Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Meldunek się nadal w dwupaku.Leżę, noc istny koszmar,jak pisałam wieczorem dostałam dziwnych bóli, lekarz przyszedł zbadał i stwierdził że rozwarcie się powiększył i kazał podać kroplówkę na złagodzenie bóli i wyciszenie skurczy które pojawiały się już regularnie i często, do tego parcie na odbyt byłam pewna że urodzę, ale doktor stwierdził że to jeszcze za wcześnie.Rano na obchodzie był mój lekarz prowadzący (ordynator)i opierniczył tamtego że po co wstrzymał akcję skoro dziecko jest już duże i gotowe. Okazało się że tamten to jakiś nowy,młody doktorek i dopiero się uczy.Tylko dlaczego na mnie...Nie spałam całą noc, tak mnie bolało.Teraz pod KTG leżę bo mały coś fiksuje

http://fajnamama.pl/suwaczki/hwkp64z.png

Odnośnik do komentarza

kasiek81
Meldunek się nadal w dwupaku.Leżę, noc istny koszmar,jak pisałam wieczorem dostałam dziwnych bóli, lekarz przyszedł zbadał i stwierdził że rozwarcie się powiększył i kazał podać kroplówkę na złagodzenie bóli i wyciszenie skurczy które pojawiały się już regularnie i często, do tego parcie na odbyt byłam pewna że urodzę, ale doktor stwierdził że to jeszcze za wcześnie.Rano na obchodzie był mój lekarz prowadzący (ordynator)i opierniczył tamtego że po co wstrzymał akcję skoro dziecko jest już duże i gotowe. Okazało się że tamten to jakiś nowy,młody doktorek i dopiero się uczy.Tylko dlaczego na mnie...Nie spałam całą noc, tak mnie bolało.Teraz pod KTG leżę bo mały coś fiksuje

Widzisz szkoda, że Cię wyciszyli. 35tyg to już dużo, kiedy tam sterydy dostawałaś i przecież dziecko też już duże z tego co pisałaś to ponad 3kg. Może akurat mały jest zdeterminowany i dzisiaj będzie nadal próbował :)
Trzymaj się tam i powodzenia! :)

Odnośnik do komentarza

Kasiek trzymamy mocno kciuki i na pewno bedzie dobrze, niech tylko reaguja jakby cos sie dzialo na ktg, mysle, ze jak jest Twoj lekarz to dopilnuje, albo moze meza wyslij do niego, niech twardo cos postanowia, skoro Maly pcha sie juz na swiat to wstrzymywanie na sile mimo wszystko chyba tez nie jest do konca dobrym rozwiazaniem. Jestesmy z Toba i sciskamy mocno mocno:*

Odnośnik do komentarza

Kasiek81, myślałam cały czas o Was. Pewnie i tak mały wkrótce wyjdzie, skoro już się domaga. Będzie dobrze. Nie denerwuj się. Ja też już ledwo chodzę i najchetniej przesunęłabym czas do przodu. Ale moja kruszynka jeszcze malutka i jak na razie nie gotowa na przyjście na świat. Trzymaj się dzielnie kochana.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Kasiek81 trzymajcie się dzielnie. Ważne, że jesteś pod opieką i doświadczony lekarz będzie wiedział co robić. Powoli zaczyna do mnie docierać, że niebawem i pozostałe dzieciaki zaczną się pchać do wyjścia na świat. Sama zastanawiam się ile czasu nasza kruszyna wytrzyma jeszcze w brzuszku? Z jednej strony chciałabym już go utulić i wycałować, a z drugiej chcę, by młody wytrzymał do terminu.
Nie mogę się coś zebrać do spakowania torby i przebrania rzeczy - czy tylko ja gram na czas? Powinnam to zrobić, bo jak mój mnie na wariata w razie czego spakuje to mogę się mocno rozczarować ;)

Odnośnik do komentarza

Daryjka Super ;)!!!! Czasem te nasze maluszki po prosu też są leniwe ;-)

Kasiek81 oj pcha się już na świat Twoje maleństwo. Pisz na bieżąco co się dzieje i 3 maj się !:-)

Mnie też nie kłuje ale raczej w pochwie gdzieś tam w środku i zazwyczaj po prawej stronie jak chodzę. Masakra czasem to tak mocno, że aż oddech wstrzymuje i muszę się zatrzymać.

Odnośnik do komentarza

Witam nową Mamusie :-D

Kasiek81
Trzymaj się będzie dobrze. Im wcześniej urodzisz tym wcześniej bedziesz w domku a dzidziuś jak widać gotowy już.

A ja musze się Wam pochwalić:
Byłam wczoraj na usg i w końcu lekarz nam powiedział że bedzie dziewczynka tylko że wiadomo że to na 90% bo to różnie może być. Ale ja na mnitorze nie widziałam siurka wiec dziewczynka jak nic. Wazy troszke mało bo 1750 ale lekarz stwierdził że bedzie długa i szczupła. Ale cieszę sie bardzo i już mogę dokończyć wyprawkę i tylko czekać do października.

Jeszcze coś mnie nurtuje a mianowicie to że brzuszek pod piersiami mam zdretwiały ja go wogóle nie czuje i nie wiem czemu :-(
No i noce są dla mnie okropne bo nie śpie, ale wyprubuje dzisiaj melise na noc i ciekawa jestem czy zadziała :-D

Się rozpisałam :-D milego dnia Mamusie

Odnośnik do komentarza

Idę zaraz do lekarza. Ostatnio mala wazyla 1200g po 29 tyg. Zobaczymy ile urosla. Mam nadzieje ze wszystko ok, bo ostatni byla tydzień do tylu a zawsze byla idealnie w termin. Boje się ze nie rozwija sie prawidłowo. Zaluje ze nie wydalam ja na badania prenatalne.. Byłabym spokojniejsza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...