Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
adasaga3

Wasze plany na wakacje

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, jakie są Wasze plany na wakacje? Gdzie wyjeżdżacie? W Polskę czy za granicę? Macie już dokonane rezerwacje czy poszukiwanie miejsca na urlop zostawiacie to na ostatnią chwile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napiszcie też jakie letnie miesiące preferujecie. Ja ze swoją rodziną od kilku lat na zasłużony wypoczynek wyjeżdżamy w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nad morzem byłam w czerwcu i nie maiłam szczęścia do pogody, podobnie w lipcu i sierpniu, nie trafiłam z pogodą nad morze:) w tym roku się tam nie wybieramy i póki co tylko to jest pewne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi -odpukać w niemalowane- póki co pogoda w czerwcu zawsze dopisywała. Za granicą nie ma wtedy jeszcze zbyt dużych upałów, a w Polsce szczęście nam dopisuje bo zawsze trafiamy na wystarczająco gorące dni by poplażować. Najważniejsze że gdziekolwiek jesteśmy przynajmniej nie ma wtedy tłumów.

Margeritka, skoro nie macie jeszcze skonkretyzowanych planów to napisz chociaż jaki kierunek wojaży Was interesuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My w końcu możemy pozwolić sobie na wakacyjne kamperowanie, tylko jeszcze nie wiemy, który kierunek obierzemy - na pewno zachód, ale jeszcze zastanawiamy się, czy ku morzu czy ku górom. :)

Aniołowa rodzinka pozdrawia!
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2jw4z5sam6zal.png
http://www.suwaczki.com/tickers/gyxwe6ydi0p526n8.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My w czerwcu wybieramy się nad Bałtyk. Pod koniec lata chcielibyśmy się jeszcze wybrać w nasze ukochane Tatry.
Nie uważacie że pracownicy mają zdecydowanie za mało urlopu, co to jest te 26 dni? Dwa wyjazdy po 2 tygodnie i po urlopie. A tyle jest pięknych miejsc do zwiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moje plany urlopowe to - dziecko do babci w bieszczady ja w pracy i remont, potem wyjazd na kaszuby by zahaczyć jeszcze o morze nasze i trochę wizyt rodzinnych, potem dom i przygotowanie do I klasy

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas plan to jak w ubiegłe wakacje Węgry pod namioty i kompleks basenowy (to z myślą o dzieciach najbardziej) po drodze chcemy też zahaczyć o tamtejsze zoo.
Choć mi się marzy nadal nasze morze ale to już nie w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne plany :)
Ulla jak na Kaszuby i nasze morze to zapraszam do mnie, może i nam uda się "poznać" osobiście.
Anaaa, ja Węgry uwielbiam i zazdroszczę Ci wyjazdu. Ostatni raz byłam 3 lata temu nad Balatonem. Cudownie na Węgrzech i ludzie tacy serdeczni tam.
Jako że nad morzem mieszkam, to wcale mi do niego nie jest tęskno. Ale kocham nasze Polskie góry i chętnie bym w tym roku się tam wybrała. U nas z reguły plany urlopowe wyskakują w ostatniej chwili. A co do pogody, to ciężko w obecnym klimacie czegokolwiek się teraz spodziewać czy przewidzieć...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlpx9irfiwi27s.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgeaocg228v.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

j_kaminska
Piękne plany :)
Ulla jak na Kaszuby i nasze morze to zapraszam do mnie, może i nam uda się "poznać" osobiście.
Anaaa, ja Węgry uwielbiam i zazdroszczę Ci wyjazdu. Ostatni raz byłam 3 lata temu nad Balatonem. Cudownie na Węgrzech i ludzie tacy serdeczni tam.
Jako że nad morzem mieszkam, to wcale mi do niego nie jest tęskno. Ale kocham nasze Polskie góry i chętnie bym w tym roku się tam wybrała. U nas z reguły plany urlopowe wyskakują w ostatniej chwili. A co do pogody, to ciężko w obecnym klimacie czegokolwiek się teraz spodziewać czy przewidzieć...

mi też się marzą w tym roku góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nad morzem jest pięknie, ja byłam w czerwcu w tamtym roku przed sezonem i naprawdę było mniej ludzi, a wszystko już pootwierane. co do urlopu to różnie ludzie mają, 26 dni to mało, ale mnie wydaje się dużo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się marzą wczasy gdzieś nad ciepłym morzem ale w tym roku nie uda nam się polecieć nigdzie. Wybieramy Mazury, domek samodzielny wynajmowany tylko dla nas w spokojnej okolicy blisko jeziora :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulla
cisza i spokój w wakacje - bezcenne

Ulla, całkowicie się z Tobą zgadzam.
A ja już po wakacjach. Było wspaniale. Wynajmowaliśmy duży domek w spokojnej okolicy, na działce z dwóch stron otoczonej łąkami, po których spacerowały bociany. Widok bezcenny.
Do tego do morza bliziutko, a nie ma nic bardziej kojącego niż szum morza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margeritka
ja w ogóle zazdroszczę nadmorskiego klimatu:) mogłabym tam mieszkać:)

o tak ja też :D

my chyba oprócz wypadu pod namiot to mąż coś wspomniał, że chce w góry pojechać .. bliżej nam do nich więc podejżewam, że wycieczka jednodniowa - tak na próbę czy dziewczyny dadzą radę. Ale cieszę się, że będą mieć urozmaicone te wakacje moje panny.. starsza też ma pojechać na wycieczkę z babcią z jej pracy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My niestety zostajemy w domku ... ale mam nadzieję że może za rok wjedziemy nad morze, bo ostatni raz byłam nad Bałtykiem jakieś 15 lat temu.

Mama-AsiaLM - blog parentingowy. Znajdziecie tutaj opisy/recenzje książek, gier i zabawek dla dzieci. Czasami trafia się jakaś recenzja książki dla mamy, oraz twórczość mamy i córki - czyli propozycje zabaw, oraz różności tworzone z filcu rękami mamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serduszko, a gdzie dokładnie byłaś, w jakim mieście, w jakim hotelu (pensjonacie)? Co Cię urzekło w Bułgarii że zachwalasz je jako idealne dla rodzin z dziećmi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chciała wybrać się na szlak rowerowy po Polsce. Reklamuje się często na portalach jako GreenVeelo czy jakoś tak. Tylko te przyczepki rowerowe dla dzieci mają kosmiczne ceny, a maluszek nie da rady na razie jechać rowerem....na razie :)

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...