Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Mokka
peonia
Generalnie się zmieniamy. Jak przyjdzie babcia czy mąż to wychodzę na 2,3 godziny do domu. Tylko, że ja w tym czasie śpię, myje się i jem. A potem wracam do szpitala i tak w kółko. Tkwię w tym chorym klimacie od tygodnia. A ta diagnoza i perspektywa powrotu do szpitala mnie dobiła. Na dodatek mały dostaje tu świra i trzeba na rzęsach stawać żeby go czymś zająć.
Pewnie przesadzam, ale jestem w takim nastroju, że odrobina wsparcia od męża by się przydała.
Eh, byleby już do domu.

moim zdaniem nie przesadzasz, ja bym ześwirowała.... na mnie szpital działa fatalnie....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję w imieniu Dzieciów :-)
Jak byłam mała to miałam takie jasne włosy jak Jaś +loczki. Potem mi zciemniały do ciemnego blondu (takie ma teraz Maja) no i farbuję na jasny blond. A mąż brunet.

Mokka
Nie dawaj się! Dobrze że jutro do domu. Antybiotyk przecież w domu będzie działał jak w szpitalu i zadziała!
Do nas też mąż nie przychodził na długo do szpitala, bo miał Jasia w domu i spieszył się żeby mu poświęcić czas i odciążyć babcię.
Wytrzymasz, bo silna babka jesteś!!

Odnośnik do komentarza

mm3
moja córka od poczatku miała taki sam kolor włosów. nigdy nie miała takich jasnych jak Jaś. latem ma balejaż :))
taki sam kolor do tej pory mam moja siostra.

u Was mąz musiał sie spieszyć do domu. U mnie było tak samo, jak urodził sie najmłodszy i to jest zrozumiałe.
U Mokki jest inaczej, nie czeka tam kolejny maluszek w domu, więc ja też na jej miejscu oczekiwałabym większego wsparcia ze strony męskiego ramienia :))

my kobiety silne jesteśmy, ale jednak męskie ramie czasami konieczne :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Mokka
Trzymaj się dzielnie wiesz pomyslałam pidobnie jak Peonia - chłopy nie rozumieją, że my czujemy się uwiązane - przynajmniej ja się tak czuje - no i jeszcze ten sxpital, sytuacja masz pełne prawo być zmęczona psychicznie - trzymam mocno kciuki, aby w końcu antybiotyk zadziałał - a skąd ten wysięk

Mm3
No dzieci masz śliczne - Jaś to mhm Brat Pitt :-))

Peonia
Cudne te wianki.
moja koleżanka swego czasu robiła podobne bransoletki i wisiorki co dostałaś - śliczne to :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
dziekuję :))

Tak, oni rocznikowo rok po roku i zrobilismy wspólną komunie, bo co roku z komunią dostalibysmy obłedu... i tak było duzo roboty :))

tak, tak, córka to diabeł w anielskiej skórce... :)))

Mnie też wzruszaja fotki naszych maluchów, wszystkich bez wyjątku. Bo to tez trochę nasz wspólne dzieci, razem sie o wszytskie tu matrwimy, cieszymy sie razem z ich postępów...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

skakanka
Dziękujemy za komplementy, te tu i na poczcie :)

Mam dziś urlop bo miałam mieć dziś dzień dla siebie. No to posprzątałam, ugotowałam, poprałam, a zaraz jadę po Julkę do żłobka, bo jakoś mi smutno bez niej.
Durna jestem, co? :)

hehe, matka pełną gębą :)))
jak brałam wolne to też mi koleżnki z pracy mówiły, żebym nie zapomniała o sobie i nie spędziła tych dni tylko na praniu itp...

no ja kupowałam kwiatki. ale bez prania się nie obyło....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kaisuis

Ja już po krzywej. Głowa mi pęka. Jak przyszłam do domu i zmierzylam cukier glukometrem, to miałam 57. Trochę dziwne po takiej dawce glukozy:-/
Wyniki po południu ale raczej nie dam rady odebrać.
Skakanka
Julka oczywiście urocza:-) Ja też tesknie za Zośka jak gdzieś wychodzę choć zdarza się to rzadko. Ale nie powiem, takim dniem tylko dla siebie bym nie pogardziła:-)
Oligatorka
Mnie w sumie od czasu ciąży mdli na zapachy i zaprzestałam nawet perfum używać. Raz się spryskałam i jak jechaliśmy z mężem autem, to musiał sie zatrzymać bo prawie hafta puściłam.

Odnośnik do komentarza

Miałam napisać wcześniej ale od razu po wejściu do biura mnie ściągnęli na spotkanie. Jakoś myślałam że jest o 13 i tak sobie na luziku wchodziłam. A tu cap...
(piszę tak na wszelki wypadek jakby ktoś notatki z mojego życia robił)

Peonia
Bransoletka cudna, one chyba dużo pracy wymagają.
Wianki piękne, wolę takie ozdoby niż wszystko przemysłowe.

Mokka
Faceci tak mają, nie pomyślą. Najgorzej że jak w końcu coś powiemy to już po tym jak się uleje.

Najważniejsze że jutro do domu. Dobrze że w końcu jakiś kompetentny człowiek zajrzał w te uszy.

Peonia
Wracając do Twojego pytania o luxmed, zastanowiłam się nad tym i chyba najważniejsze są kompetencje lekarzy, którzy są w placówce. Ja do tych luxmedowych nie mam zaufania. Do laryngologa pojechałabym do Kajetan, do okulisty do Mavitu. Z ortopedy i chiruga jestem zadowolona na nfz.

Odnośnik do komentarza

Peonia
Najgorzej, że mam jeszcze jedno spotkanie i to w porze lunchu...jak ja pójdę na buregera ;))))
DRAMAT

Kaisuis
Bo do Ciebie chciałam napisać oddzielnie i jakoś ciągle nie mam kiedy.
Masła rozpuszczam najczęściej w wodzie z wanny. Ja się kąpię a masło rozpuszcza. Czy tam coś innego bo tylko raz zamówiłam masło shea ale ze względu na konsystencję i zapach więcej nie będę.

Podpytaj może diabetologa o tą hipoglikemię reaktywną. Kiedy cukier spada właśnie po posiłku.
Najważniejsze, że już jesteś po badaniu bo nie jest przyjemne. Mnie mdli na samą myśl.

Odnośnik do komentarza

Ja to mam wrażenie, że większość facetów myśli, że jak zarabiają i się po mieście nie włóczą to już są ok. A jak pomagają w domu i przy dziecku to order im się należy. Nerwy mi trochę przeszły. Napisałam do męża, że ma przyjść od razu po pracy do szpitala. Posiedzi tu sobie do wieczora to trochę zobaczy jak to jest.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kaisuis

Żoo
No ja czekam na Twoje zdjęcie:-)
W sumie podomowa to jest bluzka, spodni jeszcze nie zdążyłam zmienić jak wróciłam z tej krzywej;-)))
Ostatnigo maila ze zdjeciem wykasowałam i wrzucilam ponownie bo w treści napisałam makijaż przez "rz" i aż mnie oczy bolały. Chyba by mi się te komunije słowniki Mokki przydały; -)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...