Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Beatka
Wlasnie po twoim.poście wklepalam w google i.faktycznie pisza, ze ten napar pomoze wrecz wtedy tylko jak jest pity min.kilka tygodni !

I widzialam ze ktoras-juz nie pamietam ktora mamusia :( , ma w pokoiku malenstwa nad lozeczkiem lampke GWIAZDKĘ - o ile sie nie myle z Ikei?? :D bo tez sie na taką czaje :D ....
To mialabym pytanko, czy w nocy jest w stanie oswietlic lozeczko zeby Malucha widziec spokojnie ?? :D

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Fiolet
Słodko wygląda ta twoja Ebolka jak Ci tak brzuszek grzeje:)
Ja się zabrałam za porządki. Rozdzieliłam na dwa dni i powoli działam. Jutro męża jeszcze zagonię do pomocy. To chyba syndrom wicia albo raczej sprzątania gniazda, bo chyba bym nie mogła spokojnie do szpitala pójść jakbym wiedziała że w chacie bałagan:) Jedyne co mnie niepokoi to co zostanie z tych moich porządków po pępkowym męża.
A z innej beczki to dzisiaj mamy z mężem 7 rocznicę związku i planujemy ostatni we dwoje wyskok do restauracji.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Milak - obstawiałam Adasia na 35 kg, w mordę, niech ja się tylko rozpakuję, pogonię młodego.
chacha, super fotka:) u mnie tak było w zeszłym roku :) teraz mamy przedpołudniówki ;) czyli spanie do 9.
Trzymaj się, czemu niektórzy faceci nie mają za grosz przyzwoitości?

Uśmiałam się z tej Eboli :)- przepraszam Fiolet,bo wiem, że Ci nie do śmiechu. coś już wiecie, czy to rzeczywiście Ebolko-Luna was załatwiła z tą wysypką?
uciekam dziewczyny, obiad szykować, zajrzę wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza

Mokka

Ja to teraz Ciebie podziwiam. Tak blisko porodu a Ty jeszcze masz sile na porzadki i w ogole. U mnie termin na 16.12 a od trzech dni chodze zla i okropnie sie czuje. Jak nigdy podczas ciazy. Nie mam po prostu sily na nic. Zwleklam sie niedawno z łóżka, boli mnie głowa po wczorajszym rozzaleniu bo z lub.sie poklocilam.

A co do kotow. Wlasnie tak kotka mojego partnera sie do mnie tuli. Pisalam niedawno czy koty maja jakas moc wyczuwania np zbliżającego sie porodu bo moja tez lezy na tym brzuchu. Ostatnio z piwnicy przyniosla mi motyla, ale go wypuscilam,wiec stwierdzila chyba ze za mało kaloryczny ten motyl, wiec upolowala ogromna mysz i rzucila mi pod nogi. Myslalam ze padne jak dostalam ja w prezencie na drugie śniadanie. Kicia chyba myśli ze za chudo wyglądam i trzeba mnie dozywic

Odnośnik do komentarza

:-)Milak, ja tam tez sie juz smieje, bo i tak tego nie przeskocze, a bede wiedziala po poludniu.
Mokka super, ze korzystacie z ostatnich chwil tylko dla siebie. Zyczę Wam, aby malenstwo umocnilo Wasz związek.
Tez uciekam gotowac. Dzis mam kopytka, tylko Renatka moglaby wyslac mi trochę zapalu do pichcenia, bo mi sie dzis wybitnie nie chce :-)

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

megi.madzia ja od tej lampki :D sama na początku zastanawiałam sie, czy nie będzie zbyt mało światła dawać, bo w Ikei sprawiała właśnie takie wrażenie, ale ze względu na niską cenę zdecydowałam się zaryzykować i jestem mega pozytywnie zaskoczona. Wszystko idealnie widać co się dzieje w łóżeczku a i nawet poza nim :) oczywiście to światło jest takie przyciemnione , ale na tym mi zależało właśnie żeby w nocy mogła się palić bez nadmiernego oświetlania małemu oczek :) naprawdę polecam

http://www.suwaczek.pl/cache/2bfbc5d877.png

Odnośnik do komentarza

Fiolet to ja na życzenie wirtualnie wysyłam chęci i dobre fluidy do gotowania.U mnie dzisiaj pulpety z sosem pomidorowym,a młody jeszcze chce na poniedziałek jakieś ciasto na kiermasz do szkoły,więc jak mąż wstanie to pewnie jeszcze podjedziemy na zakupy i jutro pewnie dwa będzie pieczone do domku i na kiermasz.
Mokka dołączam się do życzeń rocznicowych,dużo szczęsliwych chwil,miłości i zrozumienia

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Peonia dziękuję ;) Też widziałam ten kombinezon - spiworek taki biały z HM i się nad nim zastanawiałam. Tylko nie wiem, czy on jest taki bardzo ciepły bo na zdjęciu to tak średnio mi się wydaje. Ale chyba go zamówię....
Co do firmy Next kochana to ja już mam kilka ciuszków i powiem Ci, że dosyć często tam zaglądam.Bardzo mi się podobają. Mam zamiar jeszcze dokupić parę kompletów ale poczekam, aż mała skończy miesiąc , dwa bo teraz to za chwilę mi się nic do szafy nie zmieści...
Dziewczyny jaka jest różnica między macierzyńskim urlopem a rodzicielskim?
Ja na pewno będę korzystać przez rok z macierzyńskiego ale coś gdzieś mi się obiło o uszy, że jest jeszcze około pół roku urlopu rodzicielskiego, płatny 60%... , który można wykorzystać po macierzyńskim.Nie wiem, czy coś nie pomyliłam@!!

Odnośnik do komentarza

Annmm dziękuję za info. Poszukam w necie tego wniosku a jak nie to w pn do ZUS wyskoczy, jAK będę w rodzinnym mieście. Bo placówka i kolejka zapewne sporo mniejsza niż w Poznaniu. Mnie bardziej niż urząd stanu cywilnego w okresie świątecznym przeraża moja firma. Bostandardowo nigdy nie wiadomo czy będzie przerwa świąteczna czy też nie. I czasem jak produkcja i biura szły to nasz personalny niekoniecznie :/. Do tego obstawiam pobyt w szpitalu na 7 dni, więc zostanie mi niewiele czasu.

Ja bym zostawiła już imię Ebola dla kota:)

Przegiełam z obiadem - naleśniki z mascarpone, powidłami mojej mamy i cukrem pudrem. Kaśka aż fika od cukru po całym brzuchu.

Odnośnik do komentarza

Ramania naleśniki -podeślij parę sztuk :D.
Ja mam zamontowany kinkiet na ścianie ,gdzie będzie stać łóżeczko,na razie stoi tam kanapa ,a łóżeczko jeszcze w kartonie,jakoś nie chcę go jeszcze składać
A ja Wam powiem ,że wczoraj na zebraniu spotkałam kuzynkę, która mnie nie widziała ok.2miesięcy i na mój widok tekst boże jaka jesteś ogromna,ja mówię a jaka mam być w 8 miesiącu ciąży.No mówię Wam co za delikatność

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Hej kobitki
U mnie niezbyt dobrze tzn ja i dzidzia jak narazie ok ale mam w domu dwóch choraczkow rozlozylo ich na dobre noc nieprzespana a ja profilaktycznie pije cieple mleczko z czosnkiem miodem :/ nienawidzę go ale mam nadzieje ze mnie ominie choróbsko po południu pediatra i oby jak najszybciej im przeszło
My też mamy ta lampkę ale ja mam taki półksiężyc żółty teraz żałuję że go wybrałam bo jak dla mnie jest za jasny na noc dodam ze z najsłabsza możliwa żarówką trzeba go przykrywać np pielucha a ta gwiazdka ma takie fajne dziureczki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/9ewns65gfia7mbfd.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Inferno3
Nie smutaj.... Pocieszę Cię może troszkę, że ja z moim Małżusiem darłam koty od bardzo dawna. Już po prostu nie miałam sił, wszystko w czarnych barwach, miałam ogromny żal o wiele rzeczy, kryzys jak nigdy. Do tego okropny humor, beksa non stop. A teraz wszystko przeszło, jest wielkie Love i w ogóle. Chyba widzi, że już końcóweczka i jest super. Także głowa do góry..
A kota masz zajebistego :D Się uśmiałam hihi Pogardziłaś motylem to Ci lepszy kąsek przyniósl heheh

Odnośnik do komentarza

Natalia31

Dzieki za slowa otuchy. No kotka
Pierwszy raz od roku jak z nami jest cos mi przyniosła:-) zawsze karmila lubego :-)

Mam pytanie z innej beczki:
Jesli moja następna wizyta u gin jest na 26 listopada i np okaze sie nie daj Boze, ze Maly jest okrecony pepowina co wtedy? Czy bede musiała jezdzic na ktg i monitorowac ruchy czy gin od razu skieruje mnie do szpitala?
Pytam bo moja siostra cioteczna w ten sposób stracila dwie ciaze. W siodmym miesiacu dzieci byly tak owiniete ze sie udusily. Swoja droga to czy przy badaniach usg lekarze nie powinni nas o tym informowac? Ona nie wiedziala ze cos jest nie tak. Dopiero jak przestala czuc ruchy zglosila sie do szpitala.
Szczerzw mowiac nie wiem jak to odbywa się w praktyce ale na zdrowy rozsadek chyba powinna byc podjeta decyzja o cc. Przecież rodza sie dzieci jeszcze młodsze niz 7 miesięczne

Odnośnik do komentarza

Ignesse ja kupiłam sobie na bazarku takie majtki podciągane pod same cycki. Mam nadzieję że rozmiar będzie ok bo w tej chwili wydają się baaardzo ciasne. Pani mi doradziła które wziąć i mówiła że muszą być ciasne. Bo miała też inne trochę luźniejsze
Gosiamr ja dostałam od lekarza tą probówkę z patyczkiem i sama sobie pobierałam wymaz. Kazał tylko z pochwy. Później sama musiałam zanieść to do laboratorium. Koszt 20zł
Fiolet ale ta kicia się tuli do synka. Słodkie :-) Musi go wyczuwać. Koty mają takie instynkty nadprzyrodzone
Mokka wszystkiego najlepszego z okazji roczny. Duuużo miłości, szczęścia i spełnienia marzeń :*

Ja od tygodnia sprzątam mieszkanie. Zawzięłam się że zrobię gruntowne porządki. Umyłam okna, drzwi, uprałam firanki, powycierałam kurze w każdym zakątku, umyłam lodówkę itd. Teraz chałupka lśni :-) Ciekawe jak długo to się utrzyma. Dziś przyjeżdża do mnie na weekend siostra cioteczna. Lubi ze mną być bo bawię się z nią lalkami. A oprócz tego przesiedzi ciągle przy klatce z papugami :-) Chodzi do 3klasy podstawówki. Zastanawiam się co jej powiem jak się zapyta jak się rodzi dziecko...Ostatnio zobaczyła u mnie wkładki i musiałam jej tłumaczyć co to jest

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

czasem niestety tak jest ,że dziecko jeszcze jak mam więcej miejsca to tak fika ,że może się zaplątać w pępowinę i udusić albo zacinąć ją w taki sposób ,ze nie dostaje pokarmu.Jak mojej małej pani doktor sprawdzała przepływy krwi pępowinowej to mała też rączkę zaciskała na pępowinie.Generalnie trzeba byc dobrej myśli dziewczyny bo już krótko nam zostalo

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...