Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaisuis

Witam
Jakiś pokręcony mam ten tydzień...
Na 11.00 ide do ginekologa więc znowu stres w oczekiwaniu na wynik cytologii. Ehh...

Żoo
Ja też zachodzę w głowę co kupić mojemu dziecku na dzień dziecka. Decyzja jest trudna bo Zosie zabawki nie interesują.
Ostatnio kupiliśmy jej pianinko. Mojej pannie najbardziej w nim spodobało się wyciąganie nóg (opanowała to szybciej ode mnie) i siadanie na nim.

Peonia, Jagoda
Bardzo fajnie, że udało Wam się spotkać:-)))
Jagoda
Czemu już do nas nie piszesz?

Odnośnik do komentarza

Kaisuis
Niestety trochę długo czeka się na wyniki cytologi, ale na pewno wyjdzie dobrze:)
Ja od połogu nie byłam u gina, aż wstyd... Muszę się zmobilizować....

Peonia
Tak Julka chodzi do żłobka. Co prawda ma trochę kataru, no ale taki przeźroczysty, wodnisty, więc ją daje.

Oligatorka
U mnie w mieście dowożą z Krakowa, i ceny też śmieszne:)

Zielona
U nas Julka na razie tylko ubiera nasze buty i stoi w nich, pokazuje palcem na te buty i pyta co to ("to too?") :) I czasem tak przez 10 minut :)
Czasem jej celowo zostawiam buty na wierzchu :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kaisuis

Skakanka
To już moja 3 cytologia od porodu:-)
Musisz się zmobilizować i wybrać. Ja wszystkich namawiam do robienia cytologii. Rak szyjki macicy nie daje żadnych objawów. Ze mna w szpitalu leżała babka która nie robiła cytologii 7 lat i u niej rak już był dość zaswanaowany.

Zosia naszych butów nie zakłada ale za to ciągle wyjmuje wszystkie z szafki i rozrzuca po mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza

Nie uwierzycie ale młody ma wysypkę różyczkową. Czyli mamy komplet.
Całe szczęście jest w dobrej formie (wysypkę zauważyłam na zajęciach) więc mogę się tylko śmiać ;)

Podsyłałam do recenzji takiego motylka układankę dumel discovery. Możecie coś napisać. Mógłby się sprawdzić w samochodzie? (W samochodzie jeździ smartfon FP i młody chętnie nim się bawi ale ile można, mnie się znudził ;)

Kaisuis
Zośka to jednak jest wybitna.
U nas muzyczne zabawki są na topie. A reszta to tak sobie. Fajne są grabie, piłka do pilatesu, zbieracz piłek bo hałasuje.

Ale ostatnio młody dapasowuje do nas ubrania i się zastanawiam czy mu nie kupić takiej układanki gdzie się dobiera ubranka do postaci. Kiedyś coś takiego widziałam, muszę poszukać.

A dzisiaj śmiesznie bo próbowałam wybrać jakieś ubranie na ślub bo w sobotę idę a młody wziął koszulkę męża okręcił sobie wokół szyji i się wdzięczył przed lustrem razem ze mną.

W ogóle komunikacja nam się poprawiła. Już nie jest jednostronna tylko wyraźnie otrzymuję informację zwrotną.

Pisałam Wam, że prowadziłam negocjacje, że albo muzyczka albo smok. I wczoraj po południowej drzemce muzyczka grała. Ja poprosiłam o wyjęcie smoka ale, argumentu nie miałam więc powiedziałam, że wyłączę muzykę jak nie odda smoka. Oczywiście nie dostałam więc muzykę wyłączyłam. A na to młody wyjął smoka z buzi i mocno nim rzucił ze złością :))))))
Taka komunikacja to mi się podoba

Odnośnik do komentarza

Witam :-))

Milena dziś obudziła się o 4.30 tzn Julka gadała coś przez sen i Milena obudziła się i nici ze spania - ja leżałam, a ona broiła :-)) padła po 6 no, ale starsza obudziła się o 6.40 no i mnie pogoniła z łóżka :-)))
Moja Milena ma nową zabawę bawi się szelkami od spodni, a dokładniej zapięciami - może godzinamk wpinać no niestety muszę jej wypinać bo jeszcze nie umie nacisnąć, żeby wyskoczyło :-))

Moja Julka chodziła w butach genialnie to wygląda nawet mam gdzieś filmik :-))

Skakanka
Jak to u Was przywożą towar z ikei za mniej??? Ehh

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ja cytologie robię raz na rok - obowiązkowo więc Skakanka dzwoń dzwoń i umawiaj się na wizytę :-)

U Mileny ze dwa mc temu wyszły szmery na serduszku :-( robiłam morfologię i badania wyszły ok mamy iść do poradii kardiologicznej i najlepiej echo serca zrobić :-( lekarka mówiła, że to fizjologiczny szmer bo jakby coś się było na rzeczy to miałaby od urodzenia żadnych objawów nie wydalności serca nie ma no, ale trochę martwię się

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
Nie martw się.
Ja mam szemery niewinne. Nic z tego nie wynika. Nawet kiedyś wyczynowo trenowałam. Plus był taki, że dzięki tym szemerom zawsze mnie lepiej badali ;)

Do mam tarczycowych.
Lekarze zalecają tylko tsh. Właśnie moja kuzynka odebrała wyniki i tak:
Tsh w normie
Hormony lekko obniżone
Przeciwciała podniesione poza skalą.
Czyli Hashimoto aż huczy ale wg badania przesiewowego czyli tsh pacjent zdrowy.
Zawsze róbcie pełen panel.
Właśnie wysyłam małżonka na pełne badania bo czas się rozprawić z bojlerem ;) masa krytyczna została przekroczona...

Odnośnik do komentarza

Widzę, że większość dzieciaków szalała w nocy. U nas młody tak się kręcił, że w końcu dałam mu mleko na odczepnego. No i o dziwo pomogło. Mam nadzieję, że to nie oznacza powrotu do jedzenia w nocy.
Do gina chodzę tak jak do dentysty, raz w roku. Zawsze też robię cytologie.
Zamówiłam młodemu opaskę. Kurcze pewnie będzie dziwne wyglądał, ale lekarz kazał nam chronić uszy przed przewianiem.
żoo
Układanka motylek wygląda fajnie. Daj znać czy małemu się spodobała. Mam już od dawna schowaną układanke z ubieraniem misi. Jakoś do tej pory mi się wydawało, że za mały jest na to. Ale może dzień dziecka to dobry moment na sprawdzenie jak sobie z tym poradzi :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Jedyne czego się obawiam w układance motylku to dźwięki. Boję się, że się nie spodobają młodemu. Ale zawsze mogę wyjąć baterie jak z pozostałych zabawek dumela.
Nie wiem czy on rozpoznaje firmę ale mam dwie zabawki dumela i z obu musiałam wyjąć baterie ;)

Mokka
A Ty jeszcze na zwolnieniu? Od kiedy niania zaczyna pełen etat?

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,!Zoo ,bo ja kilka dni temu się pochwalilam że Gabryś tak ładnie śpi, no i od tamtej pory zmienił zdanie.Dzis w nocy znowu się kręcił, poplakiwał.Nawet mu dałam przeciwbólowe ale nic nie pomogło.To chyba oznacza że to nie problem z bólem, tylko co?Może ja mu za dużo wrażeń serwuje w ciągu dnia?Je ładnie, kupy ok ,gorączki brak.Ja po miesiące muszę się wybrać na cytologie, już mi nawet ponaglenie wysłali.Tutaj materiał do badania pobiera pielęgniarka w przychodni.Juz nawet byłam umówiona ale musiałam odwołać bo polecielismy do Polski w tym czasie.Gabrys najpierw chodził w jednym bucie a teraz to już zasuwa w dwóch. Właśnie muszę to nagrać, będzie miał pamiątkę .

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Daj znać kiedy następnym razem będziesz w okolicy.
Wokół placu zabaw to by się przydał jakiś cień, bo w pogodę taką jak dziś dzieciaki się gotują a rodzice smażą, samo słońce, nie ma gdzie się schować.

Kaisuis
Wszystko zwaliło mi się ostatnio na głowę, mam nadmiar obowiązków, do tego mąż zawodzi na całej linii i to baaardzo, w wielu kwestiach, załapałam lekki kryzys. Spoko, podniosę się jak zawsze, ale ciężko mi... Nadrabiam zaległości na forum. Młody ma teraz biały tydzień, do tego szkoła, treningi itp. Jak już to szaleństwo się skończy to obiecuję poprawę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5od4qknx2m7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...