Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Niezapominajkaa- ok, nie zrozumialysmy sie, bo to Renata pisala, ze po cc lezy sie 24 godz., a ja pisalam o tej swojej amnio. Ja pierwszy porod mialam naturalny, rodzilam 9 lat temu i bylo mi ciezko urodzic, teraz chcialabym miec cc.

Odnośnik do komentarza

Normalnie chodziłam do wc nawet 2 razy dziennie. W ciąży raz na 3 dni. I bylo gorzej mimo diety,owoców itd. Normalnie nie czujesz potrzeby,albo czujesz i nie możesz sir załatwić. Mimo,ze raz na 3 dni mogłam to z bólem i krwią - pojawily sie wtedy hemoroidy ale mascia wyleczylam. Mnie jak zacząć bolec brzuch od tego i ryczałam to juz wiedziałam,ze jest gorzej. Normalnie juz załatwić nie możesz się dosłownie wcale,nawet raz na 3 dni. Po każdym posilku chcesz umrzeć. Skladasz sie w pól. Przynajmniej ja aż tak miałam.
Dobrze ze ktos ta parafinke wymyśli. Ma nobla!

Odnośnik do komentarza

Ja jak poszłam do lekarza i powiedziałam ze siódmy dzień i nic (przy normalnych posilkach) to się za głowę złapał :| kazał kupić czopki bodajże glicerynowe i sobie pomóc. A zaparcia to chyba są od chwili gdy wiadomo, że by się chciało a nie daje rady i brzuchal boli :( ja na szczęście już tego problemu nie mam, ale ciekawe co będzie jak się skończy sezon na czereśnie i arbuzy :O

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kf5etu5l5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja tez jem bardzo dużo owoców i świeże warzywa, na szczęście wc odwiedzam codziennie ale mialam problemy chyba w 6 lub 7 tc. Nektarynki, arbuzy i borówki będą do późnej jesieni a potem będziemy jadły mandarynki, grejpfruty, kiwi o jabłka. Damy radę. I tak załapałyśmy się na cały letni sezon owoców i warzyw.

Odnośnik do komentarza

No właśnie jem bardzo dużo owoców, to mój ratunek na zaspokajanie ciągłego głodu:) po lecie będzie trochę gorzej i podejrzewam,że waga zacznie szaleć. A tak w ogóle to powiem Wam, że od jakiegoś tygodnia zauważyłam że mój brzusio rośnie w tempie mega! Też tak macie?? U mnie dziś 19tc+1 (piszę z telefonu wiec nie wiem czy się wyświetla mój suwaczek)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kf5etu5l5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja jestem w 1 ciąży i nie umiem tego określić.. Od pierwszego msca mam wielki brzuch i cycki :p jestem prawie w 18 tc i 200 g do przodu. Ale pewnie teraz będzie taki progres bo dzidzie chyba tak gwałtownie rosną teraz . Tak czytałam.

Odnośnik do komentarza

Ja na razie problemu z zaparciami nie mam. Nadal wymiotuje co najmniej raz w tygodniu. Brzuszek rośnie coraz to szybciej. Pępek zaczyna się zmieniać.Nie mam się już powoli w co ubierać. Spodnie cisną, a w niektórych spódniczkach wyglądam śmiesznie. Najlepiej czuje się w sukienkach, ewentualnie leginsy plus bluzka. Jednak one też zaczynają już uciskać. Moja teściowa jest szwaczką i szyje mi często ubrania. Zaczyna robić mi zaopatrzenie w ubrania ciążowe na jesień i zimę. Takie żeby nadały się też na następny rok do karmienia. Odnośnie filmów polecam serial "Porody". Już któraś z Was o nim wspominała. Wszystkie odcinki są na ipla. Są tam pokazane autentyczne porody z polskich szpitali. Nie ma tam aktorów. Można dowiedzieć się czegoś więcej ,szczególnie jak któraś będzie rodziła pierwszy raz i ma ochotę coś takiego oglądać. Ryczę prawie na każdym odcinku :)

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Troszkę milczalam , ale pilnie codziennie czytałam wszystkie posty które dodawałyscie. Mam generalny remont w domku i pracownicy pochłaniaja mnie całkowicie. Ciągle trzeba coś kupić, coś wwybrać, no i jak przy remoncie bywa, oczywiście są jakieś problemy. Na wylot się przebilismy do mieszkania sąsiadów.

Wczoraj byłam.na Usg i lekarz potwierdził ze będzie dziewczynka.
huraaaa bardzo się cieszymy bo pragnelismy córeczki , choć gdyby był chłopczyk tak samo byśmy kochali bo zdrowie dzidzi najważniejsze.

Ja juz czuje ruchy, takie smyranie i delikatne pukanie od środka.Brzuszek juz powoli zaczyna się powiększac , choć ciazy jeszcze nikt nie zauważa.

Annamm trzymam kciuki za Wasze wyniki....będzie wszystko dobrze.

Wiec teraz czas na imiona :
podpowiedzcie proszę :
Dalia
Nadia
Nina
Michalina
Lilianna
które wg Was ????

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/23015

Odnośnik do komentarza

beatka - niestety, niektóre kobiety wymiotują do końca ciąży... Oby ci niedlugo przeszlo,ale widzę,że długo cię trzyma. mi mdłosci trwały ok 3 tyg - nic jeść nie chciałam, wszystko mnie odrzucało, zmuszałam się ze łzami w oczach dla dziecka. Może wymiotowałam z 10 razy - głównie pod wieczór albo jak zęby rano myłam to juz od razu ;)
Mi się bardzo podoba imię Lilianna - sama o nim myślałam ,ale postanowiłam,że w drugiej ciąży jak będzie kiedyś córka to będzie je miała :) Jeszcze kiedys Jaśmina, Diana wymyśliłam, ale jakoś teraz odpadło na rzecz Laury :)
Co do pępka - ja mam bardziej wklęsły niż przed ciążą i bardzo się cieszę :) Nie specjalnie mi się podoba jak wybija pępek na zewnątrz i mam nadzieję,że mi już nie wywali.
Dzisiaj w Poznaniu pogoda średnia, spać mi się chce jak małej dzidzi... ;)
Co do ciuchów- mam dwie sukienki, luźne, które męczę jak wychodze, bo legginsy itd wszystko mi przeszkadza i mnie cisnie. Najgorsze jest to, że wszystkie ciuchy miałam zawsze XS - także juz kurtki letnie nie pasują, bluzki, spodnie, spódniczki - nic ;-] Załamka ...:PP Ale już za miesiąć wpłyną pieniążki i myślę,że kupię coś sobie - może jeszcze będą te cudowne przeceny w centrach, które tak cudownie sie do mnie usmiechają... :D
Cytrynówka - jak dzidzia się pupą nie obróci do mamusi to juz będziesz mogła poznać, ale wiadomo,że taką większą pewność się ma ok 20 tc, bo do 19 tc pitolek sie tworzy :P
http://www.suwaczek.pl/cache/f1bd15f387.png

Odnośnik do komentarza

Mi też się bardzo podoba Liliana myślałam żeby tak nazwać córcie, jeśli będzie dziewczynka (co się okaże za tydzień ma usg mam nadzieje) tylko że teraz to imię jest mega popularne i nie jestem pewna czy chce żeby później moje dziecię było 1 z 5 o tym samym imieniu w klasie czy na placu zabaw. Ale to już każdy ma swoje zdanie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kf5etu5l5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...