Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam depresje właśnie. Oglądam apel z Pieszej Pielgrzymki Tarnowskiej. Bylam pare razy i chciałam iść a nie mogę :( jakk ktos byl to wie jakie to emocje.. A jutro jeszcze wieksza deprecha będzie :(

Odnośnik do komentarza

Niuśka super, że nadal w dwupaku pozostajesz, czekamy na relacje :)

Ofelia piękne imiona a i waża więcej niż moja Lilka (30 tyg 1200) zobacze jutro na usg ile moje blizniaki mialy na tym etapie :)

Fobianka jak Karalo jak sie czuje a Ty psychicznie jak rade dajesz?? Ej a jak Monia na to czuje cos w sferze psychfizycznej bo podobno tak jest przy bliznietach :D

http://www.suwaczki.com/tickers/5djyugpjir57gby3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/190f97313d.png

Odnośnik do komentarza

eewelinka!!! Toś Ty siostra pielgrzymkowa? Z którą grupą? Ja byłam 15 razy z 20tką. Dziś jak oglądałam relację z Tarnowa to ryczałam jak bóbr. Cały czas oglądam zdjęcia i nie umiem się odnaleźć siedząc w domu. Z drugiej strony przez ostatnie 4 pielgrzymki modliłam się o tego szkrba którego noszę pod sercem. Oni idą 9 dni, a my 9 miesięcy mamy do naszego celu. Cieszę się, że jest ktoś na forum, kto przeżywa dziś te emocje co ja.

Odnośnik do komentarza

mleczyk 12 i 13 grupa ;) będziemy się wspierać przez te dni.. Na wejście jedziesz? Moja mama poszła jeszcze w tym roku i jak dzwoni to ja tu wytrzymać nie mogę..

osłona 100 lat ;) ja mam jutro, tzn za 40 min urodziny.mojego męża nie ma także depresja murowana. Będę beczeć caly dzień.

Dorzucam moje zdjęcie 23 lata temu ;) juz niedługo takie skarby będą z nami ;)

monthly_2015_08/pazdziernikowe-maluchy-2015_34415.jpg

Odnośnik do komentarza

To są chyba dębickie grupy. I część A. Mamy troszkę inną trasę. Na wejście nie jadę, ale kusi mnie niedziela, to bedą już okolice Niegowej. Narazie ledwo o własnych siłach dochodzę do łazienki, bo moje spojenie się na bank rozchodzi, ale jak będzie wszystko ok, to się tam pokażę :D
Mąż mi się oświadczył na PPT 6 lat temu po wyjściu z kaplicy :) ehhhhh...

Odnośnik do komentarza

Dzien doberek :)

zapomnialam sie pochwalic ze przytylam przez 2 tygodnie az 1 kg co daje tylko przyrost masy moich dzieci :) w koncu brzuch zacznie rosnac , a nie dupa :)

Jadzis pol nocy nie spalam, przez karton soku pomaranczowego, ktory wypilam przed snem i ktory zmuszal do wstawania :p

Myszka123 czekamy na relacje z wizyty ;)

oslona spoznione, ale szczere 100 lat zdrowka, szczescia, spelnienia marzen i duuuzo pieniazkow ( bo czasem sie przydaja) :)

Odnośnik do komentarza

Osłona, wszystkiego najlepszego!

Ofelia, duże Twoje dzieciaczki. Moja sama, a waży mniej. Ale faktycznie czytałam, że waga dziecka w dużym stopniu przekazywana jest w genach. A my z mężem nie byliśmy za duzi, a Magda ważyła w 41 tyg 2840g.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Hej ;) ja wlasnie wstaje..standardowo jakos ok 3 galy jak 5zl i wyspana;) ale jakos sie zmuszam do snu...dzis ide do poradni cukrzycowej zeby diabetolog ocenila moja tabelke ktora codziennie uzupelniam...Wiecie co? Ginekolog ginekologowi nie rowny..ja mialam 92mg na czczo krew i musze kontrolowac cukier reszta po 1 i po 2 glukoza w normie a moja siostra cioteczna mowi,ze miala 102 na czczo i lekarz jej mowil zeby sie tym wcale nie przejmowala.

Oslona 100lat !

Ja za to dzis obchodze 3rocznice slubu.Wymyslilismy,ze najlepiej jak pojdziemy zjesc cos pysznego do jakiejs restauracji..nic mnie tak w tym stanie nie raduje jak mysl o dobrym jedzeniu hehe juz sie nie moge doczekac;)

Odnośnik do komentarza

Beata33
Dzień dobry dziewczyny czy można dołączyć?? Termin mam na sam początek listopada ale wszystko wskazuje na wcześniejszy poród :-( udzielam się też na innym forum ale fajnie było by dołączyć do kobitek które są w podobnej tygodniowo sytuacji

Witaj!
Ja coś czuję że powinnam zaprzyjaźnić się z forum wrzesniowek, ale jakoś tak tu mi dobrze. Najwyżej na Was poczekam :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3k6ia03ztj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...