Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ten czas szybko leci, niedawno jeszcze z brzuchem chodziłyśmy a teraz maluszki już po 3 miesiące mają,
Dziewczyny a które z naszych maleństw jest najmłodsze a.które najstarsze
Zosia urodziła się 8
Leoś i Maja 17
Julki85 córka jutro
Czyli Zośka póki co najstarsza a.miała się urodzić 19 dopiero a Wasze maluszki w terminie przychodziły

Odnośnik do komentarza

Ha, obstawiałam że chociaż jedno ucho zdążą sprawdzić ;) ale lepiej to badanie zrobić i mieć świadomość że uszy są ok.
Ja wczoraj piekłam babkę piaskową i strasznie jestem z siebie dumna bo jestem raczej kuchenną pierdołą (mąż jest w domu sekcją gotującą) a babka mimo że przepis bez proszku do pieczenia wyszła pierwsza klasa :)
Lidka spogląda w lustro z dozą nieśmiałości, tak jakby się trochę wstydziła :) strasznie to urocze..

Odnośnik do komentarza

Ja mialam termin na 12 jednak mlodej sie nie spieszylo 18 porod sn ale wywolywano oxy. No czas zapierdziela , rok temu zaszlysmy w ciaze jak to gdzies czytalam listopad to czas odpakowywania walentynkowych prezentow.
Aga el przykro, ze sie nie udalo , ze tez tak musza meczyc te maluszki takimi badaniami na pewno wszystko ok ale jednak warto sprawdzic do swietego spokoju

Odnośnik do komentarza

U nas mała ulewa tylko trochę. Ale za to ślini się jak buldog.. Aż czasem jak ją nosimy kapie na podłogę.
Czy wasze dzieciaki często wpadają w histerię? Bo ja sobie nie przypominam dnia bez ryków :/ a to boli brzuszek, a to foch po kąpieli, a czasem bez powodu po prostu płacze tak że prawie w bezdech wpada :/ już naprawdę nie wiem ci robić..
Miałam urodzić 6.11 ale Lidka się przeterminowała :) obstawiałam że przyjdzie na świat 9.11 bo to były 30-te urodziny męża, ale postanowiła mieć swoją indywidualną datę urodzenia i wyjść 10.11 o 8.13 :)

Odnośnik do komentarza

Moja niegdys spokojna, cicha od jakis 2 tygodni to tez histeryczka, nawet z cyckiem sie kłuci ze jakos chyba źle sie w buzi ułada :p ale zwalam to na skoki rozwojowe :p bo na coś trzeba :p

A ojej juz rzadko sie ulewa i to zazwyczaj jak jej sie nie odbije po jedzeniu. Bo kiedys to buzia, nosem i tez twarożek, az myslalam ze ma refluks ale ustalo jakos w 2 miesiacu.

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza
Gość julka8585

Jest 6 i czuje sie jakby walec po mnie przejech al, wstawalam w nocy ... sma nie wiem ile razy mala znowu 2 dni nie robila kupy i w nocy kazdy baczek poprzedzony krzykiem. Dzis do poludnia maja przyjsc kumpele, a ja czuje, ze mala da niezly popis swoich umiejetnosci wokalnych. Teraz Pola nie spi ale lezy spokojnie ,a ja i tak nie moge spac kiedy wiem, ze ona nie spi.

Odnośnik do komentarza

Mój Kuba chyba najmłodszy z towarzystwa bo urodził się 30.11 a termin miałam na 16.11... Dużo po terminie...
Noc w miarę ok bo jedno budzenie na karmienie o 3 ale do 4.30 usypianie.
Ją również wczoraj upieklam ciasto a to dlatego że mąż na l4 ostatni dzień i trochę mi się małym zajął:)
Kuba wczoraj fan smoczka nie chciał go za to spodobały mu się ręce. No przecież mieszczą się w buzi... Masakra :)

Odnośnik do komentarza

Zdjęcie wieczorem z kompa ,bo mój telefon nie ogarnia.
A Zosia ma bujaczek jak Ignas :-) dokupilismy łamańca z Tiny Love,bo lew nie wzbudzał entuzjazmu.a chętnie siedzi?nasz tak,pod warunkiem że jest się blisko niego-czyli zmywanie naczyń niekoniecznie,ale wczoraj warzywa na zupę obieral ze mną ;-)

Odnośnik do komentarza

Lidka-mały Budda melduje się ;)
Mam dylemat czy młodą położyć spać czy ruszyć na spacer . Pogoda nie zachęca, ale ostatnio pani dr powiedziała żeby wychodzić codziennie na spacer najmniej na godzinę. Czy wy w czasie spacerów robicie zakupy? Bo mam pewne opory z zabieraniem młodej do sklepu ze względu na te krążące bakcyle, ale czasem po prostu nie da się tego uniknąć..
Piękne te nasze bobasy :) dorodne! Czekamy na resztę dzieciaków!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...