Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Monka89 ja w piątek mam połówkowe. Lekarz był na ostatniej wizycie pewny, że będzie Dziewczyna, więc mam nadzieję, że nic się nie zmieni :-P najlepsze jest to, że pokazał mi obraz usg i powiedział to zgaduj. Przyglądalam się i mówię, że chłopak, a on: no nieee, przecież jest cipka :-) i wskazuje na ekranie. Okazało się, że zupełnie nie na to patrzyłam.
Kasia300 co do poduchy to zamówiłam dzisiaj rano "cebuszke" na allegro. Taką samą sprezentowałam koleżance jakieś lata temu i była bardzo zadowolona. Dodatkowo musiała leżeć przez miesiąc w łóżku więc mówila, że to była najlepsza rzecz na tamten okres, a używa jej do dzisiaj :-)
Swoją drogą mam pytanko do Was, czy zamierzacie zapisać się do szkoły rodzenia? Widziałam, że organizują spotkania w szpitalu w którym zamierzam rodzić i mam ochotę się wybrać, nawet z ciekawości. Są 4 spotkania po 2,5h.

Jakiś śpiący dzisiaj dzień.

http://www.suwaczki.com/tickers/hchyyx8d8qng07lb.png

Odnośnik do komentarza

Ale dla kogoś kto wie ze na pewno idzie na cc albo że we ze SN a moze się stać ze jednak będę cc wiec tak czy tak uważam ze chodzenie ma sens. Koleżanka mówi ze po tej szkole była rozciagnieta i świadoma tego co się z nia dzieje bo w szkole rodzenia właśnie pod takim kątem ja uczono.
Ja na wózek czekałam miesiąc i kilka dni. Odradza no mi też abym.wybierała model pod koniec roku bo jest to model z tego roku a zaraz będą szyc juz na kolejny wiec zostanie tylko to co jest a sklepy pozbywaja juz innych modeli bo wiadomo wchodzą kolejne nowe. Remanenty i wyprzedaże. ...można nie trafić na swój wymarzony model. Wiec nie zwlekałam.

http://s2.suwaczek.com/201601131762.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Monka98 ja też mam jutro połówkowe trochę się już stresuje ale bardziej nie mogę się doczekać, dziś w pracy nie moglam się skupić, i mam nadzieję że potwierdzi się synek na 100% bo już szalałam na zakupach :-)
Paulina11p ja też ostatnio jestem nastawiona na wozek z tym typem amortyzatorów, podobno ten typ jest lepszy na nierówne drogi bo dziecko nie czuje wszystkiego na kregoslupie wiec jesli dużo się jeździ to podobno ten typ bez skrecanych kół i tak zbudowany lepszy... nie mam praktyki więc nie wiem czy dobrze wybiorę :-)
Kasia 300 piękny ten wózek nie dziwię się że nie możesz się napatrzec... tez bym chciała już ale jeszcze się czaje :-)

Odnośnik do komentarza

Kasia300 piękny wózek, ja chce bardzo podobny do Twojego, nawet kolorystka taka jak u Cb mi się b. podoba :)

karolinka1 na którą masz? ja na 15 :) im bliżej tym bardziej niecierpliwa jestem :) wszyscy piszą ile ich maleństwa ważą, ja też już bardzo chce wiedzieć. daj znać jak będziesz po :) ja też bym chciała już robić zakupy :)

monsand jak miałam tak jak Ty w połowie sierpnia :) też mi pokazał i kazał zgadywać :) tyle, że ja ani w jedną, ani w drugą stronę nie widziałam kto tam mieszka w moim brzuszku ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaio4plrj5rn1r.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny!
odebrałam wyniki z krzywej cukrowej- proszę o pomoc osoby, które miały lub maja cukrzycę ciążową, a więc:
glukoza na czczo-82 (normy od 70-99)
glukoza po godzinie 145
glukoza po 2 godzinach 138
Czy to oznacz cukrzycę? wg danych z tabelki na moich wynikach to >126 oznacza cukrzycę, w internecie piszą, że wynik po 2 h >140 to cukrzyca...
proszę o pomoc, ktokolwiek coś wie:) jutro wizyta u gin a ja się stresuję...

http://www.suwaczek.pl/cache/dccd400382.png

Odnośnik do komentarza

Stokrotka1911 to może oznaczać, że masz stan przedcukrzycowy- cukrzyca się rozwija. PRzejdz jak najszybciej na diete o niskim indeksie glikemicznym + 5 regularnych posilkow dziennie. Wykluczyc słodycze, produkty słodzone, biale pieczywo, bialy ryz, ziemniaki, dynia, gotowana marchew, tlusty nabial, tluste mieso- i wiele innych niestety. Do kazdego posilku surowe warzywa i duzo wody:) nie takie straszne. U mnie 2ga ciaza z cukrzyca. Z plusow- duza opieka lekarska i kilka kilo na plusie przez cala ciaze:) przy dopilnowaniu diety brak zagrozen dla malucha.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
dziś w końcu miałam usg połówkowe :) Pan doktor powiedział że na pewno będzie chłopak z resztą i ja też tak przeczuwam :) Mój mąż wniebowzięty, choć dotąd nie był zbytnio zaagażowany w ciąże jednakże dziś pojechał ze mną i wręcz płakał z radości na USG.
A co do małego jest wszystko ok i waży 415 g.
Stokrotka jeżeli chodzi o cukry w ciąży to twoje wyniki mogą lekko niepokoić. Ja co prawda nie mam cukrzycy ciążowej natomiast choruję na cukrzycę od 10 lat. Te normy co podajesz są dla osób nie będących w ciąży. A dla kobiet w ciąży to jest tak
Rano ( na czczo) 70 do 90
1 godzinę po do 120 '
ale nie przejmuj się nadwyraz jeżeli już to po prostu będziesz musiała kontrolować co dokładnie jesz i mierzyć cukier. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...