Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Maaadziulka witaj w klubie.Ja też bardzo cięzko oddycham,ale ponoć to normalne. Najgorzej jest jak się leży. ;/ Jestem tu nowa i trochę nie w temacie,ale wyczytałam ,iż mamy tu świeże mamusie!:)) Życzę dużo zdrówka, zarówno dla Was jak i waszych małych pociech. Pozdrawiam! :))

Odnośnik do komentarza

Maaadziulka, mój lekarz mówi, że z tym oddychaniem, lub raczej problemem z nim to normalne, bo macica może uciskać przeponę, do tego w zależności jak się maluch ułoży. Roksi to miała/ma.
Mnie wczoraj znajoma powiedziała, że z takim brzuchem jak mój, to ona już parła jak szalona :) Oj ja też chciałabym już urodzić, chociaż nie mam żadnych dolegliwości no i kurcze muszę się wziąć porządnie za wyprawkę.
Witam Justynak :)
Andzia, powolutku dojdziesz do siebie :)

monthly_2015_10/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_37324.jpg

Odnośnik do komentarza

Kurde ja ledwo oddycham od 23 Tc. Teraz to juz zadyszki mam. Nawet od gadania. Moze dlatego ze mam naprawde maly brzunio i sama jestem mala. Tylko 7.5 kg do przodu. Mala tez po nocy i nad ranem mi sie rozbijala w tym brzuchu;) teraz leze na łóżku i kurde oddycham ledwo ledwo:-)
Dzis czekan na kuriera,bo niektóre rzeczy zamowilam na aptece:) bepantheb 100g wyniósł mnie tylko 26 zl;-) jestem meeega do przodu=}

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Zapytam Was tak z ciekawości ile ważą wasze fasolki?
Ja przed ciążą ważyłam 53kg,teraz waże 65kg. I mój synek waży 1300 ,jestem w 30 t.c i też mam mały brzuszek. Najbardziej irytuje mnie to jak właśnie słyszę ciągle od szwagierki,ze jak na 7 miesiąc to ''masz mały brzuszek''. ;/

Odnośnik do komentarza

Annmm
bardzo ładny brzuszek, wcale nie jakiś duży.
Maadziulka
ja też mam tak z tym wzdychaniem. Mąż mnie ciągle pyta czemu tak wzdycham i wzdycham:)
Z tymi brzuszkami to w ogóle indywidualna sprawa. Zaczęłam właśnie 34 tydzień, jestem 7 kg do przodu i ogólnie to drobna jestem bo zaczynałam z wagą 52 kg przy 160 cm. Wszyscy mi mówią, że wcale nie wyglądam na 8 miesiąc, ale lekarz karze się nie martwić bo dziecko jest z tych mniejszych ale w normie. W 32 tygodniu ważył 1700 gram. Otoczenie to strasznie lubi komentować te nasze brzuszki, a to mały a to duży itd., nie zdają sobie sprawy że my potem się zastanawiamy czy może rzeczywiście coś jest w tym ich gadaniu.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Ignese- dla mnie Rossman to tylko miejsce do kupienia sobie pierdol i facetowi i kosmetyków babydream. Nic wiecej:-) wszystko zamawiam q tej aptece internetowej bo na każdym produkcie kilka- kilkanaście zl jestem do przodu:) jedyne czego nie dokupilam bo nie bylo to gruszka do noska i smoka:) bo te tanie smoczki byly wykupione. A za marke płacić nie będę:D ile kosztuje bepanthen w Rossmanie? Taniej jest przez neta? Bo w sklepie ponad 32 zl i wyżej. A ja kupiłam za 26:-) ale sie podniecam :D zaraz oddechu nie złapie hahaha:D co do babyeream tylko kupiłam krem na mróz i żel 2/1 co do ciałka i wloskow jest 12-13zl koszyowal. Jak suchej skory nie bd miała to nie kupuje oliwek ani balsamów. Chusteczki kupiłam i to wszystko do prania z biedronki. Tylko pampersy kupie daddy jeszcze.

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Andzia ja również Ci serdecznie gratuluje! Obyś jak najszybciej wróciła do zdrówka po porodzie a malutka raz dwa przybierała na wadze. Odzywaj się jak tylko będziesz mogła. Pozdrawiam Was :*
Cześć Justynak :) Moja mała w 28tyg ważyła 1300g. Teraz mam 31tydzień i nie wiem. Wizytę mam w przyszłym tygodniu.
Annmm super brzusio :-) Bardzo zgrabniutka jesteś

U nas wczorajszy śnieg topnieje. Jest niemiło i szaro. Ten śnieg dał znak że już niedługo wszystkie będziemy mamami :-) Jak oglądam ubranka Hani to naprawdę nie wiem jak jej założę to body lub pajacyki. Niby wszystko odpinane ale i tak

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Ja zaczynałam z waga chyba 50, w 1 mscu woda mi się zatrzymywała i miałam 52.5, potem schudlam i dopiero w 19 Tc miałam znowu 52.5 i potem wolno roslo wyzej q potem troche szybciej:D teraz 57.5-58 kg wzrost 162cm. Mala ok. 1800 g w 30+4. W czwartek mam usg 3 trymestru wiec dowiem sie wiecej i pewnie urosla bo to będzie 32tc:-)
W ogole kopie mnie tak wysoko. Wszystko ściska. Katastrofa. Leżeć jyz nie moge!

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

Ja z oddychaniem nie mam problemow, nawet przy tancach na weselu nie mialam zadyszki. Jedna znajoma mi powiedziala ze myslala ze przytylam a nie w ciazy jestem. Moja mama tez tak mowi ze tak jakbym troche przytyla a nie w ciazy byla. Jutro zaczynamy 30tc. 22.10. ide na wizyte to sie pewnie dowiem ile maluszek wazy i p.doktor rozwieje watpliwosci co do plci. Bo zaczyna mnie to irytowac:-( z corcia wiedzialam w 12tc. A teraz chyba niespodzianka przy porodzie bedzie :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37gu1rcmv5lyjm.png

Odnośnik do komentarza

Andzia gratulacje!! Tak Ci zazdroszczę, że już jesteś po i możesz zobaczyć malutką, no i przede wszystkim że jest zdrowa!

Dziewczyny kupiłyście już biustonosz dla matek karmiących? Wczoraj oglądałam i cena powala! 70zł za jeden staniczek w sklepie. Co prawda w internecie można kupić o połowę taniej, ale zastanawiam się czy jeszcze nie za wcześnie, bo przecież cysie po porodzie pewnie jeszcze nam urosną.

http://fajnamama.pl/suwaczki/oum5h5w.png

Odnośnik do komentarza

Staniki do karmienia podobno najlepiej kupić w okolicach 36 tc, ja chyba kupię w h&m, a potem najwyżej będę czegoś szukać.
Roksi
jak to zbędne, to jak to sobie wyobrażasz, oczywiście jeśli chcesz karmić piersią. Nie pytam złośliwie tylko z ciekawości, bo na razie taki stanik wydaje mi się koniecznością.
Renata
Jeśli możesz to napisz mi jeszcze raz o tych papierkach do sprawdzania ph, czy nie ma wycieku wód płodowych, bo przez ten koktajl globulek tracę rozeznanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...