Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Grazia
Ja też mam niewydolność szyjki leżę plackiem juz od 28.07. ale pessara nie chcą jeszcze zakładać bo cały czas jestem na granicy. Ja chciałabym go mieć bo to zawsze jakieś dodatkowe wsparcie. Wszystkim leżącym mamom dużo sił bo wiem ze jej brak czasem. Ja wczoraj znowu miałam doła popołudniu znowu trochę płakałam czasem ciężko jest naprawdę ale dobrze ze choć w domu.
Ignesse - witam koleżankę z branży:) jestem architektem. A jeśli chodzi o zawody artystyczne to znam parę grafików którzy zupełnie nie narzekają na warunki pracy w zawodzie, choć pewnie przebicie trzeba mieć. Mi teraz też brakuje malowania, ale mam nadzieję wyszaleć się plastycznie na nowo z maluchem.

Odnośnik do komentarza

Hey,
Dolączam do płaczliwych mam, dzisiejszy dzień nie należy do moich ulubionych. Szpital moim domem, ale to już wiecie. O poranku, kiedy zrobiłam siku, na papierze toaletowym było mnóstwo śluzu i tak 3 razy do tej pory- pierwsza myśl- powoli odchodzi czop śluzowy. Płacz wydobył się ze mnie niemal automatycznie, to dopiero 27 tc.
Powiadomiłam o wszystkim lekarza. Nie chcą ingerować w pochwę, ale w tym przypadku niestety, muszą sprawdzić, zaglądnąć, pobrać próbki do badania (na infekcje i chyba fibronektyne). Czekam na lekarza i zgrzytam zębami. Dostałam profilaktycznie antybiotyk dożylnie.
Liczę na to, że obecność, nawet tak dużej ilości śluzu jest zjawiskiem naturalnym, w tej fazie ciąży oraz, że oglądając szyjkę w trakcie pobierania próbek powiedzą mi radośnie, iŻ leZenie sie opłaca, bo szyjka jest znowu zamknięta. Mam nadzieję.

W moim brzuchu pływa Oriana.
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3csqvbs9j1lwz.png

Odnośnik do komentarza

Veroniko trzymam cały czas kciuki by mała dama siedziala grzecznie w Twoim brzuszku, pisz do nas co i jak :) będzie dobrze

Co do teściowej jeszcze, to wiecie sama ma dwoch synow, u brata meza tez dwoch chlopcow, ale kurcze nikt plci nie wybiera. Mąż mowi ze ona pewnie mysli ze ja sie za bardzo na chlopaka nastawiam i tak mowi zebym sie nie rozczarowala. Bo tego ze test mamy dajacy w 100% gwarancje to nie wierzy i nie rozumie. Wiecie jakos mi to zwisa teraz, ale najpierw sie wkurzyłam :)
Tesciowa jest daleko i nie ma szans by sie tak na dobre wtracac, ale czasem te jej teksty, madrosci i teorie po prostu człowieka wyprowadzają z równowagi
Gosiammr ja olejne na czas ciąży odstawiłam, ale też już się nie mogę doczekać powrotu do sztalugi i oczywiście wszystkich zabawa manualnych z synem <3 :D

Odnośnik do komentarza

Veroniko trzymam cały czas kciuki by mała dama siedziala grzecznie w Twoim brzuszku, pisz do nas co i jak :) będzie dobrze

Co do teściowej jeszcze, to wiecie sama ma dwoch synow, u brata meza tez dwoch chlopcow, ale kurcze nikt plci nie wybiera. Mąż mowi ze ona pewnie mysli ze ja sie za bardzo na chlopaka nastawiam i tak mowi zebym sie nie rozczarowala. Bo tego ze test mamy dajacy w 100% gwarancje to nie wierzy i nie rozumie. Wiecie jakos mi to zwisa teraz, ale najpierw sie wkurzyłam :)
Tesciowa jest daleko i nie ma szans by sie tak na dobre wtracac, ale czasem te jej teksty, madrosci i teorie po prostu człowieka wyprowadzają z równowagi
Gosiammr ja olejne na czas ciąży odstawiłam, ale też już się nie mogę doczekać powrotu do sztalugi i oczywiście wszystkich zabaw manualnych z synem <3 :D co do grafików to sie zgodzę, jak jesteś dobra/y mozna dobrze zyc, bardziej chodzilo mi o malarstwo, z tego w Polsce nie wyzyjesz :(<br />
Sorki za podwójną wstawkę coś mi net na działce szaleje i forum gorzej działa, nie wiem jakim cudem zdublowalo mi posty

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Ale mam zaległości do nadrobienia :) super też te wasze wózeczki, to quinny super :))
Wszystkie leżące mamy 3majcie się cieplutko, juz bliżej niż dalej do naszych terminów, a bobaski coraz większe. I starać się jak najmniej denerwować bo maluchy też to czują. Trzymam kciuki kochane:)
Mój potworek właśnie włączył popołudniową hiper aktywność i czuję się jakbym połknęła wibrujący telefon

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

Natalia witaj, są mamy ktore, z róznych względów w tym remont własnie, jeszcze nie kupują, także nie jesteś sama.
Skoro masz miec cesarkę, to może się umów te kilka dni wcześniej, bo święta w szpitalu to nic fajnego :)

Ja mam 09.12 mąż się śmieje, że może uda się w Mikołajki :)

Nica ja sie w nim zakochałam od razu, a w sklepie tylko wybrałam kolor. Ma mnostwo bajerów w tym rozkładanie stelażu na przycisk :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...