Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw na naturalne materiały- drewna, gumy, ceramiki, skóry
Urządzając mieszkanie korzystaj z naturalnych materiałów, będzie ładniejsze, trwalsze, a przede wszystkim przyjazne Twojemu zdrowiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj tak gdyby teraz człowiek przede wszystkim patrzył na ekologiczne rzeczy to by z torbami poszedł tyle teraz za to trzeba płacić

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakręcona131, bardzo ładne grzejniki :). Choć widziałam już wiele pięknych grzejników o oryginalnych kształtach, które nie tylko grzeją, ale pełnią też rolę dekoracyjną :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

słyszałam że nie jest ono najlepszym rozwiązaniem na całej powierzchni bo nie da się chyba specjalnie regulować w pomieszczeniu

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margeritka, ogrzewanie podłogowe to super sprawa. Marzyłam o podłogówce w mieszkaniu, ale nici z tego, bo rurki zalewa się betonem, a konstrukcja sufitów w bloku nie jest obliczona na taki ciężar, więc nie można jej robić. Choć ponoć są przypadki, że da się zrobić podłogówkę w niektórych blokach, pewnie w apartamentowcach (obowiązkowo zgodę musi wydać m.in. deweloper). Co innego w domu, tam z podłogówką zazwyczaj nie ma problemu.
Zawsze można mieć maty grzewcze, ale to za dużo prądu, by zżerało ;)

A co do tego, czy można mieć podłogówkę w całym mieszkaniu, to zdania są podzielone. Jedni uważają, że można wszędzie, a inni, że można wszędzie poza sypialnią.

Ulla, można sobie regulować temperaturę podłogówki w każdym pomieszczeniu, tylko montując taki rodzaj ogrzewania, to trzeba od razu mieć zamontowane odpowiednie "oprzyrządowanie".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Urządzanie wnętrz jest bardzo trudnym zadaniem wbrew pozorom bo nie idzie to tak łatwo jakby mogło wyglądać. Wiem to sama po sobie ile mnie zajeło czau i ile "zjadło" nerwów jednak nigdy w życiu bym nie zatrudniła do tego projektanta. Dużo korzystałam z pomocy forów np: http://forum.leroymerlin.pl/forum/ czyli z rad urzytkowników, którzy już przechodzili przez ten etap i uwierzcie mi sporo można na tym skorzystać bo wiele rzeczy można niechcący ominąć lub nawet o nich nie pomyśleć. Polecam takie rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jagoddda, ja urządzając obecne mieszkanie korzystałam z forum Muratora ;). Do kolejnego mieszkania forum już tak bardzo nie potrzebuję, ale za to korzystam z inspiracji na stronce Homebook, by zobaczyć jakie są trendy. A projektanta mogłabym mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokój moich dzieci umeblowałam za pomocą kolorowej fototapety w postaci z ich ulubionych bajek :) to świetna opcja - można je szybko wymienić, materiał nie brudzi się i nie niszczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja inspiracje często czerpię z Agaty. W ogóle podoba mi się, to że można u nich urządzić całe mieszkanie za całkiem nieduże pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny u mnie w domu mam ogrzewanie podlogowe. Natomiast bylo robione 14 lat temu.. dlatego nie mamy wielu fajnych funkcji o jakich mowicie.. rowniez w niektorych pokojach jest zimniej, bo przy normalnym ogrzewnaiu ( nie grzaniu na maksa) nie daje rady..
Ale slyszalam, ze te nowe juz sa duzo lepsze, wiec generalnie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja czerpie inspirację z internetu, przeglądam różne strony, szukam artykułów i tym podobne. Ostatnio spodobał mi się taki styl glamour: http://tekstowy.net/aranzacja-w-stylu-galmour-jak-urzadzic-wnetrze-co-trzeba-wiedziec/. Dość elegancko to wygląda, choć do mojego małego mieszkania pewnie niewiele takie inspiracje się przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagooda

Ja wprowadzam właśnie zmiany w swoim mieszkaniu, w końcu trzeba czasem zaszaleć i zrobić kapitalny remont, bo już strach na to wszystko patrzeć :P Zastanawiam się nad meblemi modułowymi bo sporo dobrego słyszałam na ten temat, że funkcjonalne i idealne do zmian. Poza tym ładnie wyglądają. Któs z Was ma jakieś doświadczenie z tego typu meblami? Mógłby coś polecic? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jagooda, lubię oglądać meble modułowe, ale nie zdecydowałam się na ich kupno, bo jak przyszło co do czego, to żaden model mnie nie satysfakcjonował, w sensie jakości wykonania i kończyło się na meblach na zamówienie ;). Ale życzę ci, żebyś miała lepsze doświadczenia z kupnem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nico

Ja szukam inspiracji głównie w internecie. Przeglądam blogi, katalogi a czasem gazetki z ofertą sklepów które dostaję do skrzynki;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kinja

Ja zdecydowałam się na meble modułowe i nie żałuję. Przy układzie mieszkania które maja sprawdzają się znakomicie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dija

Mam nieco inne pytanie odnośnie meblowych zakupów. Wolicie zamawiać przez internet czy zaopatrywać się w salonach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajkaa

W salonach. Nie zaryzykowałabym zakupów "w ciemno". W necie tylko sprawdzam oferty sklepów;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Dija
Mam nieco inne pytanie odnośnie meblowych zakupów. Wolicie zamawiać przez internet czy zaopatrywać się w salonach?

Ja wolę zamawiać meble u stolarza :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Spy

I jak @Jagooda, udało się trafić jakieś meble modułowe czy odpuściłaś;)?
@Dija, zawsze stacjonarnie, żadne internety:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mika090

W salonie. Raz się sparzyłam, o jednen raz za dużo. Tak przynajmniej wiem co kupuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A według mnie np. w sypialni najlepiej na ścianach sprawdzają się fototapety sypialnia dzięki temu ma niepowtarzalny klimat. Ciekawe można kupić [reklama usunięta] w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...