Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

A z drugiej strony to "jakby jelito" czuje juz jakis czas.. a 02.07 bylam u innego lekarza bo zaczelam wymiotowac i spanikowalam..zrobil Usg i z dzidzia bylo wszystko okej ^
Jeszcze pierwszy raz widzialam jak raczke do buzi pcha/lub ssa kciuka i mam to nawett na zdjeciu :)
Dlatego teraz mam.watpliwosci czy znowu isc czy do wtorku rana czekac.. :(

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Syrop Lactulosom - niektorym pomaga , niektorym nie. Mi nie pomogl, proponuję inny syrop - menthol parafinol - przepisali mi go w szpitalu jak moje zaparcia doszły do apogeum. To taki olej za kilka zl w aptece, dla ciezarnych jak znalazl ;) I muszę się pochwalić,że dzisiaj też się po nim załatwiłam <3 <br />
Kasienko tu nazwa tego syropu :)

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Renata
tez wlasnie tak samo mysle przeczekam do jutra i jak nie minie to ide.
Ja pamietam z poprzedniego porodu. Byla taka panikara co ja wypisali toza dwa dni wracala i tak w kolko,ale to byla wina innych lekarzy bo na poczatku jej ciazy. Zamiast ciazy to diagnozowali jej rozne choroby dopiero u nas w szpitalu wyszlo ze to ciaza a byla wtedy juz w 4 miesiacu. I tak panikowala ze 37 tyg ze wzglegu na jej stan psychiczny zrobili jej cesarke.
Wiem o tej historii bo chodzila do tego samego lekarza co ja spotkalysmy sie na jej pierwszej wizycie wlasnie wtedy jak dowiedziala sie ze jest w ciazy, a i jak miala cesarke to ja bylam jyz w szpitalu na wywolaniu.

Wiki 5lat,
Malwi 20 miesięcy
Eliza 4 tygodnie

Odnośnik do komentarza

Jezu ale wy sie rozpisujecie.
Wpiszcie i mnie do tabelki :D
Z usg moja parka jest 31.12 z miesiączki 10.01
Julek i lila.

Jesli chodzi o wozki odradzam wam 3w1. To kombajny.
Lepiej kupic wózek z gondola, gondola jak gondola, i tak tylko na pól roku mniej więcej i zinwestowac w dobra lekka szybko skladajaca sie spacerowke.

Właśnie kto jest z wwa? Darka86 jesteś tu jeszcze?

Odnośnik do komentarza

Kochane !
Nie dalo mi to spokoju i poszlam do lekarza prywatnie. 2 stówki dalam co prawda ale zdrowie kochanego dziubka najwazniejsze i pieniiaadze sie nie licza.
Poszlam do innego lekarza niz moj prowadzacy i...SZOK!
Pani doktor byla tak cudowna mila zrobila wszystkie badania zbadala szyjke usg dopochwowe usg brzuszne serduszko nerki lozysko jajniki - no wszystkoooo zbadala !
I powiedziala ze to przemeczenie i mam zwolnic tempa ! :)
Mam brac w razie takich przypadkach brac nospe max te 2-3 dziennie. Jelita sa w ty miejscu gdzie czuje tez napiecie,ale mowila ze nospe mam miec w domku.
Bylo cudownie ! :) pimpek maly machal otwieral buzke i wkoncu tatus przy badaniu byl :)

Kazdej z Was niezadowolonej z lekarza prowadzacego POLECAM sprawdzic smialo innych wyprobowac!
A mamusiom z trojmiasta polecam dr.Olszewską !!! :)

http://www.suwaczki.com/tickers/74di4z17hazlb81h.png

Odnośnik do komentarza

Co do wózka ja się prawdopodobnie zdecyduje na jedo flyn- 3 częściowy. Cena jest bardzo dobra- jakość podobno też. (Być może kupię używany jeśli znajdę w idealnym stanie). Jak dla mnie wystarczy, szczególnie, że nie nastawiam się, że będę z niego korzystała 3lata tylko ok roku. Później wole zainwestować w jakąś super spaceróweczke.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kf5etu5l5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamusie.
Jestem chyba w tym nielicznym gronie mam które przechodzą ciążę bez żadnych przeboi.
Zero mdłości, wymiotów, osłabienia, wzdęcia jakoś też nie męczą.
Ewentualnie jak się najem to na żołądek już jest chyba mniej miejsca bo pobolewa czasem.
Chciałabym już tylko żeby brzuszek był bardziej widoczny
A jak wasze brzuchole :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...