Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie nowe mamusie. Ja czuję się coraz ciężej, jakoś ledwo ruszam się. No, ale cóż już 8kg na plusie. Co do wyprawki to oprócz kosmetyków, przyborów do higieny, butelek i pieluch, mamy prawie wszystko uszykowane. Ubranka uprane i wyprasowane, bo nie wiem jak będę się czuć za tydzień, a co dopiero za miesiąc. Ja hemoglobine mam 11,5. Biore Femibion Natal 2. Żelaza na razie nie łykam. Jeśli chodzi o imię to mój mąż uparł się na Polę, a ja jakoś w ogóle nie przekonana do tego imienia.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie, nigdy nie jest za pozno aby sie dolaczyc :)

aggi78
Ja dwa poprzednie porody mialam cc takze teraz oinaczej nie bedzie .

mam pytanie jak odbywa sie nastepna cesarka a dokladnie chodzi mi o blizne, rozcinaja ta co jest i sie powieksza czy jak ??

Rzeczywiscie dzisiaj to jakos spokojnie na tym forum. U mnie dzisiaj rodzinka sie zjechala i niemialam czasu na cokolwiek.
Maluszek niby te ruchy ma leniwe ale za to jakie wyrazne i mocne. Jak patrze na brzuch to widac taka malago goreczke ktora sie przeciaga. A wiec to pewnie raczka bo nozki z drugiej strony :)

Pozdrawiam WAS i mykam sie polozyc :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

łupinka87
Daga81
Czuję się jak hipopotam :(

Pewnie marne pocieszenie ale ja też a dopiero 4 na plusie. Aż się boję ci będzie później. W ogole jakieś usta mi się większe zrobiły. Aż się przerazilam jak popatrzyłam rano w lustro


Łupinka zazdroszczę. Ja nie jem więcej niż przed ciążą, ale mniej ruchu. A przez to że brzuch pokaźny to już schylać się nie mogę. Nie wiem jak jeszcze te 10 tyg wyrobię. W pierwszej ciąży jakoś lepiej było. Ale wtedy miałam 27lat. A teraz 34, 5.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie ;))

Aga, ja też podziwiam za pracę na onkologii, zwłaszcza dziecięcej.. plakalabym chyba całymi dniami..

Magdalena, czytałam, że wycinają tą starą i zostaje Ci tylko jedna, ta "świeża".
A co do ruchów to ja nie wiem czy to rączkę czuję, czy nozke :p bo na polowkowym Fasol był ułożony główkowo ale nogi miał zarzucone na siebie, a teraz już jest główka do góry ale nie wiem czy nogi ma nisko czy znowu zarzucone na siebie :D musze lekarza dopytać na wizycie ;))

Daga, ja też czuje się mega ciężko, jakbym milion kg ważyła.. przytyłam póki co 7kg. Zamierzam zabrać się za jakieś ćwiczenia, może dzięki temu poczuje się lepiej, może się trochę rozruszam bo niedługo zamiast chodzić to będę się turlac..

Co do porodu to tak, jak pisalam ostatnio - ja liczę na SN, ale cc mi nie straszne, wiec zobaczymy co czas pokaże.

A jeśli chodzi o polskie wózki to my zdecydowaliśmy się na Camarelo, są nie dość, że śliczne to jeszcze bardzo funkcjonalne, lekkie, mają dużą gondolę (co ważne przy zimowych bobasach), pojemny kosz na zakupy i można je prowadzić i złożyć jedna ręką.

Wyprawka - my mamy ogrom rzeczy już ale trochę jeszcze trzeba dokupić. Ciesze się, że mimo przesądu o tym, że nie powinno się kupować rzeczy dla Maluszka przed urodzeniem, zdecydowaliśmy się na kupowanie wszystkiego po trochu dużo wcześniej, bo jakbym miała kupić wszystko naraz to dwie nasze wypłaty by nie wystarczyły.. dlatego tez mam zamiar wyprać i poprasować wszystkie ciuszki dużo wcześniej, żeby być gotowa w razie "w". Różne sytuacje się zdarzają, wiele dzieci rodzi się przed terminem a wiele z nas zaczęło juz 30 tydzień wiec za kilka tygodni ciąża będzie juz donoszona.

Kasiek odezwij się, bo zaczynam się martwić..

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, nie wierze :) nadrobilam zaleglosci w 10 minut :)

chyba dzisiaj kazda z goscmi, rodzinkami, albo u rodzinki ;)

łupinka87 dziekuje za link :) znalazlam te nowe lezaczki za 129 zl :) i chyba warto kupic nowe jesli maja mi sluzyc do 2 roku :)
http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-3w1-wibracje-0-18kg-4kolory-i5229525707.html

daga81 przeciez pokazywalas nam zdjecia, wygladasz slicznie , a podobizny do hipcia nie znajduje :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie, Kasiek co się z Tobą dzieje? Mam nadzieję że to tylko brak Internetu.
A jeśli chodzi o wyprawkę to też cieszę się że kupowałam sukcesywnie, bo jeszcze wyprawka dla pierwszoklasistki. A jak zobaczyłam dziś ceny plecaków to zdębiałam. Żeby plecak kosztował tyle co łóżeczko dla dziecka to jakaś paranoja. A gdzie mówić o butach, kurtce i reszcie garderoby, bo z wszystkiego wyrosła.
A jeśli chodzi o wagę to z calych sił próbuje robić wszystko by nie tyc u nic z tego. Czym bardziej zaawansowana ciążą tym gorzej.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
Hej Dziewczyny, nie wierze :) nadrobilam zaleglosci w 10 minut :)

chyba dzisiaj kazda z goscmi, rodzinkami, albo u rodzinki ;)

łupinka87 dziekuje za link :) znalazlam te nowe lezaczki za 129 zl :) i chyba warto kupic nowe jesli maja mi sluzyc do 2 roku :)
http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-3w1-wibracje-0-18kg-4kolory-i5229525707.html

daga81 przeciez pokazywalas nam zdjecia, wygladasz slicznie , a podobizny do hipcia nie znajduje :)


Dziękuję za miłe słowa. Niestety tak się czuje. Aż nie mogę uwierzyć, że Ty w ciąży bliźniaczej jeszcze pracujesz. Ale młodziutka jesteś. Jednak 10 lat robi różnicę.

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

ofeliaa
Hej Dziewczyny, nie wierze :) nadrobilam zaleglosci w 10 minut :)

chyba dzisiaj kazda z goscmi, rodzinkami, albo u rodzinki ;)

łupinka87 dziekuje za link :) znalazlam te nowe lezaczki za 129 zl :) i chyba warto kupic nowe jesli maja mi sluzyc do 2 roku :)
http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-3w1-wibracje-0-18kg-4kolory-i5229525707.html

daga81 przeciez pokazywalas nam zdjecia, wygladasz slicznie , a podobizny do hipcia nie znajduje :)

Też dzisiaj zamówiłam :) Kiedyś wspominałaś, że koszt duży jak masz dwa zamówić więc jak go zobaczyłam to pomyślałam o Tobie :)
Właśnie przetrząsam blog sroki odnośnie kosmetyków

Kasia trzymaj się dzielnie :*

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

Daga, do hipcia Ci zdecydowanie daleko! Kilogramy spadną po ciąży szybciej niż myślisz. W razie czego zmienimy nazwę forum i będziemy się wspierać i motywować w ćwiczeniach :D

Kasiek - uff, ciesze się ze jeszcze w dwupaku! Trzymajcie się dzielnie, na pewno wszystko będzie ok! Niefajnie z tym serduchem ale dobrze, że jesteście pod opieką lekarzy. Trzymam kciuki cały czas!

Odnośnik do komentarza

My mamy wózek xlandera i nie zamienie go na inny sprawdzil sie przy corce rewelacyjnie. Tak was czytam i się zasnanawiam nad wyprawka dziewczyny jesli chodzi o kosmetyki to nie kupujcie nic na zapas bo każde dziecko reaguje na kosmetyki inaczej uczulenia itp a pozniej wszystko idzie do kosza to samo z pampersami czasami te najlepsze okazuja się być najgorsze... Nawet nie wiedzialam ze z tymi znieczuleeniami tak jest myslalam ze jak ustawa weszła to w kazdym szpitalu i dla wszystkich jest to znieczulenie no ale cóż polskie realia... Smutne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...