Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Ignesse niestety położna ma urlop, a lekarz mnie o to nie pytał... od początku mi wszyscy mówili, żebym zmieniła go na innego, a ja nie chciałam (nie lubię zmian a chodzę do niego od zawsze). Teraz żałuję. Jak chodziłam do niego prywatnie na usg to był bardzo dokładny, wszystko patrzył, pytał a tu na nfz ma gdzieś... aby jak najszybciej. Teraz już nie zmienię, bo to 24 tc. więc nie ma sensu. Siostra chodziła do niego i w połowie ciąży zmieniła lekarza tyle, że już nikt na nfz nie chciał jej przejąć. Poszła prywatnie już do końca. A mnie niestety nie stać. Dobrze, że odpowiada na wszystkie moje pytania, więc jak on nie myśli to czasem myślę "za niego". Jest dobrym lekarzem, tylko po prostu mu się nie chce. Chyba za wiele razy dostał w łapę i go tak dziewczyny rozpieściły. Mam wizytę umówioną na 28 sierpnia i teraz go zapytam o tą opuchliznę no i cukier, czy na pewno nie jest za wysoki.

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

Malgosiu, z tą wątróbką to tak mi polozna powiedziala: jest niewskazana w ciazy, bo za duzo witaminy a, ktora w nadmiarze szkodzi plodowi. Tylko, ze niedobór magnezu jest o wiele gorszy. Jesli morfologia jest slaba to mozna jesc, byle nie przesadzac. A w diecie tez naciskala na natke pietruszki, w ogole na zielone warzywa. Zaczęłam też brac falvit mama, zobaczymy wyniki za 2 tyg.

Natan http://www.suwaczek.pl/cache/6991f9d060.png

Odnośnik do komentarza

Na klopoty z morfologia zawsze wszystkim wciskam spiruline - tez lykslam na poczatku ciazy wiec przerylam internet i nie ma przeciwskazan w ciazy - rewelacyjnie stymuluje uklad krwionosny. Skoro stawia na nogi po chemioterapii, warto spróbowac i teraz. Igness zgrabniutki ten brzuszek :) moj wydaje mi sie jakis rozpasany, pewnie dlatego ze mam slabe miesnie brzucha i szybciej wyskoczyl na wierzch. Wspolczuje wszystkim w szpitalach! Tzm to musi byc skwar! Ja juz kolejny dzien miedzy 15 a 17 nie bylam w stanie funkcjonowac - przelezalam dyszac ciezko. Podobno nad samym morzem za to przyjemny chlodek? Wczasowiczki i mieszkanki potwierdzaja?

Odnośnik do komentarza

Dzięki Milak, ja dopiero 2,5kg na plusie ale wszystko mi w brzuch idzie i oby tak dalej.
Z tej spruliny to chyba na razie nie skorzystam. Zobaczę co mi powie lekarz bo mam tylko nieco ponizej normy. Jade do sklepu po buraczki :) dawno nie jadłam bo nie znoszę botwinki a stare były już ...zdrewniałe i nie dobre.
U nas okna na poludniowy zachod ja non stop przy wiatraku siedze, rolety poopuszczane i woda z lodem na okrąglo. Modlę się o porządny deszcz :)

Odnośnik do komentarza

Będę jutro u lekarza to spytam o tą spirulinę. Ja codziennie teraz pije zakwas z buraków, taki domowy i koktajle z natki pietruszki z cytryną. Podobno żelazo dużo łatwiej przyswaja się z witaminą C. Oprócz tego całą ciąże biorę omega med optima, a morfologia słaba. Może to także przez wymioty, bo do prawie 19tc codziennie rano wymiotowałam...
Takie tańce o zaklinanie pogody bardzo by się przydały.

Odnośnik do komentarza

Roksi ja jutro idę na wizytę i tez nie miałam jeszcze obciążenia glukozą. Ale na pewno nas to nie ominie.spodziewam się skierowania po tej wizycie. A teraz idę z wynikami moczu i morfologii ktora jest raczej marna. A najgorsze jest to że nie lubię prawie nic z tych produktów które mają większą ilość żelaza (a od samego zapachu buraków od kad pamiętam robiło Mo się nie dobrze) :( a już łykam omegamed optima i widać nie wystarcza. Musze spytać o ta spirulinę.
Ignesse jaki brzusio zgrabniutki:)
Dziewczyny ja to już przytyłam 7kg.. od ostatniej wizyty miesiąc temu przyszło 3kg chyba musze się ogarnąć ale na samą myśl robie się głodna :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kf5etu5l5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Wodna, ja ten wozek adamexu widziałam u sasiadki. On jest ogromny i ciężki, zależy na czym Ci zależy tak naprawdę.
Czytałam też opinie użytkowników tych wózków i generalnie podobno długo nimi nie pojeździsz w porównaniu z xlanderami, abcdesign czy innymi "zagranicznymi"
Ale ja myślę, że to bardzo indywidualna sprawa, co Cię zadowoli. I oczywiście też kwestia jaki masz budżet.
Roksi teraz wiatraki to towar deficytowy :)
Szcześliwa dzięki :) ja teraz dopiero od tygodnia mam większy apetyt co przy tej pogodzie jest dla mnie zaskakujące
Co do tańcy to mówcie gdzie i kiedy, wyjmę odkurzacz (zmieniłam miotłe na coś bardziej new age) i przylatuje :)

Odnośnik do komentarza

Cytrynówka, będzie dobrze, przeczulenie pewnie i skonczy sie na pewno na strachu! A jakby co, to dobrze wiedziec tak wczesnie i przygotowac maluchowi wsparcie medyczne - mocno trzymam kciuki, bo znam ten strach - w pierwszej ciąży były podejrzenia że z nerkami synka nie jest dobrze, usg w pierwszej dobie i czekanie na pierwsze siusiu. Bylo jednak ok. Ta szczegolowa diagnostyka jednym pomoże innych nastraszy :( Igness przelec sie tym odkurzaczem wstepnie przez moj dom :d taki dobry uczynek moze przyciagnie deszcz hihi

Odnośnik do komentarza

wodna mi też się podobają te wózki ale niestety niewiem nic na ich temat bo nie miałam z nimi styczności ;/

Cytrynówka będzie dobrze zobaczysz może to tylko błąd w usg a nic poważnego nie stresuj się myśl pozytywnie bo to lepiej dla maluszka! Trzymam kciuki!!! :*

A ja byłam wczoraj na badaniu krwi morfologia tsh i ft4 i popołudniu dzwoni do mnie babka z diagnostyki żebym przyjechała w któryś dzień ponownie na pobranie bo ta krew się skrzepła i morfologi nie zrobili..tsh i ft4 są ok więc się ciesze bo w czerwcu byłam u endykronolog bo miałam poniżej normy wyniki ale powiedziała żeby się nie martwić i sprawdzić w sierpniu i jakby było coś nie tak to mnie przyjmie bez kolejki..

http://www.suwaczki.com/tickers/8p3os65gf8u1tiki.png

Odnośnik do komentarza

Cytrynowka nie martw sie na zapas, idz do innego lekarza na konsultacje. Podobno na Zwycieskiej jest bardzo dobra kobitka, tak mi polecała nasza wspólna gin ;)
Wodna ja kupiłam tej bebetti torino s-line (biało-szaro-czerwony) słyszałam od znajomej dobre opinie o nim, a i jak w sklepie czy po domu nim jeździłam to dobrze sie prowadził. Wydaje sie byc na prawde dobry, no i gondola stosunkowo duża. Mnie osobiście urzekł jego wygląd i ta torba też ma ciekawy wygląd. Jedyne co to nie należy do najlżejszych, ale ja mieszkam w domu, także to nie było dla mnie az tak istotne ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09koy054c8q.png

https://www.suwaczek.pl/cache/38dc74f0c1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...