Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

AsiaPil
Zdaje sie nic dzisiaj nie robilam oprocz rosolu i kilku pran a przed chwila zaczelo mnie nachodzic masakryczne klucie w dole, wrecz w kanale rodnym, nawet dosc regularnie, polozylam sie, troche ulzylo ale jak sie nasili to chyba bede musiala szukac pomocy. Taki okropnie nieprzyjemny byl ten bol i wydaje mi sie ze mial charakter skurczowy. A jak przyszedl pierwszy i minal to wiecie co zrobilam, wstawilam torbe podrozna do prania, jutro bedzie sucha i jak nic przygotuje juz ja do szpitala.

Tez to czuje temu nawet nie wstaje pod prysznic teraz. Kuje mnie w środku. Mały się przeciąga s uczucie jakby szyjkę rozrywalo nospa nic nie daje . Ciągle mam wrażenie jakby zaraz miały mi wody odejść...

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Jest 3:30 a ja nie spie i nie wiem czy predko usne.. Przestraszylam sie troche.
Obudzilam sie aby sie przekrecic na lewy bok i jak tylko to zrobilam to poczulam dosc mocny bol klujacy podbrzusza. Trwalo to dobre kilkanascie sek, brzuch momentalnie zrobil mi sie twardy jak skala. Potem puscilo i brzuch juz normalny. Za chwile znowu zaczelo mnie bolec.. I tak kilka razy. Pozniej przestalo bolec. Wstalam do lazienki bo momentalnie siku mi sie zachcialo i jak poszlam do toalety to znowu to samo... Ale juz pozniej uspokoilo sie wszystko. Teraz leze juz jakis czas, maly kopie, nic nie boli i brzuch nie twardnieje. Domyslam sie, ze w koncu i ja moglam poczuc skurcze przepowiadajace, tylko z tego co czytalam to one sa bezbolesne a tu jednak badz co badz bolalo i to nie jakos delikatnie :(

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry :)
Moze to juz nasze kanaly rodne przygotowuja sie na porody, pojecia nie mam.
Cala noc w miare przespalam, dziwne historie mi sie snily, wizyty w toalecie ale klucia nie wracaly, wiec jest dobrze. Ja mysle, ze to Mala mi sie tam tak wciska juz bo teraz lezac czuje jak sie wierci i czasami jak gdzies tam wyceluje to momentalnie brzuch mi twardnieje. Mam nadzieje na dobre samopoczucie bo dzisiaj w planach jest zrobienie golabkow. Ale poki co, sprobuje jeszcze przyciac drzemke.
Torba sie suszy, jak tylko bedzie gotowa, pakuje wszystko co uzbieralam do szpitala, moze to odstraszy szybsze tam pojscie.
Ciagle mysle o ZjemCiMiska.

Odnośnik do komentarza

Asia123 mnie też bolą te skurcze przepowiadające, czasami bardzo mocno je czuje, czasami nic tylko twardy brzuch. Czytałam że niektóre kobiety mogą je odczuwać jako bolesne. Drożdżowka ja kupuję taki na łóżeczko , i jak pisała Adonis po tem to dziecko przebiera się wszędzie. Ja przy pierwszych dwóch wogole czegoś takiego nie miałam i na łóżku je przebierałam.

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja dziś nawet dobrą noc miałam. Niewiele się budziłam, a jak już to zaraz zasypiałam.
Ja kupiłam przewijam na łóżeczko. Nie wiem czy sprawdzi się bo przy Madzi wcale nie miałam. Ale teraz nie mam wyjścia, bo w pokoiku małej nie miałabym gdzie przewinąć jej.
Jeśli chodzi o staniki do karmienia to ja w zwykłym nie potrafiłam nakarmić i miałam i bawełniany bez fiszbin i z fiszbinami. A sztuk miałam kilka bo wkładki laktacyjne nie dawały rady i staniki ciągle mokre były.
A dziś mam na 12:15 zabieg wycięcia dużego znamiona z piersi. Bo zaczęło mi się nadrywać, a jest blisko otoczki i boję się że przy karmieniu piersią całkiem je ponadrywam. Oczywiście w rodzinie nikt nie wie oprócz męża, bo wszyscy uważają że znamion nie należy ruszać.
Mleczyk1, pielgrzymi juz od pół godziny pięknie śpiewają:)

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, od kilku dni, a właściwie odkąd mnie to spojenie tak bardzo dokucza (9 dzień), wydaje mi się że ten dzień, to już ostatni w dwupaku... i tak każdego dnia... I ciągle stres, byle do października. Moja gin mówi, że od 1szego mogę rodzić (termin na 20tego). Też Was nawiedzają takie myśli?

U Was też tak wieje? W nocy musiałam się z oknami siłować, a nie było to łatwe.

Mam pytanie, co z takich kosmetycznych spraw bedzie jeszcze potrzebne dla dzidziusia, chodzi mi o to, czy jakies waciki, gaziki, kropelki do oczek itp. Kosmetyki na odparzenia pieluszkowe, emulsję do kąpieli, czy octenisept już mam. Widziałam takie patyczki specjalne dla dzidziów, kupujecie? Albo czy jakąś (ewentualnie jaką) oliwkę? Nie chcę żeby mi czegoś brakło, bo sklep daleko, a mąż ciągle w trasie i kto mi to po porodzie załatwi?

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamusie ;)
Ja też się ostatnio mało odzywam, ale intensywne dni.
Nie mogę spać, boli mnie noga.. ;/
W nocy miałam wypadek. Z racji remontu (malowanie ścian w naszym pokoju) spaliśmy z moim w innym pokoju, a tam też już wszystko pozdejmowane, wyniesione prócz łóżka. Idąc w nocy do łazienki rypłam nogą w jakiś kabel i poraził mnie prąd! Nawet nie wiecie jaka panika o 3 w nocy, ehh :(

Co do kosmetyków dla małego to mi znajome mówią, że mam się wstrzymać z oliwkami itp. bo dużo rzeczy podostaję u nas w szpitalu w formie próbek etc. więc zawsze będę mogła sobie później dokupić :)

W temacie staników też kupuję sobie ten zwykły do karmienia, bo skąd mam wiedzieć czy będę mogła normalnie karmić.. A bez sensu wydawać tyle kasy na to ;/

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b3e5euxfrmqfx.png

Odnośnik do komentarza

Mleczyk1 u mnie to samo też bardzo się boję i muszę starać się myśleć pozytywnie, mam dni że myślę że to już ostatni dzień a są dni takie że mam w sobie dużą doze pozytywnego myślenia. Już sobie zrobiłam rozpiskę ile mi pozostało do bezpiecznego terminu i skreśla po jednym i to jakoś daję mi siłę. Co do kosmetyków to ja jeszcze nic nie mam to nie pomogę

http://www.suwaczek.pl/cache/88aa68158b.png

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry :)

Mleczyk1 ja kupiłam chyba wszystko co możliwe, prócz witamin D + K i soli do przemywania oczek . Co do patyczków, wzielam te z ogranicznikiem, ale i tak sie ich troszke boje, czy nie zapcham uszka.

Co do staników, kupie ze 3 z delikatnym usztywnieniem z tesco, kosztuja cos kolo 20 zl za sztuke, teraz tez je nosze i moge polecic. te miekkie Bawelniane mnie przerazaja, mimo ze na poczatku myslalam, ze takie musze miec.

Odnośnik do komentarza

Witam z rana :) U mnie noc przespana, oczywiscie z przerwami na siusiu ale czuje sie dobrze. Oprocz tego ze ja i moj jestesmy pogryzieni przez komary bo spimy bez koldry. Wdarly sie dwie takie szczwane bestie i ciely :)
Szykuje sie powoli do diabetologa. Kanapke wszamalam i mykam. Zycze milego dzionka.

A propo soli fizjologicznej, to jak sie oworzy ta jedna ampulke i nie wykorzysta odrazu to mozna jeszcze z niej korzystac np. na drugi dzien do przemycia?? Bo nie wiem ile tego kupic.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena można spokojnie trzymać otwarte tylko żeby Ci się nie wylało. To nie robi plam czy coś tylko mokre ;)
Ja mam ziajke do mycia
Bepahnten
Dermosan i Nivea
Sudocrem w razie w
Alantan
Maltan na sutki
Octanisept
Mleczko hipp do ciała
I chyba tyle
Nadal nic nie uprane ani nie uprasowane. Póki nie mam gdzie chować to tego nie robię.
My dziś na wizytę zobaczymy co Pani Dr powie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

Wg mnie nie wolno. To ma kontakt z okiem. Jeśli nawet kurz wpadnie zanieczysci sól. Jedna ampulke zużywalam w ciągu 4-5godzin inaczej wrzucałam a jak zostawiłam na przewijaku to nakrywalam kieliszkiem żeby nic tam nie wpadło. Mój okulista zawsze mówi ze po to są tak tanie by bez żalu wyrzucić po tym jednym dniu.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :-) nie dam rady Was dzisiaj nadrobić :-(
Któraś z Was pytała o ból kości ogonowej, po pierwszym porodzie mnie długo nie opuszczał, to było straszne :-/
Mój mąż ma wolne do 1 września i ma w planach skończyć remont. Pomieszczenie w końcu zaczyna przypominać pokój :-D
Jak wstaję w nocy siusiu to od razu się rozwala na całe łóżko i muszę go przepychac :-P
Jestem w trakcie robienia karuzeli dla Naszego maleństwa, dziś skończę i się pochwalę :-P
Dziś przychodzi położna, więc kończę herbatkę i idę sprzątać :-)
Miłego dnia życzę :-)

https://www.suwaczki.com/tickers/gann9jcgjoxdzcht.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny ;)
Mleczyk koniecznie daj znać.
U nas dzisiaj pada od rana ja zaraz zjem śniadanko i zabieram się za naleśniki.
Co do przewijaka to ja kupiłam taki na łóżeczko bo mamy malutki pokoik a póżniej mogę go też na łóżku położyć. Gdybym miała miejsce to kupiłabym taki osobny a tawet 2w1 z wanienką a co ;)
Co do soli to raczej wyrzycamy niezużytą. Ja kupiłam 100amp. za 10zł więc grosze.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...