Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Jestem najsilniejszy"

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

zapraszamy Was do kolejnego konkursu, w którym mamy do wygrania 3 książki Mario Ramos "Jestem najsilniejszy" od Wydawnictwa Dwie Siostry:

http://ibook.net.pl/photo/m_713879/jestem-najsilniejszy.jpg

Chcemy zaangażować Wasze dzieci, by wypowiedziały swoje zdanie na wybrany temat :-)

Zadanie konkursowe:
Zamieść w wątku konkursowym cytat odpowiedzi swojego dziecka na pytanie: "Kto/Co jest najsilniejszy/e na świecie?"

Odpowiedzi z zarejestrowanych profili można zamieszczać do 26 kwietnia 2015 roku do północy. W ciągu kolejnych dwóch dni roboczych ogłosimy zwycięzców!

Zapraszamy do udziału - jesteśmy bardzo ciekawi wypowiedzi Waszych dzieci :-)

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piotruś (11 lat) mówi: najsilniejszą osobą na świecie jest moja starsza siostra Ewa;) Ewa od wielu lat trenuje trójbój siłowy. Jest wielokrotną medalistką Polski jak i Europy. Nawet uczestniczyła w mistrzostwach świata gdzie zdobyła dwa medale. Poza tym uważa swoją siostrę za autorytet. Poza tym, że Ewa jest silna siłowo jest silna emocjonalnie. Jest wytrwała i walczy do końca. Piotruś mówi Ewa jest najsilniejsza na świecie;)

monthly_2015_04/konkurs-jestem-najsilniejszy_28464.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Olek ( 2 latka ) jeszcze bardzo słabo mówi ale wszystko rozumie, pytam go - Oluś, kto jest najsilniejszy na świecie?
- Aj - mówi Oluś ( co znaczy po olusiowemu JA) i pokazuje paluszkiem na siebie. Pytam dalej - a dlaczego ty Oluś.?
Oluś wyciąga rączki do góry, wspina się na paluszki i mówi: taaaaa, duuuuu ( czyli taki duży ).
Logika nie do podważenia - skoro mama nauczyła robić taaaki duży i wspinać się na paluszki, to znaczy że jestem duży, a skoro duży to silny. Proste :)

monthly_2015_04/konkurs-jestem-najsilniejszy_28470.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Michałek 6 lat (mój bratanek)
najsilniesza jest moja mama, bo radzi sobie ze wszystkim i jest jak supermen. Opiekuje się mną, babcią i daje sobie radę sama ze wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Adaś, lat 5 (usilnie sylabizując):
Naj-si-niejszy to jest dziadek - bo on już jest cały siny i ma siłę wieku
:D

Dawid, lat 7:
Najsilniejszy to musi być astronauta, żeby wytrzymał te sto lat świetlnych w kosmosie i żeby nadal je przeżył...
A jak nie astronauta to chyba najsilniejsze są klocki LEGO, bo nawet tatuś nie zniszczył swoich i ja też nie daję rady.
(Na moje pytanie, dlaczego klocki są silne, odpowiedział)
Bo siła jest nie tylko w robieniu czegoś i podnoszeniu, ale żeby coś było takie silne i niezniszczywalne, że aż długoterminowe.

Puenta?
Klocki Lego są długoterminowe :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70301.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-70299.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakub lat 4,9 odpowiedział na to pytanie tak że się bardzo zdziwiłam
- "Kable "
- a dlaczego ? pytam
- "no bo wiesz ile takie kable mają w sobie mocy !mogą nawet słonia powalić takim ostrym prądem"
i zaczął jeszcze wymyślać co jest najsilniejsze Ale bardzo mnie zadziwił ,myślałam że wspomni o tatusiu :D:D:D
A potem pyta bawimy się teraz w to co jest najsłabsze ???

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój tata, bo nosi mnie na rękach, a byłam zawsze w 97 centylu jak byłam mała i teraz też jestem duża, największa w klasie. I mamę czasem podnosi, a waży 63 kilogramy. Ale to nic, bo nosi też problemy. Mama mówi, że wszystko udźwignie, każdy problem. Uniósł problem, że huśtawkę zrobił ciężką, że susza była kiedyś w ogródku i nosił wodę, że pralka się popsuła i kupił nową, a tą trzeba było wynieść. Ostatnio zepsuł się samochód i też go udźwignął, ten problem. Szkoda, że nie widziałam, bo samochód waży chyba tysiąc kilo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pytam mego 5 letniego synka:
-Kacperku kto jest najsilniejszy na świecie ?
I otrzymuje odpowiedź:
-Papaj!!!
A dlaczego Papaj? ,pytam dalej
-No bo jak zje te zielone liście to staje się siłaczem i wszystko podnosi aż dym mu leci z uszu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najsilniejeszy jest dziadek mamusiu. To oczywiste:) Był kiedyś policjantem a teraz opiekuje się babcią , trochę tobą i mną :) I jeszcze Fruzią. ( dodam, że Fruzia to nasz kot- znajda)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Janek lat 5:
- Ja myślę, że najsilniejsza jest pani Magda (to jego przedszkolanka), bo wczoraj jak byliśmy na wycieczce wszystkie dzieciaki wsadziła na przyczepę (faktycznie musiała się nadźwigać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dinozaur, taki z (g)rzywą co ma kolce. No... triceratops czeciesz (przecież) jest najsilniejszy. Bo on sam powala takie wielkie drzewa, ogromne jak domy i robi to samą głową.

Natalka 4 l.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...