialam...
Milej nocy:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

kamilla
Co do materacy to ja juz sama nie wiem moja siostra ma ten z gryka i jest zadowolona. Ja to nadal mysle o tym monitorze oddechu, piekielnie sie boje ten naglej śmierci lozeczkowej.

Nadrabiam Was i nadrabiam, ale tylko odpisze na to - Kamilla rozumiem że będziesz martwić się o swoje Maleństwo ale myślę że trochę przesadzasz, nasze mamy, babcię,prababcie dały radę bez tego, a jak będziemy sobie tak wbijać do głowy i się martwić tym, co nie zaszło to prędzej byśmy zwariowaly. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Olka- tak wiem :D i zawsze sobie o tym przypominam po dlugich namyslach :D zawsze jak mysle nad czyms , czy czegos bardzo chce czy potrzebuje to sobie przypominam ze tego kiedys nasze mamy i babcie nie mialy. :)

faktycznie przed chwila sie wysmarowalam tym babydream szybciutko sie wchlania. kupilam tez ta oliwke w zelu do calego ciala, mam strasznie sucha skore i balsamy srednio pomagaja... aczkolwiek widze ze z tej oliwki moze nic nie wyjsc.

co do zapachu babydream oliwki to ja uwielbiam, nie przeszkadza mi zupelnie.

dziewczyny a ja dzis gadalam z kolezanka o stekach... i tak mi po glowie chodzi taki krwisty stek (a nigdy nie jadlam) normalnie ehhhhhh i do tego winko... :D

Odnośnik do komentarza

olka135
kamilla
Co do materacy to ja juz sama nie wiem moja siostra ma ten z gryka i jest zadowolona. Ja to nadal mysle o tym monitorze oddechu, piekielnie sie boje ten naglej śmierci lozeczkowej.

Nadrabiam Was i nadrabiam, ale tylko odpisze na to - Kamilla rozumiem że będziesz martwić się o swoje Maleństwo ale myślę że trochę przesadzasz, nasze mamy, babcię,prababcie dały radę bez tego, a jak będziemy sobie tak wbijać do głowy i się martwić tym, co nie zaszło to prędzej byśmy zwariowaly. :)

a tak odnosnie tego co kiedys bylo :P to kiedys raczej nie bylo materacy wynalazkow, kokosow ani gryki :P z tego co pamietam to jak ja bylam mala, a wokol rodzily sie dzieci to krolowaly zwykle pianki. ale moge sie mylic :P

Odnośnik do komentarza

mi to blw tez nie podchodzi, ale wiadomo różne są metody.
mój instynkt też słaby, czasem zapinam o ciąży, czasem coś poweim do brzucha, ale w sumie to tak dziwnie mi do niego mówić, najczęściej jak mnei coś boli to wtedy mówię Tosia damy radę :)

Odnośnik do komentarza

ja też tak mam. troche dziwnie gadać tak do jeszcze nie narodzonego bobaska. no i faktycznie sie zapominam, zdarza mi sie biegac czy robić coś czego nie powinnam. dopiero jak czuje opor na brzuchu to sobie przypominam. jak ktoś ma cierpliwosc do blw, to podziwiam... moj siostrzeniec jest karmiony (tzn moglby sam jesc lyzeczka) ale niestety wlasnie tak to sie konczy, ze rzuca lyzka i jedzeniem i ma ogromna radoche w tym co robi :)

Odnośnik do komentarza

Mi również blw nie podeszło, wolę nie próbować, nie mam cierpliwości. :)
Kamilla - nie martw się na zapas! :*
Mamusia super historia, a nie czułas ruchów, skoro to był 21 TC?:)
Byłam dziś w poradni i przyznali mi indywidualne :D najpierw w szkole, później od stycznia czy lutego wezme w domu, jak już nie dam rady, ale przynajmniej lekcji będę mieć przez pół, i dobrze bo ciężko mi wysiedziec tym bardziej z bólem moich nerek teraz :) cudownie!
Moja Mała tak dziś kopie, praktycznie zaraz pod żebrami - jak to możliwe jak macica chyba jeszcze tam nie sięga? :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdge1jysm8f9.png

Odnośnik do komentarza

Hej,
U mnie byl weekend pelen wrazen, niekoniecznie pozytywnych. Nie mialam znow czasu na forum i tyyyle stron przede mna... mielismy w weekend intensywnie meblowac mieszkanie i sie wprowadzac, a tu w piatek przy zakladaniu listw przypodlogowych wwiercilismy sie...w rure od centralnego ogrzewania :-/ zalalo nam pokoj, sasiadow, pozniej bylo rozkuwanie sciany (ktora dzien wczesniej zostala pomalowana :-/ ). Masakra. Takze jeszcze pare dni musimy czekac. W sobote moj brat mial jelitowke, a w niedziele przyszla kolej na mnie. No coz, pamietam lepsze weekendy w moim zyciu :-) na szczescie juz wszyscy zdrowi, szkody tez nie takie ogromne, moj tata hydraulik byl na miejscu na szczescie i mozliwie szybko zakrecil wode, bo moglo byc naprawde zle. Nawet panele jakos przezyly, przynajmniej na razie na to wyglada. Rurka miala 1 cm szerokosci, a sciana 3,1 m. To tak dla tych co mysla, ze maja pecha ;-)
A za oknem snieg sypie! Milej nocy, moze jutro uda mi sie was nadrobic ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5smg7ymqo35am0.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ot0d95nz.png

Odnośnik do komentarza

albo kopie w rure hehe ja mam tak czasami,że czuję takie łaskotanie zaraz przy żebrach i tak sobie myślę,że maluszek gdzieś tam się bawi hihi
jejku odpoczęłam i czuje sie lepiej..ukochany w pracy,widzę ,że nowi"chirurdzy"maja napisy, to zaraz obejrzę..:-D
Dziś jak wracaliśmy i bylismy juz w naszym mieście,wchodząc na rynek przeszył mnie kłujący ból w brzuchu..aż się wystraszyłam i pisnęłam..Paweł też się wystraszył..
w domu jak się rozebrałam to tez mnie zakuło aż w pochwie po lewej stronie i brzuchu...stwierdziłam,że się przeforsowałam,bo jednak sporo tych kilometrów dzisiaj,siedzenia na poczekalni,w busie,autobusie i jak by nie patrzył-stresu...uch teraz już lepiej..ale w kroku jeszcze troszkę boli..ale to nic..jutro leniuchuje w domku :)
Po kolacji pogadaliśmy trochę do brzuszka i malutki się przebudził..i pierwszy raz poczuliśmy takie puknięcia :))nie tylko jak zawsze drżenie,głaskanie, tylko dwa puknięcia :)Faaajnie :)
Na krew i mocz idę pojutrze..moja żyła ma dosyć już kucia,dam jej odpocząć do środy :)
W czwartek go gin,w poniedziałek znów Szczecin..ale tym razem wejdę jako pierwsza :)
A i pani w poradni zapytała czemu nie mam Hiv zrobionego..że od 2010 roku lekarze powinni zachęcać i dawać skierowania,żeby zrobić w 1 i 3 trymestrze..tak mi nagadała,że chyba sobie zrobię,ale tu na miejscu odpłatnie..nie będę jechała znów na drugi koniec Szczecina do sanepidu,bo u nas nie robią:)Cięzko jednak bez samochodu tak:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/utrzsua.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...