Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka, ogrzewanie podłogowe to super sprawa. Marzyłam o podłogówce w mieszkaniu, ale nici z tego, bo rurki zalewa się betonem, a konstrukcja sufitów w bloku nie jest obliczona na taki ciężar, więc nie można jej robić. Choć ponoć są przypadki, że da się zrobić podłogówkę w niektórych blokach, pewnie w apartamentowcach (obowiązkowo zgodę musi wydać m.in. deweloper). Co innego w domu, tam z podłogówką zazwyczaj nie ma problemu.
Zawsze można mieć maty grzewcze, ale to za dużo prądu, by zżerało ;)

A co do tego, czy można mieć podłogówkę w całym mieszkaniu, to zdania są podzielone. Jedni uważają, że można wszędzie, a inni, że można wszędzie poza sypialnią.


Ulla, można sobie regulować temperaturę podłogówki w każdym pomieszczeniu, tylko montując taki rodzaj ogrzewania, to trzeba od razu mieć zamontowane odpowiednie "oprzyrządowanie".

Odnośnik do komentarza

Urządzanie wnętrz jest bardzo trudnym zadaniem wbrew pozorom bo nie idzie to tak łatwo jakby mogło wyglądać. Wiem to sama po sobie ile mnie zajeło czau i ile "zjadło" nerwów jednak nigdy w życiu bym nie zatrudniła do tego projektanta. Dużo korzystałam z pomocy forów np: http://forum.leroymerlin.pl/forum/ czyli z rad urzytkowników, którzy już przechodzili przez ten etap i uwierzcie mi sporo można na tym skorzystać bo wiele rzeczy można niechcący ominąć lub nawet o nich nie pomyśleć. Polecam takie rady.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny u mnie w domu mam ogrzewanie podlogowe. Natomiast bylo robione 14 lat temu.. dlatego nie mamy wielu fajnych funkcji o jakich mowicie.. rowniez w niektorych pokojach jest zimniej, bo przy normalnym ogrzewnaiu ( nie grzaniu na maksa) nie daje rady..
Ale slyszalam, ze te nowe juz sa duzo lepsze, wiec generalnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość Jagooda

Ja wprowadzam właśnie zmiany w swoim mieszkaniu, w końcu trzeba czasem zaszaleć i zrobić kapitalny remont, bo już strach na to wszystko patrzeć :P Zastanawiam się nad meblemi modułowymi bo sporo dobrego słyszałam na ten temat, że funkcjonalne i idealne do zmian. Poza tym ładnie wyglądają. Któs z Was ma jakieś doświadczenie z tego typu meblami? Mógłby coś polecic? :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...