Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Mokka - przykro mi, faceci tacy są, też mnie jasna anielka nieraz bierze. Mam nadzieję, że już nie będziecie musieli być w szpitalu, ale jakby się kiedyś zdarzyło (odpukać), to może warto męża np. w weekend na nocki zostawić. Albo ty do pracy, a on niech będzie w szpitalu. Choć taki scenariusz pewnie ciężki byłby dla ciebie jako matki.

Ale się u was na forum zrobiła gwarno :) fajnie :) szkoda, że forum słabo działo, może marcóweczki też by ruszyły. Ale może my tak na zmianę musimy, raz wy, raz my ;)

Odnośnik do komentarza

żoo
Kaisuis
Oj wysoka poprzeczka ;) Ja w stroju domowym w ogóle nie nadaję się do pokazania a tu proszę ...

Okulary mamy bardzo podobne :)

żoo, ja też się nie nadaję :))
Kaisuis, szacun :) ja sie nie pokazuję, za wysoka poprzeczka :))) ....
okulary też mam podobne, tylko z kolorem fuksji i bielą od środka.

no własnie żoo.
wróciłam do domu i mąz własnei wychodi. pytał się? no nie. oświadczył. za chwilę tak samo musze zrobić i już :))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

~kalae

Ale się u was na forum zrobiła gwarno :) fajnie :) szkoda, że forum słabo działo, może marcóweczki też by ruszyły. Ale może my tak na zmianę musimy, raz wy, raz my ;)

i pomysleć, że to w sumie trochę za sprawa trolla :)) poczta zrobiła tu niewątpliwie większy ruch :))
dochodzę do wniosku, że one chyba rzeczywiście sie przydają....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia

no własnie żoo.
wróciłam do domu i mąz własnei wychodi. pytał się? no nie. oświadczył. za chwilę tak samo musze zrobić i już :))

tego też nie mogę zrozumieć
a jak ja tak robię, to mi mówi czemu mu nie powiedziałam wcześniej.

Odnośnik do komentarza

kalae, to takie dyskusje z kierunkiem do nikąd. oni zawsze maja ważne powody do wyjścia, w przeciwieństwie do naszych :)))

jednak jak sobie planuję coś, to go nie pytam, tylko informuję, ze ma być bo ja idę. pytac sie nie będę, czy wyjśc mogę...

kaisuis
jakie jaja, ja sobie żadnych jaj nie robię. świetnie wyglądasz i tyle :))
dobra, jak mam w folderze jakies foty to podeślę. idę szukac na których wyglądam znośnie...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

żoo
Niestety się z Tobą zgadzam. My się przejmujemy za bardzo, faceci w ogóle. Mąż po 4 godz minę miał nie tęgą. Mam nadzieję, że coś do niego dotarło.
Jeszcze takie spostrzeżenie z sali zabaw. Jest tu taka mała świetlica z zabawkami. Zwykle są tam starsze dzieci tak mniej więcej od 3 do 6 lat. Zaobserwowałam, że większość dzieci zupełnie nie umie bawić się w grupie. Wyrywają zabawki innym, zagłuszają resztę krzycząc, chcą wszystkimi rządzić. No straszne. Kurcze jak to zrobić żeby nasze dzieciaki nie były takimi małymi tyranami?

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
Chciałam napisać, że jeżeli zapalenie ucha zeszło niżej to może dawać objawy takie jak opisałaś. Takie zaburzenia mogą być przy zapaleniu ucha wewnętrznego. Szczerze mówiąc nie wiem czy boli ale jak nie przeszło to może warto skonsultować z laryngologiem.

Mokka
Tyle dobrego, że małżonek skruszał ;)
Jutro wychodzicie?

Odnośnik do komentarza

Peonia
Coś w ten deseń mi się śniłaś. Fryzura na pierwszym zdjęciu, super. Ale w małżonka nie trafiłam.

Dzisiaj byliśmy z młodym u ortopedy. Zabrałam małżonka coby się wprawiał. I oczywiście od pani doktor usłyszał same pochwały więc wyszedł dumny jak paw jakby to było tylko jego dzieło ;))))))

Odnośnik do komentarza

A teraz info od ortopedy.
Nogi super, lekko szpotawe czyli za trochę będą idealnie proste.
Najlepiej aby młody chodził boso a co najwyżej w skatpetkach.
Buty jak najbardziej miękkie. Zakaz Bartków bo szywne. A na wakacje najlepiej buty ala crocs w daichmanie są dobre bo miękkie.
Najgorszą pozycją do siedzenia jest po turecku bo pogłębia lordozę i osłabia pracę przywodzicieli.
A na piętach jak chce to może siedzieć.

Odnośnik do komentarza

Z tymi lekarzami to jest galimatias, bo szpital rządzi się swoimi prawami. Więc wczoraj oglądał znajomy teścia, który ma tu dyżur tylko raz w tygodniu. On zobaczył, że jest wysięk.
Jak mu powiedziałam, że lekarka prowadząca mówi, że jest dobrze to powiedział że on się za bardzo nie może wtrącać i pogada z lekarzem, który robił zabieg. Dzisiaj z samego rana był u nas ten lekarz i też zobaczył wysięk. Powiedział, że pogada z prowadzącą o sposobie leczenia. Potem na wizytę przyszła prowadzącą, zajrzała powiedziała że nie jest do końca dobrze i trzeba antybiotyk. Po skończeniu antybiotyku pójdziemy do któregoś z tych dwóch, którzy widzieli wysięk. Muszę się zorientować jak oni przyjmują.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry :)

Zielona
Synek mały przystojniaczek:) I bardzo do Ciebie podobny:)

U mnie dziś dzień wyzwań, bo obiecałam szwagierce upiec tort i ciasta na komunię, więc od rana zwijam rurki:) Mam nadzieje, że nie będzie żadnej skuchy;)
Julka dziś obudziła się tylko raz w nocy, i to koło północy zanim jeszcze się położyłam, więc czuję się dziś jak młody bóg :) No i dziś wypatrzyłam, że przebiły się górne trójki, może to koniec zębowych płaczów, na jakiś czas?!

Miłego Piąteczku mamusie :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kaisuis

Witam
U nas noc też nienajgorsza. Zosia się co prawda budzi i wierci ale nie jest to aż tak uciążliwe jak kiedyś. Martwi mnie tylko, że chodzi coraz później spać a wstaje zwykle przed 6.00 lub pare minut po 6.00. W dzień też szału nie ma bo śpi tylko godzine.
Mąż cały tydzień wraca późno. Czyli jak jest czas kąpania Zoski więc siedzimy tylko we dwie i wszystko na mojej głowie. A jeszcze potrzebuje skierowanie do endokrynologa (nie wiem jak je zalatwie) bo wizytę mam we wtorek a poprzednie skierowanie mam z 2014 i już robią problem w przychodni. Wkurza mnie to wszystko.

Dziewczyny, no miło Was widzieć:-))Liczę, że reszta mam też wrzuci swoje zdjęcia;-) Było by miło:-)
Peonia
No to już wiadomo po kim Ignaś ma takie piękne oczy. Moim zdaniem lepiej Ci w dłuższych włosach;-) Widać, że jesteś pełna wdzięku hehe

Zielona
Synek ładny chłopak. I duży. A Ty mi bardzo przypominasz moją dobrą koleżankę ze szkolnych lat ( i chyba też jesteś w moim wieku)
Żoo
No tak sobie Ciebie właśnie wyobrażałam:-)) A Kędzior szalejeee...
U Was chyba ładna dziś pogoda, widać swiecące słoneczko ;-) U nas ciemno i pada deszcz.

Odnośnik do komentarza

Oligatorka

No właśnie nie mam :) sama na chrzciny zamawiałam z cukierni, ale szwagierka robi komunie na prawie 40 osób, i tak kupę kasy jej pójdzie, to obiecałam że chociaż ze słodyczami pomogę. Mam kilka wypróbowanych przepisów, więc myślę że powinno być ok. Robię serniki, Panią Walewską, Tiramisu, szarlotkę na kruchym, rurki z kremem i tort taki jak Julce robiłam na roczek.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...