Skocz do zawartości
Forum

Lutówki 2016


Rekomendowane odpowiedzi

Duża dziewczynka :-)

Dziewczyny bardzo poważnie zastanawiam się nad sesja ciazowa. Pytałam znajomej fotograf koszt ok 300zl ale nie wiedziałam efektów jej pracy akurat w sesji brzuszkowej.. no i sie zastanawiam z racji tego że mamy w rodzinie fotografia z prawdziwego zdarzenia (fotoreporter gazety Nasz dziennik, szwagier meza) czy by z nim nie zgadać (już coś przebakiwal na ten temat) czy by nie zrobił nam takiej sesji. Przeglądam teraz rekwizyty ubrania itp potrzebne do tego ale do końca nie wiem co by wypadało wybrać. .. czy któraś z was planuje lub miała robiona taka sesje? Jakieś pomysły?

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

Hejjjj :)

Gratki Szacha! Wiesz co, miałam podobnego doła dwa dni temu... Czułam się wtedy w tej ciąży jakby samotna, ale jakoś samo potem przeszło... Myślę, że niektórzy faceci są także przerażeni nowa sytuacja i tym jak my się zachowujemy, i nie wiedzą jak reagować.

Joanna, mi również pomaga provag gel. Jest niezastąpiony i nie rozstaje się z nim od trzech lat. To jest żel, który zawiera pałeczki kwasu mlekowego i pomaga zwłaszcza kobietom o słabym ph. Ja mam bardzo często infekcje dróg moczowych i każde szczypanie jest zwalczane provag gel :)
Crotlimazolum też jest podobno dobre i działa też przeciwgrzybiczo i na jakieś drozdzaki...

Mara, super wózek! Też marzę o nim. Czytałam bardzo dużo opinii. Jest to polski producent i wśród posiadaczy ceni się wysoką jakością.

Wiecie co, śniło mi się, że moja znajoma z poprzedniej pracy jest w ciąży i ma też termin na luty...Dawno się z nią nie kontaktowalam i napisałam do niej. Co się okazało - jest w ciąży!!! Doznalam szoku... Tylko z terminem nie trafiłam, bo ma na grudzień...

Co do samopoczucia, to jest w miarę ok, ale mały mi czasami w brzuchu tak przekreca, że i ja się przekrecam :/ zwłaszcza kiedy robi jakieś szmery, bajery pod pepkiem, jakby chciał zrobić już kuku :/

Odnośnik do komentarza

Lutówka
Duża dziewczynka :-)

Dziewczyny bardzo poważnie zastanawiam się nad sesja ciazowa. Pytałam znajomej fotograf koszt ok 300zl ale nie wiedziałam efektów jej pracy akurat w sesji brzuszkowej.. no i sie zastanawiam z racji tego że mamy w rodzinie fotografia z prawdziwego zdarzenia (fotoreporter gazety Nasz dziennik, szwagier meza) czy by z nim nie zgadać (już coś przebakiwal na ten temat) czy by nie zrobił nam takiej sesji. Przeglądam teraz rekwizyty ubrania itp potrzebne do tego ale do końca nie wiem co by wypadało wybrać. .. czy któraś z was planuje lub miała robiona taka sesje? Jakieś pomysły?

Na swoim ślubie tego roku w kwietniu "zatrudnilam" swoich znajomych fotografow i mieliśmy w umowie sesję przygotowan i ceremonii ślubnej, a potem w dowolnym terminie sesja poślubna... Przyznam, że ja akurat nie lubię sama za bardzo aparatu, a m. już w ogóle i zwlekalismy z tym. Potem okazało się że jestem w ciąży, że się źle czuję i takie tam... Ale uzgodniliśmy na pewno, że jak będzie piękna letnia pogoda to zrobimy sobie sesje z małym. Moja przyjaciółka sobie robiła i zdjęcia są super, aż biją miłością.

Odnośnik do komentarza

Widze ze nie tylko ja mialam trudna noc..zasnelam dopiero po 4 rano.... i tez marze o lozku z dziurą na brzuch..:)

Mnie ostatnio tez dopadlo jakies pieczenie okolic intymnych, po stosowaniu luteiny, ginekolog tez kazal mi kupic crotlimazolum ale nie pomogl mi za bardzo, na ulotce jest informacja iz jest to krem raczej na grzybice, a ja mialam raczej infekcje bakteryjna ale pomogly mi globulki, ale fajnie ze piszecie o tym provagu, nastepnym razem go zakupie

*Aniołek 19.03.2015
http://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoq6qvadbj.png

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Ja też dzisiaj pół nocy nie spałam.
Jeśli chodzi o kurtkę to stwierdziłam ze nowej nie opłaca mi się kupić bo w h&m ponad 200 zł kosztuje.Wiec kupiłam na allegro uzywana za 69 zł tez h&m ale jeden minus bo babka miała bez kaptura.ale z przesyłka mnie wyszło 80 zl tak więc za rok ja i tak sprzedam bo widać ze towar chodzimy jest.
To zależy od środków pieniężnych. Mi na nowej nie zależało jeśli ma mi służyć tylko na jeden sezon.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Dziękuję za info dotyczące sesji ciążowej. Zrobiłam mały rekonesans większość z takich sesji ok 20-30 zdjęć kosztuje 300zl.
OwcaPe nie wiem tylko ile bierze osoba która poleciła. Ma ładne zdjęcia. Wiesz ile bierze?
Pogadam z mężem i zastanowimy się czy idziemy na taką sesje płacimy i "mamy z glowy" czy próbujemy sami że szwagrem. Swoją drogą to bardzo podobają mi takie eleganckie zdjęcia w bieliznie typu body gorset koszula męska itp i oczywiście do tego jakieś standardowe. Przeglądam teraz allegro i szukam body takiego ciążowe go ale znalazłam tylko jeden i to inny niż chciałam... do tego różne gadżety typu wstążka na brzuszek, mala tablica z kreda na której można napisac imie, scrabble do układania słów na brzuszku, małe skarpetki ubranka dziecięce, szminka lub farbami do malowania po brzuszku, balony z Helem "its a girl" i sama nie wiem co jeszcze.
A propos snów mój m miał straszny sen że była jakaś impreza rodzinna i pokazywalismy nasz dom i brat (który w życiu efektownie kręci placki - pizze) chciał efektownie otworzyć schody na strych które w zeszłym tyg nam założyli i tak otworzył te schody że ich końcówka uderzyła mnie prosto w brzuch, strach panika wzywanie pogotowia a brzuch mi wibrowal - na szczescie to był sen.

Mojemu chrześniakowi 2 msc wychodzą już zeby normalnie widać biale miejsca na górnym dziasle.

Kocham Cię Krolewno :*http://www.suwaczek.pl/cache/2b92a62998.png

Odnośnik do komentarza

klaudix
Hejjjj :)

Gratki Szacha! Wiesz co, miałam podobnego doła dwa dni temu... Czułam się wtedy w tej ciąży jakby samotna, ale jakoś samo potem przeszło... Myślę, że niektórzy faceci są także przerażeni nowa sytuacja i tym jak my się zachowujemy, i nie wiedzą jak reagować.

Joanna, mi również pomaga provag gel. Jest niezastąpiony i nie rozstaje się z nim od trzech lat. To jest żel, który zawiera pałeczki kwasu mlekowego i pomaga zwłaszcza kobietom o słabym ph. Ja mam bardzo często infekcje dróg moczowych i każde szczypanie jest zwalczane provag gel :)
Crotlimazolum też jest podobno dobre i działa też przeciwgrzybiczo i na jakieś drozdzaki...

Mara, super wózek! Też marzę o nim. Czytałam bardzo dużo opinii. Jest to polski producent i wśród posiadaczy ceni się wysoką jakością.

Wiecie co, śniło mi się, że moja znajoma z poprzedniej pracy jest w ciąży i ma też termin na luty...Dawno się z nią nie kontaktowalam i napisałam do niej. Co się okazało - jest w ciąży!!! Doznalam szoku... Tylko z terminem nie trafiłam, bo ma na grudzień...

Co do samopoczucia, to jest w miarę ok, ale mały mi czasami w brzuchu tak przekreca, że i ja się przekrecam :/ zwłaszcza kiedy robi jakieś szmery, bajery pod pepkiem, jakby chciał zrobić już kuku :/

Klaudix, mowimy obydwie o tym provagu jak panie z reklamy;) jeszcze dziewczyny nam nie uwierza, ze naprawde jest taki dobry...;)
Provag zel, odmienil moje zycie, sprobuj i Ty!
Milego dnia dla wszystkich:)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1654n41yi.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, późno się dzisiaj witam bo niedawno wróciłam do domu dopiero. Byłam rano u urologa, bo miałam wizytę umówioną w sprawie wodonercza z prawej strony. Właściwie nic sensownego mi nie powiedział, prócz tego że jeśli nie gorączkuję i nie będzie bardziej bolało to może do końca ciąży jakoś dotrzymam. Generalnie u ciężarnych problem ten się pojawia a za bardzo leczyć go nie można, bo nie można wykonywać badań radiologicznych.

Co do sesji brzuszkowych nie mam doświadczenia więc za dużo nie powiem.

Jeśli chodzi o kurteczki to ja kupiłam płaszczyk na olx, ale to z tego względu że trudno mi było coś dopasować w sklepach. M za małe w biuście a L za wielkie w ramionach. Zdecydowałam się po prostu szukać po swoich wymiarach bo rozmiary sklepowe tutaj nic mi nie pomogły :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5egrm8fd7r.png

https://www.suwaczki.com/tickers/860ivcqgtujhjx0j.png

Odnośnik do komentarza

Hahaha leniwiec_leniwiec padlam :D wiesz, że sama o tym wczoraj pomyślałam jak to pisałam? :))) Jakby ktoś chciał mnie zatrudnić do reklamy to poszlabym bez zastanowienia - leniwiec - slogan już mamy :D

A ja się czuję od paru dni znowu zmęczona, tzn wraca mi ochota na drzemki w ciągu dnia... Robię sobie dzisiaj porządki w szafie i chowam wszystkie ciuchy, które mi nie będą potrzebne przez najbliższe m-ce i została garstka tych, w które się mieszcze teraz i na później...

Póki co, nie kupowałam żadnej kurtki zimowej ciazowej. Chodzę w mojej kurtce narciarskiej :) jest dosyć dopasowana i myślałam, że nic z tego nie będzie, ale poluzowalam gumki i jak na razie mam dosyć sporo miejsca na brzuchal.

Zauważyłam, że jakoś od 2 tygodni zatrzymała mi się waga. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Szacha o Świętach to ja już myślę od miesiąca, albo i dłużej :-) na szczęście wszystkie typy już znam, teraz zostało mi tylko kupić prezenty. Dzięki temu losowaniu mam na głowie tylko dwa prezenty w mojej rodzinie (a nie 6;-)) plus 6 dzieci - dla 4 już mam kupione prezenty :-) teściom z siostrą męża robimy fotoksiążkę ze zdjęciami dzieci , czyli wnuków, plus właśnie siostra męża i jej mąż, ale też wiem co chcą, wiec albo jedno wyjście na zakupy mnie czeka, albo zakupy przez internet.
A tych reklam już nie mogę - a do Świąt ponad miesiąc. .. :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/rolo3e5ezp5zik75.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...