Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

A mój Olek współpracuje i termin z om i USG to 15 grudnia :))
Co do grudniowych dzieci... Sama jestem urodzona 26.12 i jako dziecko trochę na tym cierpiałam. Czasem mam wrażenie, ze byłam po prostu sporo młodsza od dzieciaków np. ze stycznia i zalegosci w stosunku do reszty dzieci nadrobilam tak zupełnie jakoś w 3 klasie podstawówki. Ale jakoś nigdy gorsza sie nie czułam, przeciwnie, musiałam miec charakter i zacięcie do pracy żeby dorównać rówieśnikom a w przyszlosci przełożylo sie to na sukcesy. I liczę, ze z moim synem bedzie tak samo ;)
Listę tez mam i właśnie tak po niej szukam różnych rzeczy w bardzo różnych miejscach, na allegro, w hurtowniach i czasem lape jakies fajne promocje :) zawsze się trochę zaoszczędzi ;)
Ignesse,,ja miałam tak samo z joggerem :) jak juz wiedziałam ze czekamy na dzidzie to nagle zaczelam sie bardzo interesować wózkami i tak oto pewnego dnia rzucił mi sie w oczy ten model. Milosc od pierwszego wejrzenia

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

cześć laski dwa dni mnie nie było a tu tyle do czytania.
Witam nowe mamusie
Veronika i inne leżące mamusie trzymajcie sie mocno.
Ja sie urodziłam 31.12 wiec uważam że to fajny czas na rodzenie dzieci w końcu moja mama spędziła ze mną sylwestra na porodówce.
jeżeli chodzi o różnice to ja jako dziecko ich nie odczuwałam jeżeli chodzi o naukę bo miałam w klasie osoby ze stycznia i nie dawały sobie rady w podstawówce. najgorzej było jak się zbliżała 18 jak chciałam iść na dyskotekę a teraz jestem zadowolona bo w grudniu skończę 28 lat a kolega z klasy z 1.01 już 29 wiec zawsze będę młoda - tak to sobie tłumaczę.
ja sama planowałam dziecko na grudzień bo uważam żeby skończyć studia to nie trzeba być ze stycznia.
jeżeli chodzi o wyprawkę ja muszę sie wstrzymać z zakupami brak kasy bo chcęmy sie przeprowadzić wiec zakupy takie jak łóżeczko , monitor kupię w listopadzie.

Odnośnik do komentarza

Aga. Mój syn jest ze stycznia. Córcia będzie z grudnia wiec zobaczymy jak to będzie heh. Bede miala porownanie. A z wyprawka, wózkiem tez czekam do po remoncie bo teraz kasiora na to idzie także nie ma lekko. Pewnie w grudniu bede jeszcze biegac i stresuje sie jak slysze, ze inne mamusie juz wszystko maja.....ale cóż. Damy rade i zdążymy myślę na czas ;)

Odnośnik do komentarza

Ok, dopisana do tabelki. Wracając jeszcze do wózków to polowałam również polowałam przez pewien czas na quinny tyle, że buzz 4 bo chciałam 4kołowy, ale mało ich jest używanych. Mutsy evo polecam dla osób z małym bagażnikiem. Ma bardzo łatwe w demontażu koła (wystarczy kliknąć) przez co zajmuje super mało miejsca.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Ja urodziłam się 30 grudnia i nidgy nie od odstawałam od rówieśników, nie miałam problemów ani w nauce ani wzrostem nie bylam mniejsza, nie czulam się gorsza czy słabsza, wręcz przeciwnie zawsze dominowałam w swoich grupach. Tak jak napisała aga za to ze jestem z końca grudnia zawsze jestem o rok młodsza :D
Termin mam na 28 grudnia, z usg na 25 i mam nadzieję że moja księżniczka wyrobi sie i przyjdzie na swiat jeszcze w grudniu :) poza tym grudniowe koziorożce są bardzo zaradne i silne. Mam nie jeden przykład.

Odnośnik do komentarza

Ktos pytal o pessar, to musi być minimum 0,5 cm, żeby go zalozyc....
w sumie jeśli szyjka bardzo szybko skraca się, to sa lekarze, którzy zakladaja go profilaktycznie. Jest to opcja palatna, ale nie każdy lekarz chce tego podjąć się...
ja ide we wtorek prywatnie do lekarza, który mnie nie prowadzi ale facet konkret i pracuje w tutejszym szpitalu, i poproszę go o ocene szyjki, i poproszę o zalozenie pessara, jeśli nie ma przeciwskazan w postaci bakterii, grzybicy, czy czegos podobnego... koszt usługi ok.200zl
nie chce stresować się, chce zabezpieczyć się, i tyle....

Odnośnik do komentarza

O matko, ale się naczytałam!
Wodna mam ten sam model wózka, z tym, ze ten biało-szaro-czerwony ;) mam nadzieje, ze w trakcie użytkowania okaże się na prawdę dobry ;)
Co do tesciowych, to ja swoja pochowałam dwa lata przed ślubem, także problemów nie mam. Wiem, brzmi to potwornie, ale to była na prawdę zła kobieta..
Veronika nie ma co sie denerwować na zapas, ja ostatnio też miewałam większa ilość śluzu i gdzieś czytałam, ze to naturalne w tym okresie. Także trzymam kciuki!
Ja jestem styczniowa, wszyscy mi mówią, ze skoro mam 29.12 termin, to lepiej, zebym przenosila, a ja bym najchętniej chciała się rozpakować przed świętami ;) moj mąż dzisiaj uznał, że załatwi mi cesarke, bo inaczej cały grudzien bedzie siedział jak na szpilkach i czekal kiedy mnie zawiezc do szpitala, hahah boi sie też, ze akcja zacznie się jak go nie bedzie i kto mnie wtedy zawiezie do szpitala,bo mieszkamy jakies 15km od Wrocławia ;) ach, ci faceci :D
Jejku, jak ja zazdroszcze architektka, od miesiąca rozmyslam jak zmienić salon i wymyślić nie mogę, wy to pewnie zawsze macie pelno super pomysłów :D

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09koy054c8q.png

https://www.suwaczek.pl/cache/38dc74f0c1.png

Odnośnik do komentarza

Moja Mama jest skorpionem i jest Najdzielniejszą, najtwardszą, najbafdziej zaradną i nie poddającą niiiiigdy sie konietą jaką znam ! :)
I kazdemu zy ze takich cech! :)
Ja dzis w.HMie kupilam pierwsze spodnie - dzinsy ciazowe, bo jak sie jakies stare przyniesie to dostajesz na nowe 20% znizki :) to skorzystalam :)
Wkoncu chlodne dni nadchodzą i mogą sie przydać nuedlugo juz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Megi chyba nie powiesz, że do tej pory chodzilas w rzeczach sprzed ciaży? Poczulam sie wielorybem... Ja od 5 mies w zadnych spodnieach z poprzedniej epoki nie moglam sie wygodnie dopiac! Co do tesciowych, to moja tez zasypuje mnie zlotymi radami, ale kochana jest i zawsze znajde u niej pomoc, tesc zreszta tez murem za mna stoi. Ot tylko syna dziwnego wychowali, sami zaskoczeni efektem... Dlatego porad wychowawczych nie przyjmuje :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...