Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki dziewczyny, uspokoiłyście mnie trochę.
Gratuluję ząbka!
Małej dziś pociekło z noska więc mam nadzieję że góra dwa dni i wreszcie się skończy ten katar. Co do kupek to pościel do prania.
Ja owoce daje ze słoiczka ale z Hippa. Wczoraj dostała soczek marchewkowy. Awantura jak 150 jak się skończył.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Ewelka no wlasnie tutaj z ta opieka lekarska jest masakra, najpierw to bym musiala z ta health visitor sie skontaktowac albo zapytac sie jak bede na wazeniu, a czasami jak sluchac jej pierdzielenia to mi sie odechciewa z ta baba wogole gadac. Dam mu jeszcze czas do konca 6 miesiaca, ostatecznie jak sie nic nie zmieni to wezme go do polskiego pediatry prywatnie.

Odnośnik do komentarza

Suzi,gratuluje zeba :-D
Moj obraca sie z plecow na brzuch,odwrotnie niekoniecznie.
Mostek namietnie robil 2tyg temu,odkad umie jesc wlasne stopy najchetniej tylko to by robil..albo siedzial..
Mysle ze kazde z dzieci ma swoj schemat.ostatnio rozmawialam z mama dziewczynki z 4 listopada-jej cora sie turla,ale o siadaniu w ogole nie mysli i malo gada.A moj jak zlapie faze to takie monologi wyglasza,ze hoho...
Markotny dzis-albo skok albo pogoda albo wczorajsze szczepienie.A najpewniej kumulacja...

Odnośnik do komentarza

Ojojoj.. Ale naprodukowałyście :D
Gratulacje ząbka! Teraz pewnie się naszym dzieciakom posypią zębiska taśmowo.
Czy któraś z was zaobserwowała sensacje brzuszkowe po ziemniaczkach? Bo Lidka wczoraj pierwszy raz dostała marchew z ziemniaczkami i wieczorem przez 1,5h była taka awantura że nic nie działało. Płacz, bączek, cisza i znowu płacz :/ dzisiaj dałam drugi raz żeby sprawdzić czy będzie powtórka.
U nas mostek był w modzie jeszcze zanim zaczęła się obracać na plecki. A propos tych filmów o rehabilitacji - czy wy też się boicie tak złapać za nogę i wykręcić? Bo jak oglądałam instruktaż jak babka łapała bobasa za rękę i za nogę i jedno do drugiego przyciągała to czekałam tylko aż coś dziecku chrupnie w stawie. Moja jakaś mało wygimnastykowana jest..

Odnośnik do komentarza

och dziewczyny dają nam dzieciaki popalić
u nas 3 noce koszmarne dzisiaj już śpi i znowu coś popłakuje, moja taż dziś nie chciała jeść rano 120 mleka, pół słoiczka obiadku cały owoców i dopiero teraz 120 mleka
zastanawiam się co jej jest bo po 1 ma katar po 2 dziś zrobiła chyba z 5 kup ale normalnych nie biegunka i nie wiem czy zęby czy skok czy jakieś choróbsko ?????????????????????????
suzi gratuluje zęba to chyba pierwszy na forum , teraz sie zacznie wysyp, no i ta 3 z przodu u mnie już też niestety ostatnio pokazałam synkowi moje zdjęcie 10 lat temu i mnie nie poznał masakra, a ja myślałam, że ciągle piękna i młoda jestem hahaha
pola też robi mostek i odpycha się na piętach do tyłu, a dziś pierwszy raz włożyła nóżkę do buzi
olix może daj małej czas niech sama sie ćwiczy jak masz wątpliwości czy wszystko robisz dobrze

Odnośnik do komentarza

No i zjadla 130 mleka z czego polowe wyzygala na nasz nowy naroznik, dobrze ze moj maz tego nie widzial haha:P
Juz wyobrazam sobie moja matke mowiaca, ze dziecko przekarmiam. Patrzac na to ile mala dzis zjadla to napewno tak jest;)
Olka ma koncowke kataru a kup tez potrafi zrobic kilka. U niej takie raczej zbite malenstwa.
Ja Wam powiem, ze teraz czuje sie mlodziej niz po 1 dziecku. A wtedy mialam 23 lata i czulam sie mega staro.
30 skonczylam w marcu i tego dnia mialam gorszy dzien. Maz do dzis sie ze mnie smieje, ze tak to przezywalam;)

Odnośnik do komentarza

Eee...dajcie spokoj dziewczyny.
ja za miesiac bede miala 34 i okres od ok.27-28 urodzin uwazam za super czas,ktory trwa.Jasne,sa lepsze i gorsze momenty.Ale swiadomosc swojej wartosci,sily,seksapilu-zaluje ze tak pozno to poczulam.
A dzis w sklepie sprzedawczyni poprosila mnie o dowod :-D (kupowalam kwas chlebowy jakby kto pytal,cos sie pani pomylilo;) )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...