Skocz do zawartości
Forum

Wasze plany na wakacje


Rekomendowane odpowiedzi

Mi -odpukać w niemalowane- póki co pogoda w czerwcu zawsze dopisywała. Za granicą nie ma wtedy jeszcze zbyt dużych upałów, a w Polsce szczęście nam dopisuje bo zawsze trafiamy na wystarczająco gorące dni by poplażować. Najważniejsze że gdziekolwiek jesteśmy przynajmniej nie ma wtedy tłumów.

Margeritka, skoro nie macie jeszcze skonkretyzowanych planów to napisz chociaż jaki kierunek wojaży Was interesuje?

Odnośnik do komentarza

Piękne plany :)
Ulla jak na Kaszuby i nasze morze to zapraszam do mnie, może i nam uda się "poznać" osobiście.
Anaaa, ja Węgry uwielbiam i zazdroszczę Ci wyjazdu. Ostatni raz byłam 3 lata temu nad Balatonem. Cudownie na Węgrzech i ludzie tacy serdeczni tam.
Jako że nad morzem mieszkam, to wcale mi do niego nie jest tęskno. Ale kocham nasze Polskie góry i chętnie bym w tym roku się tam wybrała. U nas z reguły plany urlopowe wyskakują w ostatniej chwili. A co do pogody, to ciężko w obecnym klimacie czegokolwiek się teraz spodziewać czy przewidzieć...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Odnośnik do komentarza

j_kaminska
Piękne plany :)
Ulla jak na Kaszuby i nasze morze to zapraszam do mnie, może i nam uda się "poznać" osobiście.
Anaaa, ja Węgry uwielbiam i zazdroszczę Ci wyjazdu. Ostatni raz byłam 3 lata temu nad Balatonem. Cudownie na Węgrzech i ludzie tacy serdeczni tam.
Jako że nad morzem mieszkam, to wcale mi do niego nie jest tęskno. Ale kocham nasze Polskie góry i chętnie bym w tym roku się tam wybrała. U nas z reguły plany urlopowe wyskakują w ostatniej chwili. A co do pogody, to ciężko w obecnym klimacie czegokolwiek się teraz spodziewać czy przewidzieć...

mi też się marzą w tym roku góry ;)

Odnośnik do komentarza

Ulla
cisza i spokój w wakacje - bezcenne

Ulla, całkowicie się z Tobą zgadzam.
A ja już po wakacjach. Było wspaniale. Wynajmowaliśmy duży domek w spokojnej okolicy, na działce z dwóch stron otoczonej łąkami, po których spacerowały bociany. Widok bezcenny.
Do tego do morza bliziutko, a nie ma nic bardziej kojącego niż szum morza.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
ja w ogóle zazdroszczę nadmorskiego klimatu:) mogłabym tam mieszkać:)

o tak ja też :D

my chyba oprócz wypadu pod namiot to mąż coś wspomniał, że chce w góry pojechać .. bliżej nam do nich więc podejżewam, że wycieczka jednodniowa - tak na próbę czy dziewczyny dadzą radę. Ale cieszę się, że będą mieć urozmaicone te wakacje moje panny.. starsza też ma pojechać na wycieczkę z babcią z jej pracy.

Odnośnik do komentarza

My niestety zostajemy w domku ... ale mam nadzieję że może za rok wjedziemy nad morze, bo ostatni raz byłam nad Bałtykiem jakieś 15 lat temu.

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...