Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Martysia90 polecam kanapki z czosnkiem i syrop z cebuli taki domowej roboty
Ja robilam sobie grzanki z maselkiem na to czosnek w plasterki i do smaku soli polecam i na gardlo jeszcze polecaja plukanie szalwia i rumiankiem ale tego nie probowalam

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Podobno nie wolno brać sztucznych witamin podczas pierwszego trymestru - tak słyszałam, ale dlaczego - nie wiem. Więc biorę tylko kwas foliowy i leki na tarczycę przepisane przez endokrynologa. W piątek w końcu pierwsza wizyta i gina :D Może w końcu co nieco się dowiem co i jak, nie wiem czy się uda usg, będę walczyła o to. Na razie u mnie bezobjawowo, brzuch czasami pobolewa, ale mniej niż na początku, nie mam wymiotów, nudności, mam za to cholernie duży apetyt, co przeraża :P Ogólnie polecam wam na gardło sos czosnkowy - pychotka, jakby któraś chciała przepis, to piszcie :) Jem tego na kilogramy :P Najlepiej smakuje z chipsami albo ze smażonymi kaskami kurczaka, albo nawet na kanapkę. No wiadomo, że w czasie ciąży trzeba ograniczyć chipsy, ale raz na jakiś czas można ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/gann0tc7e3lfc4d2.png

Odnośnik do komentarza

Witam przyszle mamusie:D
Takze Jak i wy jestem we wczesnej ciazy i bardzo chcialabym do was dolaczyc :)
Jak Narazie u mnie 4 tydzien + 2 Dni czyli jeszcze bardzo wczesnie. 30.03 mam Termin i mam nadzieje ze cos zobacze ....
Jak Narazie nie mam mdlosci dobrze sie czuje tylko piersi bola, Takze nieraz brzuch tak Jak na Okres i z wieczora o Tej samej godzinie zgaga :D ja Biore Narazie tylko kwas foliowy no i na tarczyce.
Pozdrawiam was wszystkie i zycze milego dnia !

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjocjils9us.png

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja dzis mialam dzien w pracy bezobjawowy wiec zapiersIelam ze az zappmnialam ze w ciazy jestem:P jeszcze to do mnie nie dociera.
No i witam nowe przyszle mamy mam nadzieje ze jeszcze do mas ktos dolaczy.
Tez sie boje pierwszego usg boje sie co zobavze i na pewno bedebqyc jak zobacze serduszko masze upragnione. Dzis mi moj Pawel wyslal smsa ze tez niemoze siendoczekac wiec widzr ze tez przezywa alr po nim nic nie widac.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, co stosujecie na wypryski w ciąży? :( Nie mam jeszcze strasznej cery, ale ogólnie gorszą niż normalnie... A nawet nie mogę swojej maści z antybiotykiem wziąć- duac, a cynk za słaby, w ogóle nic nie pomaga :( Kurdę, muszę full make up zakładać, a wcześniej nie musiałam z wyjątkiem specjalnych okazji...

http://www.suwaczki.com/tickers/gann0tc7e3lfc4d2.png

Odnośnik do komentarza

Zania ja też mam już dwójkę i 10-letnia przerwę w ciazowaniu ;-) Mój mąż się bardzo ucieszył. Teraz tylko czekamy na drugie usg i mamy nadzieję, że zobaczymy upragnione serdusio u naszego Kruszka.A to jeszcze tydzień... Dopadaja mnie czasem koszmarne myśli ,że Ono umarło i dlatego nie mam zadnych objawów ciąży (poza brakiem okresu)... wrrrr

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie listopadowe mamy!
Jestem już oficjalnie w ciąży, po pierwszej wizycie u lekarza – 6tc termin porodu na 9.11. Jest to moja pierwsza ciąża, planowana, nie było problemów z zajściem – praktycznie od razu. Test wykonałam w 2 dni po spodziewanej miesiączce, zazwyczaj miałam regularne, kreska nie za wyraźna – maż nie chciał uwierzyć, stwierdził, że mam przewidzenia . Jak na razie miałam tylko chwilowy kryzys – przez weekend czułam się ospała i trochę mnie mdliło na myśl o jedzeniu, ale jak już się zmusiłam do jedzenia to przechodziło – w moim przypadku jedzenie pomaga na mdłości. Zachcianek brak.
Kolejna wizyta za 2 tygodnie. Ogólne zalecenia lekarza: zestaw badań do wykonania (standardowe) + TSH bo w ciąży często tarczyca siada, zdrowo się odżywiać i się nie stresować.
Trzymam kciuki abyśmy wszystkie szczęśliwie dotrwały do rozwiązania!

http://www.suwaczek.pl/cache/8dc65e1004.png

Odnośnik do komentarza

KaFig gratulacje a termin swietny ja sie urodzilam 9 :)
A ja sobie bimbam, wyszlam wczoraj ze szpitala i po zjedzeniu jak usnelam to mnie dopiero szczekajace psy obudzily po poltorej godziny

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam nowe listopadowki. Mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecej bo fajnie sie pisze (i czyta) jak jest wiecej uczestniczek dyskusji.
Ja dzisiaj o 18 mam wizyte ugina-ciekawa jestem co mi powie. Nerwy i stresy mam jak cholera. Brzuch mnie boli z tych nerwow (to nie jest bol "ciazowy"). I jakos slabo mi i glowa mnie boli....
A dzisiaj moje dziecko w ogole nie chciala wyjsc na spacer wiec bylysmy tylko 45 min na dworze co jest rzadkie bo zazwyczaj jestesmy min 1,5h gdy jest zimno i snieg a max ile sie da... wiec dzisiaj dzien puzzlowo-bajkowy (z pol h zabawy puzzlami i klockami i za to 1 bajka bo ona moglaby bajki ogladac non-stop)....

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

ja wlasnie dostalam wypis ze szpitala i nasze malenstwo ma juz 1,04cm niby pisze ze odpowiada to 7tydzien i 1 dzien ale to sie jeszcze pewnie unormuje i z USG w szpitalu wyszledl mi termin na 1 listopada :P

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3
ja wlasnie dostalam wypis ze szpitala i nasze malenstwo ma juz 1,04cm niby pisze ze odpowiada to 7tydzien i 1 dzien ale to sie jeszcze pewnie unormuje i z USG w szpitalu wyszledl mi termin na 1 listopada :P

Magdalena3 ja dzis byłam na wizycie 7 tydzień 1 dzień i dzidzius 1 cm :))) termin 8 listopad:) jestem szczęśliwa a jednoczesnie taka pełna obaw czy sobie poradze:))) dzis chyba nie usnę:)

Smutno mi, Boże! – Dla mnie na zachodzie
Rozlałeś tęczę blasków promienist

Odnośnik do komentarza

Magdaleno3 od dzis bedziesz poprostu Madzia:) super ze u was w porządku. Chciałabym sie upewnic czy u mnie ok.
Jak pisalam wczesniej pracuje jako pokojówka w angielskim hotelu gdzie tępo i dokładność jest najbardziej ceniona. Dzis dostałam upomnienie, moja kierowniczka niewie jak to się stało ze tak spadly moje wyniki w czystości... Ja wiem. Ciągle duszności brak sił i mięśnie odmawiają posłuszeństwa. Czeka mnie zwolnienie lekarskie aż do urlopu z racji tego ze nie radze sobie w pracy będąc w ciąży a dwa ze boje się o swoje dziecko. To ciezka fizyczna praca. Po powrocie zjadłam dwa lody na patyku z Lidla jakies śmietankowe z czwkolada... Myslam ze to od tego ale niemożliwe bolal by mnie żołądek a nie w dole brzucha. Uczucie dziwne bol inny niż na miesiączkę stalam i zastanawiałam sie kiedy chlusnę krwią... Okropne myśli może dlatego ze miałam okropna noc wczesniej maraton koszmarów w tym jeden ze poronilam.... Mam dość tych bóli chce juz do polski chce zobaczyć czy wszystko jest jak należy. Bardzo się boje.

Pozdrawiam i witam nowe panie. Zazdroszczę wam usg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...