Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Padam na ryj. Staliśmy 1,5h w korku!!!! Pierwsze co to siku po wejściu do domu. Zaraz musialabym znowu jechac na Sr ale rezygnuje. Normalnie dzus caly dzień brzuch twardnieje,jest nie fajnie. Czasami taki svisl w pochwie- nerw taki. Strasznie jestem senna po tych moich nockach ostatnio. Moze dzus sie wyspie? ? ? Cos kichac zaczelam:/ lodówka pusta... A jutro od rana trzeba te badania zrobić,bo... Znowu zapomniałam kupic kubeczek! Dzis dwa kupiłam grrrr. Przyomnialo mi sie,ze którejś mąż kupił caly zapas:D

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Roksi ja też przy odbycie mam taką gulkę. Może to ma jakiś związek z zaparciami? Bo ostatnio też czasem je mam. I właśnie wtedy wargi są bardziej opuchnięte. Ja używam globulki 4dni. Lekarz kazał przez 6 a jak nie przejdzie to całe opakowanie 12szt zużyć. Wkurzające to jest. Dziś wyjątkowa cisza na forum. Ja spałam z 2godz w południe

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Ja przed ciążą ciągle miałam jakieś infekcje albo dróg rodnych albo moczowych. To bylo strasznie uciążliwe. Na początku ciąży też je miewalam. A jak mialam uplawy to lekarz od razu mi przypisywal globulki. Niestety one zawsze pogarszaly sprawe. Swedzialo, puchlo, cieklo jeszcze wiecej dlatego ostatni raz nawet nie wykupilam. Chyba jestem uczulona na jakis skladnik.
Co do ruchow mojej małej to bardzo często ją czuję. Nie kopniaki a przekręcanie się z boku na bok. Najbardziej w nocy lub gdy odpoczywam. Ale lubię ją czuć nawet gdy boli. A czkawka to już u niej codziennosc.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Hej
Roksi dawaj znac jak tam sytuacja.

U mnie puki co ok z szyjka jest tylko lekko skrocona. brzuch sie nie stawia. Lekarz kazal odstawic nospe, (brac tylko w razie bolu) ale magnez caly czas brac.
Wizyte mam dopiero 19.a wrazie co to przyjsc wczesniej.
Jutro napisze wiecej bo moja corcia mi dom do gory nogami przewraca.

Wiki 5lat,
Malwi 20 miesięcy
Eliza 4 tygodnie

Odnośnik do komentarza

Ja tez poproszę przepis na gofry.bede wdzięczna.Oj z tymi skurczami to jest ja juz nie wiem które są przepowiadajace a które stwarzają zagrozenie.Jutro ide na wizyte do lekarza i przeżywam co mi powie bo jak do tej pory to kazal brac nospe luteine i leżeć czy jest poprawa nie wiem bo brzuch mi twardnieje jak się przekrecam z boku na bok jak wstane z pozycji leżącej czasem jak idę więc juz zglupialam czy to naturalne czy nie tym bardziej ze widzę ze ten objaw kazdej jest znany na tym etapie ciazy.

Odnośnik do komentarza

Ja gofrownice kupilam w zeszlym tygodniu i od tej pory to co drugi dzien na deser gofry :D pewnie za kilka dni nam przejdzie i gofrownica bedzie miala urlop ;)
Ja robie gofry z takiego przepisu:
SKŁADNIKI

OK. 6 SZTUK
1 i 1/2 szklanki mąki pszennej
1 i 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia
szczypta soli
2 łyżeczki cukru pudru lub kryształu
1 łyżka cukru wanilinowego
2 jaja
1/2 szklanki oleju roślinnego (np. słonecznikowego) lub roztopionego masła
1 i 1/3 szklanki mleka

PRZYGOTOWANIE

Mąkę wsypać do miski, dodać proszek do pieczenia, sól, cukier, cukier wanilinowy. Wszystko wymieszać a następnie dodać jajka, olej roślinny oraz mleko. Zmiksować mikserem na gładką masę, tylko do połączenia się składników. Ciasto można odstawić aby odpoczęło (na około 15 minut), ale nie jest to konieczne.
Rozgrzać gofrownicę. Gofry piec przez około 3 - 3,5 minuty lub przez czas podany w instrukcji gofrownicy.

Moze sie ktorejs przyda;)smacznego

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...