Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Miałam usg. Widziałam dzidzie i jej pulsujące serducho. Lekarka powiedziała że zamiast zakładać że coś będzie źle mam myśleć że będzie ok. I tak zamierzam teraz myśleć. Następną wizyta za tydzień bo musimy założyć kartę ciąży. To będzie dokładnie w urodziny mojego męża i załatwiłam z lekarką że go zawołają. Pewnie się popłacze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c4z17lqncj105.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hqw46db0j.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny mam nadzieję, że jestem ostatnia z takimi wieściami na tym forum.ciąża obumarla bardzo wczesnie.jestem przyjęta na oddział i czekam.chce mieć już to za sobą i wrócić do mojego synka,ale widzę ze specjalnie się tu nie spieszą:( wykorzystam wakacje,będę biegać,jeździć na rowerze i zeglowac z moimi chłopcami.a na jesieni zajdę w ciążę i wszystko będzie dobrze. za dwa tygodnie zaczynamy z mężem badania i pewnie się coś wyjaśni.trzymam mocno za Was kciuki.powodzenia kochane

Odnośnik do komentarza

dziękuję HunnyBunny.od początku czułam że coś chyba nie tak.przeziębienie wcale tez pewnie nie pomogło.miałam nadzieję że skoro zaszłam w ciążę to nie będzie trzeba więcej in vitro (wczesniej mialam niedrozne jajowody).wczoraj przeglądałam wyniki badań i mąż miał tylko 4% prawidłowych plemników może dlatego dzidzia się nie rozwija juz drugi raz przez jakieś wady? okropne to czekanie.ciągle nikt mnie nie zbadał i nie porozmawial

Odnośnik do komentarza

Witaj Aleksandra w naszym skromnym gronie :)
Mam nadzieję że, to koniec złych wiadomości, dziewczyny bardzo Wam współczuję i trzymam kciuki za kolejne ciąże. Kiedyś musi być dobrze.
Ja mam kolejne usg 12 czerwca, i mam nadzieję że będzie ok. Trzeba myśleć pozytywnie i się nie nakręcać, ja jestem spokojna od 1 czerwca bo wtedy widziałam bijące serduszko, do 12 tygodnia bliżej niż dalej, i wtedy chyba dopiero zacznę normalnie oddychać. Jak się czujecie dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny! To moja trzecia ciąża (nie planowana) termin mam na 26 stycznia.Na początku byłam załamana :-( jak sobie poradzę, mam 8- letnią i 2-letnią córeczkę. Bardzo źle się czuję, mam nudności i wymioty,nie mogę jeść. Mam nadzieję że niedługo mi to minie, bo mam już dosyć :-( Czy ktoras z Was też się tak okropnie czuje?

Odnośnik do komentarza
Gość Agatkova85

Cześć dziewczyny. Przede wszystkim strasznie przykro, że tyle dziewczyn spotkało nieszczęście straty maluszka ;( Współczuję Wam, ale jednocześnie trzymam kciuki, żeby następnym razem się udało :*
Ja jestem jeszcze przed pierwszym USG - będę miała dopiero w czwartek i jak tak czytam to zaczynam się bać... Staram się jednak myśleć pozytywnie, choć łatwo nie jest.
Ja aktualnie czuję się nieźle - pobolewa mnie brzuch, bolą piersi, chce mi się spać w ciągu dnia i chodzę zmęczona, wzdęcia też mnie męczą :P, a poza tym jest ok. Mdłości miałam tylko przez krótką chwilę - jak jeździłam do pracy (myślę, że stres zrobił swoje+telepanie w autobusie, tramwaju albo metrze).

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 11

Mam nadzieje ze to koniec złych wieści...aż się popłakałam :/ strasznie mi przykro dziewczyny..NaweNawet nie wiem co napisac.TrzymaM kciuki żeby następnym razem było wszystko oK.Ja czuj czuje się też nie za dobrze. Ból piersi,głow, mdłości po każdym posiłku, czasem brzuszek ciągnie.. Najgorsze jak kicham wtedy czuje jak by mnie rozrywalo od środka taki ból. I oczywiście latanie do toalety co chwile najgorzej w nocy ;) Jutro mam nast wizytę na 19;20 i jak zawsze się denerwuje :) Przejdzie mi dopiero jak minie 3 miesiąc.Wtedy będę czuła się bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Gość Agatkova85

Chyba wszystkie tak mamy ;)
Ja najchętniej przespałabym cały ten czas i obudziła się w drugim trymestrze :P Ale niestety tak się nie da :/ Dziewczyny głowy do góry i dbamy o siebie i o maluchy to będzie wszystko dobrze!!! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Agatkova85

Ja szczuplutka nie jestem, ale brzuch mi urósł - trochę jak przed okresem kiedy woda się zatrzymuje tylko jeszcze bardziej - czuję się bańka :/ Już dawno nie miała takiego brzuchola. Odkąd jestem na zwolnieniu to chodzę tylko w dresikach bo najlepiej się czuję, ale wczoraj ledwo dopięłam jeansy. Mam tylko nadzieję, że na rośnięciu brzuszka się skończy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...