Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

anula, a może obiadek w słoiczku miał np. seler w składzie, a seler często uczula. Na razie jestem na etapie zakupów słoiczków dla małego. Czytam etykiety i jak widzę seler odpuszczam, bo mam prawie pewność, że to małego uczuli. Jak jakiś czas temu zjadłam seler naciowy to mój mały był cały w kropkach. A ostatnio podjęłam próbę z nabiałem, tzn. zjadłam mały jogurt z mleka koziego. Krostek nie dostał, za to znów pojawiły się śluzowate, zielone i śmierdzące kupki.
Suzi30 czy po ugotowaniu mielisz to wszystko na papkę czy osobno? Dodajesz jakiś olej/oliwę do zmiksowanych warzyw?

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci nikkaa, że nie zwróciłam uwagi na ten seler. Chociaż już wcześniej dodawałam kawałek do zupki i nic mu nie było. A odnośnie kupki maluszka, jak jest u Was przy tych obiadkach? U nas była codziennie, ale od kiedy zaczęło się mięsko to tak raz na 3 dni i dzidziuś musi się namęczyć. Podaję picie, jabłuszko, żeby mu pomóc, no albo w ostateczności czopek. Macie jakieś inne sposoby na rozrzedzenie?

Odnośnik do komentarza

Anulka od kiedy rozszerzamy dietę to kupa zwarta. Prędzej wiecznie coś w rodzaju rozwolnienia. Kupa codziennie. Mówią ze dużo wody podawać. Mój pije kilka razy dziennie. Sok jabłkowy też dobry pomysł. Siemie lniane na poślizg. Od 6 miesiąca można dawać. Ja mam w planach kupić i łyżeczkę dziennie,ale to że względu na refluks.
Czarny bez kwitnie już. Muszę pojechać do babci zerwać i syropek zrobię.

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Nikkaa gotuje wszystko na parze, czekam az wystygnie i miksuje razem, po zmiksowaniu dodaje lyzeczke oliwy z oliwek. Czasami warzywa gotuje w wodzie i dodaje troche tej wody po ugotowaniu przy miksowaniu, wtedy wiadomo konsystencja inna.
Dziewczyny a jak podajecie ta sliwke suszona? Moze glupie pytanie, ale nie wiem czy sa takie w sloiczkach czy to zwykle sliwki? Leonek ostatnio tez troche sie meczy z kupkami.

Odnośnik do komentarza

Ja mam zamiar zapodać śliwki w słoiczku, jest tam napisane iż mogą pojawić się luźnejsze stolce. No w końcu mój Bartek zaczął przerwacać się sam na brzuszek, teraz wykorzystuje moment i hop, obrocik, rączki też w końcu prostuje i nóżki też są w jego zainteresowaniu...leniuszek mały. Słoiczki ogólnie lubi choć dziś danie z łososiem nie bardzo weszło więc dołożyłam do niego trochę słoiczku marchwki z ziemniakami i lepiej weszło za to owocki są mniammm, lubi jak mamusia :-)

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry,
Leonka cos mi rozklada, goraczkuje od rana, mam nadzieje ze to tylko ta druga jedynka mu wychodzi, chociaz przy pierwszej nie goraczkowal. Nawet do szkoly ze starsza nie mialam jak isc, dobrze ze kolezanka ja zgarnela jak szla ze swoim synem a ten Maly jeszcze spi, normalnie to o 6 albo 7 wstaje

Odnośnik do komentarza

Hej. Za wcześnie się ucieszyłam że z oczami małej lepiej. Dziś rano był dramat. Dobrze że mąż drugą zmianę ma to wpakował nas w samochód i zawiózł do lekarza. Oczu nie szło otworzyć. Obie mamy zapalenie spojówek. Amelka na szczęście łagodniejsze. No i teraz dostała krople do oczu. A nie można było tak wcześniej?!

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny, wspolczuje chorob maluszkow i zdrowka zycze.
Ugotowalam dzis malej buraczkowa zupke. Nie dam rady tego durnego buraka dobrze zmiksowac a gotowalam dlugo i blender chyba tez nienajgorszy. Zobaczymy czy poradzi sobie z kawalkami...
Olka cos znowu charczec zaczyna, nie wiem czy to nie na skutek zmiany mleka. Dwojke dostaje od piatku, charczy od wczoraj. Kataru nie ma napewno.
Za tydzien odroczone szczepienie. Mamy zalegle obowiazkowe 3 dawke, 2 dawke pneumokokow i teraz cos w 7 mcu. Nie wiem jak oni nam to rozplanuja.

Odnośnik do komentarza

Ugotowalam na 2 dni tak: 2 marchewki male, duzy ziemniak, pol buraka na talarki ugotowalam. Chwile przed tym jak skonczylo sie gotowac dalam 2 lyzeczki manny. Oddzielnie ugotowalam miesko- nieduzy kawalek. Wrzucilam do warzyw miesko, oliwe z oliwek- 2 lyzeczki i odrobine koperku. Zmiksowalam i zagotowalam raz jeszcze. Zaraz proba generalna:D

Odnośnik do komentarza

I nas dziś był ogórek kiszony smakował bardzo a do obiadku żółtko,
Ja narazie daje słoiczki jakoś boje się tych warzyw ze sklepów poczekam na nasze polskie młode
Dziś poszłam zważyć młodą i waży 6 kg udało się podwoić wagę urodzeniową
Nika ciekawe co okulista by ci dał na zapalenie spojówek
Myślałam że już wychodzą małej zęby a dziś zajrzała pielęgniarka i nic nie wychodzi według niej
Także nie znam się mi się wydaje ze widać biały ząbek już przez skórę a wy jak rozpoznalyscie ze wychodzi ząb

Odnośnik do komentarza

Witam.
Przez przypadek trafiłam na Wasze forum. Moje "umarło" po tym jak zaczęły się rodzić dzieci. Też jestem mamą listopadowej dziewczynki. Wiem, że tak dziwnie wciskać się jak jesteście tu razem prawie od początku i się dobrze znacie, ale fajnie by było czasami wymienić się dzieciowymi radami. Zwłaszcza że na stare lata

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...