Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

A ja dziś poczynilam pierwszy zakup ciazowy. W ItalianFashion są duże przeceny wiec kupiłam 3 pizamki. Jedna tak sexi, która teraz przez lato wykorzystam. Druga spodnie 3/4 i tshirt góra a 3 to już koszula na zatrzaski do karmienia. Za 3 sztuki dałam 146 złotych. Polecam pizamki tej firmy bardzo wygodne a dodatkowo teraz w świetnej cenie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dprnsf0r4.png

Odnośnik do komentarza

U mnie juz pewne ,ze będzie parka.
Z mężem wybraliśmy imiona : JULIAN I LILIANKA . JULCIO I LILI. mamy juz prawie 3letniego Macka. :) Maluchy maja po 7,5cm ( corenka troche ma slabe tętno ale mysle ze to nic poważnego skoro nie dali jakiś nowych zaleceń ) Tak się cieszę ze bd miala corke. W końcu kupie piekna sukienkę i kokardki a nie tylko dresy :P pozdrawiam was :)

Odnośnik do komentarza

zuzik23 zazdroszcze blizniakow podwojne szczescie :) fajnie ze juz znasz plec dzieciaczkow .wiem ze zdrowie dziecka jest najwazniejsze ale plec juz tez bym i chciala znac;)
No i chcialabym poczuc juz ruchy mojego maluszka .Czasem napadaja mnie takie obawy ze moze jest cos nie tak ze jeszcze ich nie czuje ale z drugiej strony tlumacze sobie ze jest jeszcze za wczesnie

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

zuzik23
U mnie juz pewne ,ze będzie parka.
Z mężem wybraliśmy imiona : JULIAN I LILIANKA . JULCIO I LILI. mamy juz prawie 3letniego Macka. :) Maluchy maja po 7,5cm ( corenka troche ma slabe tętno ale mysle ze to nic poważnego skoro nie dali jakiś nowych zaleceń ) Tak się cieszę ze bd miala corke. W końcu kupie piekna sukienkę i kokardki a nie tylko dresy :P pozdrawiam was :)

Gratulacje bliźniaków. Ładne imiona wybrałaś. Będziesz miała drugiego synka i wymarzoną córeczkę. Wszystko będzie dobrze

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Ja mam i Palmersa i Mustellę... ale zapominam używać codziennie... Muszę stać się bardziej systematyczna i wbić sobie do głowy codzienne wcieranie.
Ze składkami na działalności nie pomogę, bo mam umowę o pracę, ale kończy mi się 30/09 i firma chce mi ją na razie przedłużyć tylko do dnia porodu... :( A co dalej? Któraś z was też tak ma? Pewnie już poruszałyście ten temat z milion razy, muszę się wdrożyć jeszcze w wątek ;) ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl6iyeydwn0wui.png

Odnośnik do komentarza

Zuzik23
Ja teoretycznie i praktycznie mam duże doświadczenie z dziećmi przez duże D ,bo mój starszy syn ma skończone 18 lat :),ale to właśnie mój wiek i piętnaście lat przerwy powodują ,że jestem pełna obaw. Nie wiem ,jak z cierpliwością, zmęczeniem itd.Teraz jak chodziłam na wywiadówki do dzieci to byłam młodą mama,gdy moje maleństwo pójdzie do szkoły już tak nie będzie.

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Ja uzywam palmersa ,duzo osob go poleca a nie jest drogi .Puki co smaruje sie dwa razy na dzien chociaz w planach zawsze mam ze bede robila to czesciej tylko trudno sie zmobilizowac:)
Wy tez sie tak szybko meczycie?dzis zmienialam posciel i w miedzy czasie zadzwonila do mnie siostra to dyszalam tak ze myslala ze biegne w maratonie.
a i niedawno pytalam czy tez tak biegacie do toalety co chwile -na szczescie u mnie puki co to minelo
czuje sie dobrze,apetyt dalej dopisuje a waga stanela rowno na 50kg :)
A wy jak tam sie czujecie?

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Palmers- hmm może zapach nie jest cudowny, ale naprawdę skuteczny i cena naprawdę ok :)
Co do bólu zębów- może to rozpulchnione dziąsła??? również jedna z dolegliwości ciążowych i wystarczy płukanie Meridolem albo szałwią??

Odnośnik do komentarza

zuzik23 ogarniesz, spokojnie, może na początku nie będzie lekko, ale potem z górki. Ja jestem 38-latką, mam syna 9 letniego, też się boję,że nie ogarnę, myślałam całe życie, że będę miała jedynaka, a tu taka niespodzianka.
Pływam 3 razy w tygodniu intensywnie przez około 50 min jednorazowo, żeby nie sapać, trochę pomaga ;)

Odnośnik do komentarza

cytrynówka - ja tak miałam przy mojej pierwszej ciąży. Miałam umowę na czas określony do końca wakacji (jestem nauczycielem), ale od nowego roku szkolnego miałam dostać umowę na czas nieokreślony. Jak tylko się dowiedzieli, że jestem w ciąży, przedłużono mi umowę tylko do momentu rozwiązania a potem przeszłam na macierzyński. Taka ochrona kobiet w ciąży.
Teraz mam swoją działalność.

Odnośnik do komentarza

Ja też na początku kupiłam Palmers, ale tak jak pisałam dla mnie on ma tak intensywny zapach, że od razu mi nie dobrze, po za tym zostawia tłusty film na skórze i nie jest tak wydajny jak Mustela, z którą dwóch pierwszych problemów też nie mam, a jedną tubkę mam od dwóch miesięcy i wydaje mi się, że starczy mi też na następny więc ok 30zł na miesiąc to nie tak źle.
Co do męczenia się, ja już się przyzwyczajam że mogę zrobić połowe z tego co planuje bo więcej nie dam rady :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...