Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Zielona
Zaskoczyłaś mnie, nie wiem czemu ale myślałam, że jesteś blondynką.
Gabryś bardzo do Ciebie podobny i wygląda na starszego.

Skakanka
Rozumiem, że dalej się urlopujesz? Czy pieczesz po godzinach?

Mokka
Trzymak kciuki aby Was wypuścili i oby ktoś mądry zajrzał w uszy.

Podeślę może jakieś normalniejsze zdjęcia chociaż nie wiem czy mam.
Ja się nie lubię na zdjęciach więc raczej na nich nie bywam ;)
Ale to muszę usiąść do komputera w domu a to jest prawie niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Gość Kaisuis

Żoo
No ja myślę, że ładnie wyglądasz (tym bardziej, że bez makijazu) ale rozumiem Cię bo ja zwykle też na zdjęciach nie wyglądam korzystnie i nie mam ich zbyt wiele.
Jedynie co, to zdecydowałam się na sesje ciążową bo uznałam, że taka okazja się już nigdy nie powtórzy.
No i nawet jako dziecko mam niewiele zdjęć, nad czym bardzo ubolewam.

Z tym spaniem u nas chyba podobnie. Zośka też zasypia przed 21.00 tyle, że u nas w dzień bida

Odnośnik do komentarza

Kaisuis
Dzięki ale ja mam dość krytyczny stosunek do tego jak wychodzę na zdjęciach.
A poprzednio w ciąży miałam tak zły stosunek do tego stanu, że nie chciałam aby jakikolwiek ślad po niej pozostał.
Teraz jest lepiej bo nie mam czasu na bzdury :)

A Zosia ma ustalony rytm dnia? Ja na początku bardzo pilnowałam pór posiłków i po jedzeniu kładłam małego spać. Wiem, że pewnie już wszystkiego spróbowałaś ale tak pytam z ciekawości.
U nas jak dzień się rozsypie to też jest katastrofa. Trochę to utrudnia weekendy ale na co dzień mamy super.

Peonia
Już przekopałaś całe swoje miasto? Ruszasz się jeszcze (tylko nie wiem co ma na to gorszy wpływ, czy kopanie, czy rehabilitacja)?
Jak tam uszy? Kiedy robisz badanie słuchu?

U nas dziś pierwszy ciepły dzień i mam nadzieję, że to się nie zmieni. Ale czapkę uszankę w torbie mam.

A z nowości to od wczoraj bardzo często czuję solitera :)))
Mam nadzieję, że temperamentem ciążowym nie będzie gonił brata.

Odnośnik do komentarza
Gość To ja skakanka

Kaisuis
No mam nadzieje ze wyjdę, dzis tylko spody piekę, składać będę jutro na świeżo :)
Żoo
Tak na urlopie jestem, bo jeszcze dziś jedziemy, żeby coś pomóc. To ok 100 km od nas:)

Ja też nie lubię siebie na zdjęciach i zawsze od nich uciekam:)))

Odnośnik do komentarza
Gość Kaisuis

Żoo
U nas zawsze rano mleczko, jak jem sniadanie to Zoska chapnie zawsze ode mnie kawalek chleba, o 10.00 zupka, o 11.00 kładę ją spać (o ile księżniczka zechce) a pozniej o 13.00 obiad, 16.00 jakaś przekąska, 18.00 kaszka, 19.20 kąpieli i później bujamy się zwykle ok . godziny z usypianiem. Zwykle cycek ją usypia bo inaczej byłoby jeszcze gorzej.

Skakanka
Oj tam, oj tam. Na pewno ładnie wchodzisz na zdjęciach a najlepiej wrzuć jakieś, to ocenimy;-))) A może jakaś fotorelacja z kuchni? :-)

Odnośnik do komentarza

Ja na szybko, bo dziś przed mna jeszcze kolejna część maratonu...

Kaisuis, Oligatorka
bardzo mi miło :))) dziękuję :)

Jeszcze 4 lata temu miałam równo włosy do pasa. Obcięłam bo miałam ich dość.
A po porodzie były tak osłabione, ze musiałam skrócić. teraz zajmują dwa razy tyle objętości co na fotce z tymi krótszymi, więc może pomyslę o zapuszczaniu???
albo obetnę na krótko z wygody...

Zielona
Gabryś przypomina mi mojego młodego :)) podobny typ urody.
Oczywiście bardzo fajny chłopaczek i zgadzam sie, że podobny do mamusi :)))

żoo
jak Ty tak wyglądasz szykując się, to czego sie siebie czepiasz???
fajna kobitka z Ciebie a Kędzior na tej fotce normalnie wymiata. Ma na sobie mój ulubiony pajac, może 86???? A moge się o nie usmiechnąc, z chęcia odkupie jak wyrosnie :)))

Niestety dziś nie kopię, ale potem zamierzam.
Własnie wróciłam z kolejnych badań słuchu i wstawiłam obiad do piekarnika...

generalnie chała z mom słychem... albo zabieg albo aparat słuchowy. sprawę rozwiąże TK dopiero. natomiast pielegniarki jak jeden mąz twierdzą, ze trafiłam do bardzo kompetentnej specjalistki, co mnie pociesza, że ona problem sprawnie pomoże rozwiązać.

Za chwilę zbieram sie na kontrolę z najmłodszym szczepienie z najstarszym. A potem na rehabilitację i już sie boje, bo tak mnie maglują, że aż na samą myśl mnie boli :((

Oligatorka
barszcz biały gotuję zawsze na rosolniku lub rosole i zakwasie żytnim. doprawiam podobnie jak żurek = pieprz, majeranek, ciut cukru.

Czekamy na kolejne fotki!!!!
fajnie sie troszkę poznać :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość To ja skakanka

Kaisuis
Podeślę Wam, ale jak siądę na kompa, fotek "z rąsi" nie lubię. Zresztą z tego telefonu to byłoby widać tylko kwadraciki, bo mój tel.podzielił los telefonu Zielonej:)

Obligatoryjne
U mnie sól, pieprz, majeranek:) u mnie jak lodówka pusta to robię naleśniki z prażonymi jabłkami ze słoika, albo "mielone" z jajek na twardo:)

Odnośnik do komentarza

Wyszliśmy ze szpitala, ale oczywiście nie obyło się bez komplikacji. Opiszę wam wszystko wieczorem. Latam teraz po mieście i próbuje nadrobić wszystkie rzeczy do załatwienia póki z małym są dziadkowie. Ponoć mały 3 godzinę już śpi. Widać i on zmęczony tym szpitalem. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się na pocztę zajrzeć wieczorem.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny!Zdjęcia w galerii super,dzieciaki słodziaki.Mokka współczuję tej sytuacji że szpitalem.Peoniu ja zaczynam kolejna sesję fizjoterapii od poniedziałku, teraz będą mi dysk naprawiać. Ostatnio nic nie pomogło,może tym razem inny fizjoterapeuta mi się trafi.Gabrys chodzi spać ok 20,20:30 wstaje ok 7 rano.W dzień ma jedną drzemkę, czasami to 1.5 godziny a czasami 3.Pilnuje codziennej rutyny ,mi też wtedy jest łatwiej. Kaisuis ja mam 36 lat ,a Ty?Bo mi gdzieś umknęło. Skakanka ja też uwielbiałam piec,teraz mi przeszło, albo czasu nie mam już tyle.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

żoo
hehe, jak Ci powiem że ciacha to nie w moim guście to pewnie nie uwierzysz :-)) jak nieraz pokazuję mężowi faceta co mi wpadł w oko to on się w głowę puka...
A w ogóle czemu się ciacha spodziewałaś? :))

Dopiero jak będę miała wszystkie wyniki to się dowiem co powoduje głuchotę. Muszę sobie jak najszybciej TK załatwić.

Ja mam zablokowane stawy kręgosłupa w odcinku piersiowym. Od lat się nie mogłam wyprostować. Leżenie na brzuchu bylo niekomfortowe, na szczęście nie zwykłam się opalać...
Fizjoterapeuta powoli je uruchamia. Dziś też naprawiał mi stopę która sobie naciągnęłam wyciągając młodego z samochodu...
Jestem dość obolała i robimy tydzień przerwy w terapii manualnej, same elektrolecznictwo będę ten tydzień stosować.

Idę na lapka pocztę obejrzeć bo widzę że kolejne koleżanki się objawiają :))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...