Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Martynika cudne te Twoje Maluszki :-).
Luiza ja też wszystkie te potrzebne mi do szpitala rzeczy zamówiłam na Gemini. Tam też chcę wziąć wszystko dla Malucha z kosmetyków bo taniej. Nawet Pampersy widziałam, że są tańsze niż w Rossmanie.
Jeżeli nie macie jeszcze koszul do karmienia to odkryłam ostatnio sklep Italian Fashion. Przez przypadek nabyłam dwie koszule do karmienia. Mają wg mnie ładne wzory a nie takie jak wcześniej widywałam dla karmiących Matron :-).
Niuśka ja też nigdy nie wiem co on mi tam wypycha. Koleżanki które mam w ciąży mówią że czują nóżki, rączki, ba nawet jedna paluszki tak twierdzi a ja tam nie wiem czy on się pcha na zewnątrz może ja jakaś dziwna, ale one z fantazją :-). Ważne że szalaje.
A ja piorę już ubranka i pieluchy. Zaraz zamierzam prasować pieluszki. Swoją drogą podziwiam mamy które decydują się na wielorazowe bo ja po trzech praniach i wieszaniu tych malutkich ciuchów stwierdzam, że nerwicy bym dostała od tych wielorazowych.
Wróciłam właśnie od ortopedy, do którego wysłał mnie ginekolog. A ten powiedział że spojenie boli, będzie bolało i w zasadzie nie wie co mi poradzić na to. On nie wiem czy to może być problem przy porodzie :-D. Lekarz ehhhh

http://www.suwaczki.com/tickers/7u22k0s3z5728mke.png

Odnośnik do komentarza

Niuśka32 ale mi się te bóle zaczęły na tym wyjeździe dopiero a parę dni wcześniej jak byłam na wizycie lekarz powiedział że szyjka długa(6cm) i zamknięta i jeszcze się smiał że do pracy mogę wracać,a zaczęło się na tym wyjeżdzie,jak leżałam to było ok a teraz boli chyba jeszcze bardziej,ale wyniki wyszły dobrze,badanie ginekologiczne ok nic się nie dzieje wiec po co miałam leżeć jak wg lekarzy nic się nie dzieje?
Adonis 25 a Tobie co lekarz na te bóle mówi?

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Niuśka32 ciekawe kto by te kupy z trawnika zbierał po tym kogucie :D u mnie ptaki hodowlane się nie sprawdzaja :)
Co do zakupow przeciez juz pisalam :) zakonczylo sie na Minky ;) kilka rzeczy licytuje ;) ale jak to wszystko wygram to sie nie wyplace :)

psiaka jeszcze nie wzielam, na razie negocjuje bo mam jeszcze dwa przygarniete :) tylko chcialam takiego dla dzieci

Iza u mnie też na razie ten zestaw jest na pierwszym miejscu ;)

Odnośnik do komentarza

strasznie dużo tworzycie stron raczej nie uda mi się wszystkiego nadrobić zatem jak kogos pominę w wypowiedzi to z góry sorki :)

Martynika maleństwa super słodziaki 
Baśka to teraz odpoczywaj odpoczywaj i odpoczywaj aby wszystko było już dobrze
Amadeo skoro zdecydowałaś się wyjść ze szpitala to chociaż się oszczędzaj i jak boli to nie chodź
Ładne macie brzuszki  no i w ogóle niezłe laski z Was mamusie  ja próbowałam wstawić fotke ale coś mi nie poszło może niedługo to ogarnę ;)
Wizytę u gina mam na 28.07 i też nie mogę doczekać się jak zobaczę mojego żabola
Jak patrzę na wasze zakupowe szaleństwo to czuję wstyd bo ja jeszcze właściwie niczego nie mam oj muszę się zgarnąć do roboty

http://s6.suwaczek.com/201510101762.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pqegjmni5.png

Odnośnik do komentarza

~Niuśka32
BOŻE ILE WY PISZECIE:))))))))))))))))

ja2x koszula i pizamy do porodu,
kupiłam na olx za całe 10 zł tj. za wysyłke tylko,
a stan b.dobry+, wygotowałam to 2 x w 90 stopniach i LUX.....co tam, ze pizamy to XL, A ja 2 x sie okrece....tak wiec moge tyc,tyc i tyc,
brakuje mi tych majtek poporodowych widzialam na allegro 5 sztuk za 7 zł, musze tez zakupic jakies te podpaski XXXXLLLLLLL;/ reszte klapki szlafrok to mam, a laktator to po zdecyduje....

U nas na szkole rodzenia położna proponowała majtki z siatki albo zwykłe bawełniane nie fizelinowe, wkładki poporodowe żadne podpaski. Wkładki laktacyjne z doświadczenia innych mam najlepsze z z mothercare lansinoh i raz purlean albo jakoś tak z medeli na brodawki ale duży mały nie wystarczy. Zamiast koszuli do porodu oołożna zaproponowała "ulubiony t shirt" męża

Odnośnik do komentarza

amadeo3
Niuśka32 ale mi się te bóle zaczęły na tym wyjeździe dopiero a parę dni wcześniej jak byłam na wizycie lekarz powiedział że szyjka długa(6cm) i zamknięta i jeszcze się smiał że do pracy mogę wracać,a zaczęło się na tym wyjeżdzie,jak leżałam to było ok a teraz boli chyba jeszcze bardziej,ale wyniki wyszły dobrze,badanie ginekologiczne ok nic się nie dzieje wiec po co miałam leżeć jak wg lekarzy nic się nie dzieje?
Adonis 25 a Tobie co lekarz na te bóle mówi?

Wyluzować i to mocno, magneb6 3x3 tabletki, boli mnie bo macica przy wysiłku mi się stawia i wystarczy naprawdę niewielki wysiłek. Do tego spojenie się rozciąga i boli okrutnie i jak to się zejdzie naraz to man wrażenie ze umieram. W nagłym bólu biorę nospe a teraz wapno dobrać. Jak nie minie to będziemy kombinować tak mi powiedziała.

A mnie bardzo pomaga basen i samo leżenie na wodzie.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Niezłe macie tempo we wpisach. Nie można nadążyć. Dziś byliśmy u mojej mamy na urodzinkach. 2 kawałki tortu pochłonęłam. I jak weszłam dziś na wagę to mało nie umarałam. 57, 2 kg wskazała. Waga wyjsciowa 50kg. A gdzie tu do końca jeszcze. Trochę spędzą mi to sen z powiek . Wy tez tak przeżywacie przyrost wagi? Ja to jakaś głupia jestem.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Daga81 oj tak... Ja co stane na wage to bardziej przerazona jestem. Niby to normalne, ze w ciazy sie tyje ale jakos mam w glowie poprzestawiane ze nigdy w zyciu tyle nie wazylam co teraz. W ogole w ciazy startowalam z dosyc duza jak na mnie waga (58,5kg) a teraz jeszcze jak mam +6kg to juz w ogole... Tylko moj maz sie smieje czy waze 58 kg czy 52 kg to wygladam tak samo. Rozmiarowo nosilam w obu przypadkach 34.
W tamtym roku w lecie jak mielismy troche kryzysow w zwiazku, przeplakane noce, brak apetytu itp to schudlam do 48kg i wtedy juz widzialam, ze nie jest dobrze bo 34 spadalo i bolal mnie tylek od wystajacych kosci.
Ale mam nadzieje, ze po ciazy kg szybko poleca w dol :)

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...