Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczyny jaki tu spokój.
dzieciaki lubią nam robić niespodzianki, ale myśle że z chłopakami gorzej bo umia robić niezłe fontanny
moja mala w brzuchu też była dość aktywna, ale teraz myśla że to ja byłam zbyt aktywna w ciąży i już w brzuchu sie przyzwyczaiła do sitania bo ja to za bardzo nie odpoczywałam całe wakacje zabawy z synem a od września remontowaliśmy i znowu ciągle biegałam z szmatą a od listopada też na nogach bo chciałam wcześniej urodzić więc biegałam po schodach grabiłam liście no ciągle coś a mała i tak sie urodziła tyd po terminie jakbym to wiedziała to chodziaż tą końcówke bym odpoczywała

Odnośnik do komentarza

Daje cynk - w Pepco pojawiły się siateczki do jedzenia. Ja już właśnie nabyłam. Kosztują 15 zl.
Okazuje się że mój bobas nie jest taki bezkrytyczny wobec jedzenia jak mi się wydawało. Pierwszy raz dziś dostała dynię i to chyba nie jej smak. Jak trochę próbowałam w nią wmusić to się biedna popłakała i szybko dostała cyca :D
Od czego zaczynałyście rozszerzanie diety mięsnej? Od samego mięska czy z warzywami? Bo mamy z Hipp indyka z warzywami i za tydzień będzie premiera ;)
Julka nie wiem jak twoja córa, ale moja czasem potrafi siknąć taką fontanna że niejeden chłopak by się nie powstydził :D

Odnośnik do komentarza

Olix ja na przyklad podawalam pierwsze mieso w towarzystwie warzyw, ale staralam sie zeby to byly warzywa, ktore juz wczesniej przetestowalam i wiedzialam, ze Maly je toleruje. Zaczelam od kurczaka, potem poszedl indyk, krolik, cielecina, ale po tej ostatniej Maly mial wzdecia i byl niespokojny wiec narazie sie z nia wstrzymam.
Wczoraj corka wyprosila gofry, a dzisiaj mnie z kolei naszlo na placek z owocami do kawusi, juz sie piecze :). I jak tu sie odchudzic jak tak sie lubi slodkosci? Ciekawe czy Leon tez bedzie takim lasuchem, obstawiam ze tak bo juz teraz jak widzi, ze ktos cos je to nie moze oderwac wzroku i robi taka mine jakby tez chcial sprobowac ;p

Odnośnik do komentarza

Hej. Z naszego wyjazdu nic nie wyszlo, ale... oblecialysmy dzis 2 galerie:P park, plac zabaw i bylysmy u mnie w pracy. Mala wszystkich obdarzala szerokim usmiechem w pracy. Kolezanki powiedzialy, ze jest drobniutka- takze nie wydawalo mi sie. Za kazdym razem jak to mowilam mezowi on na to, ze mi sie wydaje. Teraz Olka padla ze zmeczenia, w sumie dzis przespala moze z godzine. Nie warto spac, tyle wrazen. W sumie chyba z 6h nas nie bylo.
Co do kubkow to ja kupilam nuk z miekkim ustnikiem. Myslalam, ze to niekapek, okazalo sie ze kapek;) ale wyczytalam, ze mozna w nim ustniki wymieniac, wiec moze uda mi sie zrobic z niego niekapka:)

Odnośnik do komentarza

U nas dzis 20 stopni w cieniu. Rajtuzki, cienkie spodenki,body krotkie,cienka bluzeczka z długim rekawkiem i sweterek,cienka czapeczka, bez szaliczka. Mam nadzieję ze się nie zgrzeje,ale jak było już tak ciepło i był bez rajtuzek to zapalenie gardła wyszło. Nie wiem czy był za słabo czy za cienko ubrany,albo to w ogóle nie przez to

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Hej. U mnie mala dzis obudzila sie o 1 na jedzenie. Wydaje mi sie, ze w dzien juz samym mlekiem sie nie najada. Tzn je owoce z kaszka rano, obiadek ale na wieczor i karmienie wczesniej tylko samo mleko. Probowalam jej dawac kaszke z butli, mleko z kleikiem- nie chce. Macie moze jakis pomysl co z nia zrobic?
Wczoraj jak swiecilo slonce mala byla w body z dlugim plus sweterek i rajstopki plus cienkie getry. Jak sie zachmurzylo wlozylam cienka kurteczke ale nie zapistopni. No i cienka czapeczka i hustka na szyjke cienka. U mnie okolo 19 stopni.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, jak Majoweczka?plany zrealizowane?pociechy grzeczne?
Nasz,poza tym wyciem w aucie w sb,sie spisal na medal :-) duzo spal na dworzu,policzki opalone,a wczoraj jadl ogorka kiszonego-na poczatku sie skrzywil,a potem ciezko bylo dziasla oderwac ;-)
Milego dnia,trzeba dzis wrocic do codziennosci

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam
U nas też Oki było mała grzeczna też dużo siedzi na dworzu łóżeczko wystawiam do ogrodu lub u góry na taras i śpi bawi się w nim nawet je mleko.
Aga a nie balas się dać ogórka, dzieci już mogą? Nie było sensacji brzuszkowych?
To może ja przesadzam i za bardzo dmucham na córe
Dziewczyny a Wy co dajecie jeszcze oprócz słoiczka mleczka kaszy

Odnośnik do komentarza

Hej. U nas wczoraj dzien fatalny, mala okropnie marudna. Nie da rady kupy zrobic, juz 3 dzien bez. Dzis dalam suszone sliwki, na obiad dam obiadek bez marchwi, mam nadzieje ze pojdzie.
Jak ten czas leci Ola w piatek skonczy 6 mcy. Ja daje obiadek, kaszke, owoce, chrupki kukurydziane no i mleko. Co do ogorka to mi mama mowila, ze jak mialam 4 mce dala mi posmoktac ogorka kiszonego i bardzo mi smakowal:)
Probowalam podac malej owoce w siateczce, wzgardzila tym. Za mala chyba jeszcze jest, nie radzi sobie zupelnie.
Za to coraz sprawniej pelza wokol siebie, jak cos sobie upatrzy tez dotrze, to sie przeturla, przepelza. Teraz jak sie kapie uwielbia chlapac woda, pol lazienki zalane;) Moj starszak nie raczkowal, tylko pelzal. Cos czuje, ze z mloda moze byc podobnie.

Odnośnik do komentarza

Elka,ale on tego ogorka to zjadl moze 0,1%.pociumkal troche,sok polecial po brodzie i juz.Bardziej atrakcja,nowy smak.Cieszy mnie bardzo ze to mu odpowiada,takie probowanie nowosci.Lubi tak ciumkac banany,jablka..
Moj wcina rano piers,ok 9 kaszka z owocami (poki co wciaz pol porcji robie),potem mleko jak mu tam sie zachce,ok.13-14 sloiczek-miesny lub bezmiesny,no i potem ile mleka chce.
Zauwazylam ze wydluza przerwy miedzy karmieniami..
Musze go przyzwyczajac ze piers bedzie rano,a potem dopiero popoludniu dostepna.za 4miesiace do pracy...
Kurcze,Ignas sie w ogole nie garnie do aktywnosci na brzuchu,zadne tam pelzanie.Za to siedzi samodzielnie coraz dluzej,a i czesto probuje stawac na nozki..obawiam sie ze moze olac raczkowanie i od razu chciec chodzic...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...