Skocz do zawartości
Forum

Styczeń 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agatkova85

Dziewczyny, ja wiem, że będzie dobrze :) Co prawda to moja pierwsza ciąża i cały czas mam taki jakiś dziwny niepokój w sobie, ale wiem, że musi być dobrze :) I będzie tylko trzeba dbać o siebie i cieszyć się w spokoju każdym dniem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Andziorek

Cześć dziewczyny, także się melduję :) przewiduję styczeń 2016, byłam u ginekologa koło 20 maja, chciałam potwierdzić ciążę i spytać czy mogę spokojnie jechac na wakacje, oczywiście dr kazała mi jechać i cieszyć się urlopem! Wczoraj wróciłam i wizytę z usg mam w piatek. Jak się czujecie? Ja mam okropne mdłości cały czas, ciężko mi wysiedzieć w pracy, i denerwują mnie wszelkie zapachy. W dodatku zawsze zdrowo jadłam, a teraz mam ochotę jedynie na drożdzówki i pizzę. Ktoś też tak ma? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Agatkova85

Ja póki co źle się czuję i w związku z tym nie mam ochoty na nic a jem tylko dlatego, że wiem, że muszę, ale też dopiero wtedy kiedy już słyszę burczenie w brzuchu ;) Niestety najgorzej znoszę podróże komunikacją miejską - to dla mnie jakiś koszmar, po każdej przejażdżce wracam tak wymęczona, że muszę się położyć spać :/

Odnośnik do komentarza
Gość ewelusia

a ja myślałam ze bede jedną z pierwszych :) wchodzę na forum a tu 39 stron:) 6t 3d ciąży ....i tez widziałam już serduszko...oby biło! koleżance się niestety ostatnio nie udało i jakiś lęk i niepokój mnie męczy:(

Odnośnik do komentarza

Wróciłam do domu.. Rano miałam zabieg... Od wczoraj w szpitalu miałam podawane tabletki na wywołanie poronienia, w nocy coś zaczęło się dziać, wszystko przeszłam bez bólu fizycznego, psychiczny nie ustępuje, choć staram się z tym wszystkim pogodzić... Na razie muszę na siebie uważać, za dwa tygodnie wynik histopatologiczny kontrolna wizyta USG i co dalej? tego nie wiem....
Za wcześnie by o tym myśleć, choć mam nadzieję że upragnione maleństwo powróci z nową większą siłą i że już nigdy nie będę musiała wracać do szpitala w takiej sytuacji.
Trzymajcie się dziewczyny :) Trzymam za WAS mocno kciuki i szczególnie za Wasze MALEŃSTWA :* Ściskam :*

Odnośnik do komentarza

Paula0305 bardzo mi przykro. Wiem co teraz czujesz, w zeszłe wakacje przechodziłam przez to co ty teraz i choć może trudno w to uwierzyć za jakiś czas będzie boleć troszkę mniej. Mówią że czas leczy rany, prawda jest taka że trzeba czasu żeby człowiek mógł się pogodzić z tak wielką stratą. Współczuję i życzę żeby w następnej ciąży wszystko było dobrze. Trzymaj się

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c4z17lqncj105.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hqw46db0j.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...