Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

magalena3
O tak wlasnie sobie leze i pomyslalam o was zeby zapytac sie czy pamietacie o najwazniejszym sprzecie jakie trzeba zapakowac do porodu?? A raczej po porodzie??

.??
Aparat :D

.
Myślałam, że będzie brzucha ;). Przecież teraz są smartfony. Ja chyba najpóźniej miłam bo dopiero od Mają tego roku złamałam się na smartfona i to właśnie z uwagi na dzidziusia.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za miłe przywitanie :) Ja z tych nieśmiałych jestem, nawet na forum.. Mam 37 lat i to moja pierwsza ciąża. Już traciłam nadzieję. Do tej pory szło w miarę bezproblemowo, żadnych mdłości itp., tylko niestety przyrost wagi, a potem obrzęki nóg i rąk. Upał też daje się we znaki. Zaczynają mnie straszyć zatruciem ciążowym, mam nadzieję, że będzie dobrze. Z powodu wagi nie wiem, jakie ciuchy dla małego szykować w sensie rozmiaru.
A poza tym nie mogę się doczekać, jak go przytulę.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wwfeppc.png

http://www.suwaczki.com/tickers/74di20mmfwgtchp6.png

Odnośnik do komentarza

łupinka87
(...) Zazdroszczę Wam pokoików dla maluchów. My niestety nie mamy takiej możliwości, Antoś będzie z nami w sypialni więc nie mogę poszaleć z dekorowaniem :(

My rowniez nie mamy miejsca aby zrobic oddzielnie pokoju dla dziecka, tylko kacik na lozeczko. :)
Mnie cos sie ostatnio spac nie chce jak sie juz poloze na lozko. Dlugo usypiam.
Ale moze filmem sie zmecze wiec zycze Wam milych, bezskurczowych nocy :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

A ja umieram. Mam katar giant i gardlo zaczyna mnie bolec a jakby tego bylo malo to jeszcze synek lezy chory w pokoju obok i biegam do nego co chwile nie chce przyjsc do mnie. No ale chcialam go oduczyc spania razem to mam. Noc straszna. Inhalacje zorbilan ale pomoglo na 5 min. A podobno juz na tym etapie ciazy nie mozna sie leczyc malinami bo koga wywolac skurcze ;( tylko herbatka z miodem i cytryna, srop z cebuli i kanapka znczostkiem. Znacie cos jeszcze co mozna?

Odnośnik do komentarza

Ech wcielonmi caly tekst. Wiec pozale sie jeszcze raz. Niestety dopadl mnie katar gigant teraz zaczyna bolec gardlo :( a spac nie moge bo w pokoju obok chory synek i piszczy co chwile. Robilan teraz inhalacje to tylko sama powdychalam bo on sie bal ze to tak w nocy. Ale pomoglo mi na chwile. Czym sie leczycie przy cchorobie w ciazy. Podobno juz malin nie mozemy bo skurcze moga wywolac. Herbata miodni cytryna o i teraz zrobilam srop z cebuli. Jeszcze zjadlam wczoraj troche czostku ale zaraz po serce mi zakluje:(

Odnośnik do komentarza

Gozdzikowa dotarł do mnie wozeczek Tako ;) powiem ci ze jestem nim zachwycona!!;) niestety nie moge wstawić zdjęć bo coś nie chce sie załadować. Jeżeli byś chciala to w grupie na facebooku wstawilam a jak nie to moze mailowo ;) ogolnie jakos wykonania na prawdę godna polecenia. Wszystko tak ładnie się wpina (gondola spacerówka fotelik) na zasadzie klik. Eko skóra ładnie sie prezentuje. Uszyta i spasowana na prawde dobrze. Ogolnie jak dla mnie same plusy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vvfxm2zja27kw.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, ale wczoraj mielismy z mężem niespodziankę. Moi teściowie mieszkają 260km od nas i bardzo rzadko przyjeżdżają bo mają gospodarstwo. Wczoraj o 17 dzwonek do drzwi. Wychodzę i oczom nie wierze! Przyjechali, bez zapowiedzi. Taka niespodzianka. Dodam ze są bardzo fajni :)

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry... jak ja bym se jeszcze pospała, ale nic z tego.. już coraz gorzej przeżywam te noce.. :(((
Nie dość że całą noc jakieś skurcze, bóle jak przy miesiączce, kłucie w kanale rodnym to jeszcze ta ręka..
Mi drętwieją tak jakby palce, tak te opuszki się robią twarde i okropnie po prostu okropnie bolą mnie palce i w łokciu.. pisałam wam kiedys o tym, ale to się nasila.. z każdą nocą boli coraz bardziej :( myślicie, ze to przez ciążę czy tak coś? idę dziś do ginekologa ... zobaczymy co powie :( okropnie mnie to męczy naprawdę mam już dość... Nawet zakupów nie poniosę tą ręką bo odrazu ten łokieć o sobie przypomina :/

http://s4.suwaczek.com/201510187251.png

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj jakos spokojnie spalismy. ALe juz wiem co mialyscie na mysl mowiac bol spojenia w nocy i ciezko sie przekrecic. Usnelam na lewym boku i masakra, miednica strzelala, zebra bolaly :D A teraz malotka czkawke ma.

ZjemCiMiska, mozliwe ze dziecko ci gdzie uciska, albo masz slabe krazenie, a moze cos szarpnelas wlasnie jakies zakupy. Teori jest wiele. Moglas rownie dobrze przejsc przeziebienie i go nie doleczylas porzadnie. Ja tak mialam i dwa miesiace mnie bark bolal, po badaniach okazalo sie ze mam podwyzszone ASO i jak dali mi tabletki na obnizenie to jak reka odjal. Moze poszukaj w necie jakies masaze na reke zeby rozruszac.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
COs sie tutaj spokojnie zrobilo odkad ten fp na fb jest ::D

Fobianka jak przygotowania do slubu??
mialam sie was cos poradzic i nie wiem co :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny! ;)
Ja też już od dwóch godzin nie śpię, choć kiedyś mogłam spać nawet do 13:00 :o

AsiaPil powodzenia i daj znać jak po wizycie! ;)

mimi86

Pauuulalala chcialam do ciebie napisac na priv ale cos mi nie chce wyslac. Chodzisz na szkole rodzenia? Ja w zeszlym roku chodzilam i dostalam liste co mam spakowac do szpitala. Mysle, ze duzo sie nie zmienilo, wiec jakby co moge pomoc.

mimi a masz facebook'a? Bo tutaj ciężko się skontaktować czasami ;p
Nie chodzę do szkoły bo sama nie chciałam a mój narzeczony cały czas w pracy.. ;/ Wiem tyle co słyszałam gdzieś od znajomych ale każda mówi inaczej i już totalnie głupia jestem, ehh..

Daryjka mój synek też ma być duży ale na wszelki wypadek mam kilka ubranek w rozmiarze 56. Najwyżej ponosi je tydzień a nie dwa :D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

ZjemCiMiśka
Dzień dobry... jak ja bym se jeszcze pospała, ale nic z tego.. już coraz gorzej przeżywam te noce.. :(((
Nie dość że całą noc jakieś skurcze, bóle jak przy miesiączce, kłucie w kanale rodnym to jeszcze ta ręka..
Mi drętwieją tak jakby palce, tak te opuszki się robią twarde i okropnie po prostu okropnie bolą mnie palce i w łokciu.. pisałam wam kiedys o tym, ale to się nasila.. z każdą nocą boli coraz bardziej :( myślicie, ze to przez ciążę czy tak coś? idę dziś do ginekologa ... zobaczymy co powie :( okropnie mnie to męczy naprawdę mam już dość... Nawet zakupów nie poniosę tą ręką bo odrazu ten łokieć o sobie przypomina :/

Dokładnie,które palce? Ból może iść od szyi ale jeśli jest to łokieć i konkretne palce to ucisk może być na nerw promieniowy albo lokciowy i może to być tzw łokieć tenisisty lub golfisty.

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...