Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marika34

My mamy drewno. Konkretnie deski. Początkowo chcieliśmy położyć panele. Jednak potem przestudiowaliśmy wszystkie za i przeciw i jednak zdecydowalismy się na deskę. Zależało nam na wyciszeniu i dobrej izolacji a coś takiego oferuje właśnie deska. Panele już nie. Tak poza tym to deska wcale nie jest aż tak dużo droższa od paneli [reklama usunięta].

Odnośnik do komentarza

grazynaciemniak najpierw musisz sie zdecydować co tobie sie podoba. Projektant o takie rzeczy pyta. Możesz przygotować zdjęcia w necie czy wycinki z gazet mieszkań, które wpadły ci w oko. Projektant za ciebie nie zdecyduje, co powinno się podobać - no, przynajmniej nie powinien decydowac za ciebie.
Znam kilka osób, które korzystały z pomocy architekta wnętrz. Część z tych osób jest zadowolonych, część nie.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się drewnio w mieszkaniach. Zarówno w meblach jak i na podłodze. Ciekawi mnie jednak zastąpienie parkietu czy deski płytkami imitującymi drewno/ Na przyklad w kolekcji Tubądzin Modern
http://www.tubadzin.pl/collection/449

Ciekawa jestem jak zapatrujecie się na takie rozwiązanie? Na przykład w przedpokoju, w którym z powodu narażenia na czynniki zewnątrzne (szczególnie zimą kiedy wnosi się sól) drewno czy panele nie są zbyt dobrym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza

Mam kuchnię urządzoną całą na czarno i nie wiedziałam jakie dodatki wybrać. Kupiłam sobie stylowy, żółty chlebak bardzo solidnie wykonany i od tego się zaczęło. Później zobaczyłam aranżacje czarno-żółtej kuchni na stronie http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/kuchnia/styl-nowoczesny/czarno-zolta-kuchnia,ta3:21,in29401.html i już całą resztę dodatków wybrałam w tym kolorze :) Jestem zachwycona swoją kuchnią.

Odnośnik do komentarza

ja się bawię w majsterkowanie, dużo dodatków zrobbiłam własnorecznie,, skrzynki na balkon, ramki na zdjęcia i nawet do pokoju synka garaz dla autek, w sumie nie jest to jakieś skomplikowane, byl mieć dobry sprzęt, zainwestowałam w kilka rzeczy od ryobi,wkrętarkę, wyrzynarkę i szlifierkę, pomysły wyszukuję na pintereście, blogach diy, jutubie

Odnośnik do komentarza

Moja znajoma miała problem z urządzeniem wnętrza, bo sama nie potrafiła wykorzystać całej przestrzeni. Miała małe mieszkanie, a jeszcze w nim tysiące niepotrzebnych rzeczy, gadżetów, mebli. Na urodziny wspólnie ze znajomymi sprezentowaliśmy jej konsultacje z pracownią, która zajmuje się projektowaniem wnętrz [reklama usunięta]. Poza kilkoma radami, które dostała od razu, zrobili dla niej świetny projekt, który zupełnie zmieniał całą przestrzeń. Projekt tak jej się spodobał, że praktycznie od razu go zrealizowała, mimo tego, że upierała się, że takie "jej" mieszkanie w zupełności wystarczy i nie trzeba żadnych zmian. A jednak czasami zmiany są potrzebne, żeby pozbyć się niepotrzebnych rzeczy i zrobić miejsce na nowe :)

Odnośnik do komentarza
Gość Donetke3

Polecam wybrac się do wielu miejsc i porównać sobie ceny, w przypadku płytek warto jest walczyć o promocję nawet kilku złotych na metrze (szczególnie jeśli metrów do położenia mamy wiele).
Nie wiem czy przeglądałaś sobie to jakie płytki maja sklepy online, ale warto jest tak poszukać z uwagi na to, ze w sklepach takich można liczyć na o wiele lepsze zniżki na płytki:
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...