Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

joanna70
Nika ...faktycznie masz sporawy ten brzusio...ja jak leżę to mojego prawie wcale nie widać :/ a mam tylko dwa dni różnicy w terminie...co mam o tym myśleć ??? czyżby mój Filipek nie rósł ?:(

Droga imienniczko:) przestań opowiadać takie bzdetki,że Twój Filipek nie rośnie. Rośnie, tylko siedzi gdzieś sobie głębiej! Ja mam ciążę starszą od Twojej kilka dni i u mnie nic nie widać nawet jak stoję, a jak leżę to mi się jeszcze zapada! ;) Mąż i córka śmieją się, że ja sobie tę ciążę chyba wkręcam, bo powinnam już być większa. :)) Nawet moja mama jak mnie widziała w niedzielę, to dopytywała czy na serio będzie to wnuczę, bo coś nie rosnę. Także nie martw się wcale, mi brzuch z pierwszą córką zaczął rosnąć około 24 tygodnia, tak więc do tego czasu dajmy na luz :))))

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywi09k0jtif8mx.png

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny! :)
dziś jest zdecydowanie lepszy dzień niż wczoraj. ranek miło spożytkowany spotkaniem ze znajomą i jej 3 miesięcznym synkiem. przy okazji dostałam kilka cennych rad i zrobiłam moje pierwsze zakupy :)
a teraz wróciliśmy z połówkowego i wszystko jest ok. potwierdzone, że dziewczynka :) Nasza Ania waży 369 g, a terminy z OM i USG różnią się 1 dniem.
dzień uważam za udany :)


 

 

Odnośnik do komentarza

Ale Was podrażniłam tym wyjazdem nad morze :P :)
Wiecie co Wam powiem... 25 lat mieszkałam nad samym morzem. Chodziłam kiedy chciałam i ile chciałam...Z domu miałam do plaży 8 min piechotką.
Teraz mieszkam w Rumi to jest ok. 33 km dalej, a do najbliższej plaży ok. 12 km i powiem Wam, że w życiu nie widzę innego miejsca na ziemi do życia!
Zawsze w każdym momencie można pójść i przejść się po tym pięknym piasku. Szum fal na stargane nerwy na prawdę potrafi działać kojąco :) To jest niezwykły Twór natury. Ale z tym jodem to trochę przereklamowane.
Niby dobrze wpływa na tarczycę, a wśród moich bliskich - znajomych co trzecia osoba ma z tarczycą coś nie tak :/
Albo na tutejszych po prostu to nie działa :)))

Carolajna bardzo chętnie, ale u rodziców bywam raz na jakiś czas, a teraz jadę tylko na kilka dni.

Dzisiaj miałam drugą wizytę u dentysty - kontynuacja mojego kanałowego. Nawet czułam na fotelu jak kruszynka fika mi w brzuchu :) było to dosyć rozluźniające :) Usługa była bez znieczulenia. Dobrze mi go zatruła, bo praktycznie nic nie czułam, ale jak powiedział do swojej dentystyki "podaj mi MIAZGOCIĄGI" to zbladłam :D
Po tym już bolało...Ale dentysta nie kłamał, że przez dwie godziny będzie boleć i przestanie :)

Stwierdziłam, że po tej męczarni należy mi nagroda :P
Pojechałam do centrum handlowego i uderzyłam do SMYKA :D I powiem Wam, że nic nie kupiłam, bo zgłupiałam. Nie znam jeszcze płci i przez to ciężej.
Moja sąsiadka dzisiaj mnie zaczepiła - jak nigdy dotąd :) (tak między nami zauważyłam, że ciąża wszystkich zbliża) i opowiedziała mi, że miała mieć dziewczynkę o imieniu Kamila, a przy porodzie okazało się, że to chłopiec. Mojej bratowej przyjaciółka już pomalowała pokój na różowo i wszystko kupiła pod dziewczynkę, a na sam koniec okazało się, że to "it's a boy" :)

Sorry, że się tak rozpisałam, ale jak piszę na lapku to mi sama ręka idzie :)

Odnośnik do komentarza

Nika32 było 18 stopni ok 16 więc tak w miarę ale miałam kurtkę a rozebralam się do tylko na potrzeby sesji :D
Klaudix przejezdzalismy teraz przez Rumie i odwiedziłam nawet wasza ogromną galerie ale poprzednim razem. Teraz nocujemy w Gdyni więc niedaleko.
Tez się zastanawiam czy nie odwiedzić dentysty bo teraz najlepszy okres na ewentualne leczenie.

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

dorota714
Nika32 spora? bo ja się właśnie martwię, że może za mało waży jak na swój "wiek". Doktor powiedziała, że ok więc chyba nie powinnam się zastanawiać...
Klaudix ja kiedyś pytałam w Calzedoni, tak to się chyba nazywa i tam mieli.

Byłam dzisiaj w tym sklepie :) i Pani mnie nieźle rozbawila :) bo niestety nie mają stricte rajtow ciazowych, ale opowiedziała mi pani o pewnym patencie, że kobiety w ciąży kupują rajstopy normalne i zakładają je na odwort :D czyli tyłek mają z przodu :D na to w życiu bym nie wpadła, ale dałam Pani plusa za kreatywność! O! Gatta, zapomniałam o niej, dzięki!:)

Odnośnik do komentarza

Lutówka
Nika32 było 18 stopni ok 16 więc tak w miarę ale miałam kurtkę a rozebralam się do tylko na potrzeby sesji :D
Klaudix przejezdzalismy teraz przez Rumie i odwiedziłam nawet wasza ogromną galerie ale poprzednim razem. Teraz nocujemy w Gdyni więc niedaleko.
Tez się zastanawiam czy nie odwiedzić dentysty bo teraz najlepszy okres na ewentualne leczenie.

Btw. Fajny brzuszek na tle Twoich spodenek wyglądasz jakbyś była na wakacjach w tropikach ;) w rumi galeria to jest piardek :) byłam w rivierze w gdyni

Odnośnik do komentarza

Nika32
Dorota w tym wieku to ok. 300-400 g waży dziecko, więc Twoja córcia ma bardzo ładna wagę :-)
Fajnie, że piszecie o rajstopach bo potrzebuje na weekend na chrzest i nie wiedziałam gdzie uderzyć :-)

Dzięki za szybką odpowiedź :) Jak czytam na internetach to różnie podają i pojawiają się wątpliwości. Trzeba zaufać lekarzom i innym mamom :)
Pytanko takie mam. Czy któraś z was używała bądź ma zamiar używać butelek tommee tippee? jak ta np:
http://www.mamabebe.pl/product-pol-12035-Butelka-antykolkowa-Anti-Colic-Plus-2x260ml-2szt-.html?gclid=CKvU9fnzjcgCFcnUcgodnkYEFw
Znajoma dziś je chwaliła bardzo.


 

 

Odnośnik do komentarza

joanna70
Co Wy o butelkach piszecie...cycuszki szykowac...ja tam wogóle nie biorę pod uwagę sztucznego karmienia...śmieję się, że jak Filip nie bedzie chciał piersi to głodny bedzie "chodził" :D

Szykuję, szykuję jednak awaryjnie chcę kupić jakąś butle.
Znajoma używa jej np do podawania odciągniętego mleka i mówi, że nie ma żadnego problemy w łączeniu tej butelki z karmieniem piersią.
Carolajna a jak Ty uważasz?


 

 

Odnośnik do komentarza

Ja jestem za karmieniem piersią, ale nie ukrywam, że będę chciała korzystać z laktatora, aby karmić dziecko moim mlekiem, ale z butelki. Na pewno początkowe dni, tygodnie to będzie cycek :) Moja przyjaciółka jakoś miesiąc po porodzie zaczęła karmić z butelki swoim mlekiem i przyznam, że jest to całkiem wygodne. Co do karmienia cyckiem w tłumie mam dosyć negatywne nastawienie. Pamiętam jak kiedyś pojechaliśmy do znajomych w odwiedziny i nasza szanowna koleżanka wyciąga cycki przed wszystkimi. Co więcej młody jakoś tego cycka nie bardzo chciał wziąć i świdrowała nim przed wszystkimi...
To jest moja pierwsza ciąża, ale zawsze wyobrażałam sobie, że jeśli chodzi o karmienie piersią swoje maleństwo to sprawa ogromnie intymna i ogarnięta aurą prywatności, miłości, i czułości typu "teraz jesteśmy tylko dla siebie moj maluszku"...

Jeśli chodzi o laktatory to mam pytanie do naszych mamusiek :) jakie macie doświadczenie z laktatorami elektrycznymi a ręcznymi poza ceną?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...