Skocz do zawartości
Forum

Ciąża i poród po konizacji szyjki macicy...


Rekomendowane odpowiedzi

Nic sie jeszcze nie dowiedzIalsm nowego ale pisze:-) ogolnie bardzo malo mnie informuja. Wczoraj lekarz mi powieezial ze dla ciazy zagrozonej porodem przedwczesnym nie ma lepszego lekarstwa niz lezenie.. A dlaczego mialam taki silny bol brzucha to nie wiem do teraz, na szczescie ustapil:-) kasia, Twoje kurczaczki juz super z waga! I teraz grzecznie siedza u mamusi w brzuszku. Aleksandra, Natalia u Was super ze wszystko trzyma, oszczedzajcie sie

Odnośnik do komentarza

niestety nie poznali przyczyny mojego bólu.. jak się powtórzy to mam przyjechać do szpitala jeszcze raz..
staram się myśleć pozytywnie, dzisiaj byłam w sklepie z dziecięcymi artykułami po spodnie dla starszaka, było śliczne różowe body:) nie kupiłam, nie wiem dlaczego ale się przestraszyłam...:(
Wybraliśmy za to imię dla małej, bo do tej pory też się bałam zdecydować ale już "oficjalnie" jest Lena:)
Małymi krokami i mam nadzieję, że dotrwam tak jak Kasia do dużego sukcesu:)

Odnośnik do komentarza

Cześć kochane właśnie ściągam mleczko laktatorem i przeglądam neta coś mnie tchneło,żeby zajrzec do was.
Kasiu gratuluje już36tydzien i to z blizniakami !!!!!Pamietasz jak razem startowałyśmy na forum. Moja
Niunia ma już 2miesiące a wczoraj był termin porodu.Twoje dzieciątka mają super wage ,my dobijamy do 3kg.
Dziewczyny trzymajcie się. Leżenie i jeszcze raz leżenie. Dara ja bóle brzucha i stawianie się miałam całą ciąże niewiadomo dlaczego. Ciągle lądowalam w szpitalu żadne leki nieponagały, ale szyjka trzymała dokońca moje 7mm

a href="http://

Odnośnik do komentarza

U mnie ok wyniki wracaja pomalutku do normy. Z Malutka zaczelismy maraton po lekarzach zewzgledu na wvzesniactwo tak porostu z urzedou anie ze cos zlego sie dzieje.
Jak narazie ma tylko lekkie napiecie miesniowe ale zaczynamy od przyszlego tygodnia rehabilitacje.
Najwieksza zmora sa problemy z brzuszkiem przez zelazo ktore kazdy wczesniak musi brac a tak poza tym ok. Wiadomo ze to poczatek naszej drogi i wszystko jeszcze moze sie ujawnic. Wszyscy jak ja widza to mysla ze sie dopiero urodzila a ona 2miesiace.

a href="http://

Odnośnik do komentarza

Kinia, super, że wszystko dobrze się układa, i Twoje wyniki coraz lepsze i z Malutką wszystko dobrze:) rewelacja!

Ja ciągle nie mogę uwierzyć, że dotrwalam z kurczaczkami do tego 36tygodnia..ale chyba juz niedługo bo dziś rano zobaczylam śluz podbarwiony krwią, jestem w szpitalu, szyjki chyba juz nie ma, rozwarcie na 3,5cm, możliwe, że jutro cc.

Dziewczyny, gdybym nie miała juz pozniej czasu to chcialam Wam napisać, że byłyście mega wsparciem:) trzymam kciuki za Was wszystkie, jak tylko będę miała jak to będę tu zaglądać:)

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Cześć dziewczyny Dara nie wiem co ci napisać mnie nie boli ale chwilami miałam ciągle to klocie w pochwie i tyle , bedzie ok:) juz mi sie nudzi to leżenie i ze nie mogę robic tylu rzeczy co przed ciążą ale jeszcze chwile trzeba wytrzymać. Czas i tak upłynie zostalo nam tylko pozytywne myślenie dzieciaczki to czują:) Kasia ale fajnie juz nie długo zobaczysz swoje maleństwa powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Aleksandra, od wczoraj brzuch mnie nie boli:) męczy mnie to leżenie, nie wiem za bardzo co robić w tej pozycji:) nawet już gram w jakieś durne gry w necie:D a Ty jak spędzasz ten czas? Może coś mi podpowiesz:) Ja mam w czwartek wizytę u mojego gina i najchętniej chodziłabym do niego codziennie tak się martwię o tą szyjkę czy oby się nie skraca.. a Ty kiedy na wizytę? byłaś jakoś wcześniej już u swojego lekarza, bo martwiłaś się tymi ruchami słabszymi.
Ja też mam nadzieję, że nasze ciąże zakończą się tak szczęśliwie! A może w międzyczasie dołączą się jakieś inne mamy bo ja chyba mam termin najpóźniej i nie chciałabym zostać sama bez wsparcia hihi:) Natalia ma chyba termin podobnie jak ja, też sierpień.

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

A nie bylam wtedy na wizycie bo ruszala sie więcej , wizyte mam jutro a z tym leżeniem to ostatnio sobie pozwoliłam i robiłam więcej zobaczymy jutro czy sobie tym nie zaszkodzilam a jak leze to to filmy oglądam i w necie grzebie . Jutro zaczynam 30 Tc teraz tak żeby do 35 dać radę.

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

A ja też się martwię i ciągle byłabym u lekarza ale teraz to bardziej martwię się o ruchy jak za mało sie rusza . Dzis na przykład znowu ma dzien lenia dobrze ze jutra wizyta. A ty dasz rade tak jak wszystkie my :)

Odnośnik do komentarza

na ostatniej wizycie lekarka mówiła, że wszystko ładnie trzyma więc trochę się szwendam, gotuje obiad, prasuje trochę sprzątam i dwa razy w tyg jeżdżę na zajęcia w szkole rodzenia ale nie dostałam zgody na ćwiczenia od lekarki. Ale za większość dnia leże bo kiepsko się czuję i zaraz kłuje mnie w pochwie jak za dużo się poszwendam. W poniedziałek mam wizytę i będę więcej wiedzieć na temat mojej szyjki. Aleksandra jesteś trochę dłużej w ciąży- czy ciebie też maleństwo budzi po nocach kopniakami?

http://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8dflep1rqv.png

Odnośnik do komentarza
Gość alexandra12000

Natalia no właśnie nigdy sie chyba nie zdarzyło żeby mala mnie obudziła w nocy . Ja się budzę ale mala spi raczej no może raz jak byla pełnia to ani ja ani ona nie spala całą noc. Ale dużo słyszałam ze maluchy budzą swoja mamę w nocy . A ciebie budzi?:)

Odnośnik do komentarza

Moja malutka też dzisiaj leniuchuje, nie czułam jej jeszcze:( mnie nie budzi w nocy, syn też mnie nie budził, oczywiście dopóki się nie urodził :)
Mnie też bolało krocze, kłucia w pochwie, chyba wszystkie bóle już w tej ciąży przerobiłam:(
a jak Ci się podoba w szkole rodzenia? bo moja położna organizuje ale ja też mam zakaz ćwiczeń i zastanawiam się czy w takiej sytuacji w ogóle warto. w 1szej ciąży nie chodziłam, bo miałam za dużo zajęć:) i nie mam doświadczenia w tej kwestii.
Aleksandra, daj znać jak jutro po wizycie. trzymam kciuki oby szyjka była długa i twarda:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...