Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Drożdżówka
sheViolet

Ja ostatnio stwierdziłam, że to jest pikuś. Na SR ostatnio położna nam puściła filmik z punktu widzenia faceta, od początku do samego końca. To był dopiero hardcore. Połowa dziewczyn chora wyszła, zwłaszcza po obejrzeniu 3 fazy porodu (tego na cafe już nie pokazują ;) ). A po wczorajszych opowieściach jak wygląda wyjmowanie, sprzątanie i układanie flaków po cesarce, to koleżanka prawie wyszła z zajęć hahha :D

Gdzie takie ciekawe szkoły rodzenia są? Chyba poszłabym drugi raz :)

W Myszkowie :D Zapraszam na kolejną edycje zaczynają chyba nawet za tydzień ;p Patrząc na wasze tyg i wagi to moje +13 chyba też nie wygląda aż tak źle. Ale przeraża mnie fakt, że jeszcze 11 tyg i tyle samo kg możne dojść (OBY NIE)

Odnośnik do komentarza

Ja mam około 6,5 kg na plusie. W poprzedniej przytulam okolo 11 i po miesiącu nie bylo śladu, a nie ćwiczyłam i nie odchudzałam się.
Dzis dzwonila pani ze łóżeczko jest do odebrania. A wczoraj od znajomych dostałam cały wór ślicznych ubranek

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Drożdżówka
sstosste
Hej Dziewczyny.

Chciałam się zapytać jak u Was z przyrostem wagi?
Jestem w 26tc i dziś się zwazyłam mam juz na plusie 9,5kg. Jak uwazacie to normalne czy za dużo?


27tc6d - +3kg.
Znam mamy które przytyły dużo więcej niż Ty i szybko zrzuciły, więc się nie przejmuj :)

Drożdżowka narobilas ochoty swoim nickiem :)

+3kg w 27tc czy wszystko ok u Ciebie?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3pc0zyt8zst0l.png

Odnośnik do komentarza

Witam, u mnie 10 kg przybyło... Ale myśle ze 2-3kg to zatrzymana woda, jestem tak spuchnięta, przede wszystkim stopy i dłonie, ze nie mogę zacisnąć pięsci. W dodatku dzisiaj zaczęły się u na upały wiec nie ma lekko. W poprzednim tym udałam się na IP bo od kilku dni była jakaś dziwna cisza w brzuchu. Koniec końców wszystko było ok maluch ruchliwy ale gimnastyki tam nie było. Pani dr stwierdziła, ze to jednak chłopiec może być... Czekam na jeszcze jedno usg w 30 tyg. Mam nadzieje ze wtedy dzieciak się ułoży:) ale będzie Karol albo Karolinka:)

Odnośnik do komentarza

Ja tez dzis do giną, ale na 18:20. Na razie sie nie stresuje, ale przed wejściem zawsze strasznie sie denerwuje.
Powiem Wam, ze w tej ciąży to chyba najfajniejsze jest kompletowanie wyprawki i tego nie odmowilabym sobie

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

U mnie tez 27 tc i tez 3 kg na plusie Drozdzowka:-) nick masz taki, ze wiecznie osliniona chodze jak cos piszesz:-)
Ofeliaa posciel przepiekna! Juz jest moja:-)
A wogole to nie daje rady czytac na biezaco... przemyslenia na temat Julki pozostawie sobie... za to wroce do tematu pokoikow/kacikow dla naszych maluszkow. Ja zrobilam tak: wymierzylam i rozrysowalam pokoik, zaznaczylam gdzie sa okna, gdzie drzwi, zabralam katalog z mebelkami i w niedziele pojechalam do castoramy. Tam w niektore dni urzeduje pani dekorator, ktora za darmo doradza jak urzadzic rozne pomieszczenia. Pani byla przesympatyczna! Dobrala nam farby, wykladzine, tapete, zaslony, oswietlenie i jeszcze rozrysowala ktore kolory na ktore sciany i jak mebelki rozstawic. Moze nie ze wszystkich rad skorzystamy ale na pewno z wiekszosci.

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

Dziewczyny,
a co do tych linków,
szukam i nie mogę nic znaleźć potrzebuję jakiś ELIKSIR, który działa tylko na 3 m-ce, coś jak gumisiowy sok np......
żeby zapaść w sen niedźwiedzi i obudzić się za 3 m-ce już po wszystkim:):):):////////////////

Odnośnik do komentarza

gumosiowy sok ?? przeciez dostepny jest w sklepach pod nazwą denaturat :D

ale tak na serio to i mi by sie cos przydalo bo mam lezec a ciagle bym cos robila tylko ze sie jakos hamuje
tez coagle na olx i allegro siedze i nie wiem co mam juz szukac bo ubranek mam juz zaznaczone ktore tylko musze poczekac na plec :D komody juz kupila tez wiec nie wiem co jeszcze:D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Nie nadążam czytać:) Bo co chce już coś napisać to pokazują się kolejne strony i tak w kółko:)
Kompletowania wyprawki nie mogłabym sobie odpuścić:) Tyle radochy:) Ciuchów Hania ma więcej niż mama i tata razem, ale to wszystko przez forum:) Nigdy wcześniej nie chodziłam po lumpeksach bo dla siebie nie umiałam nic znaleźć a dla Małej tyle ładnych rzeczy:) Poza tym, oczywiście musiałam sprawdzić czy te przeceny w 5 10 15 to naprawdę:)
Wszystko już mamy, no może poza materacykiem ale czekamy na sierpniową kasę. Brakuje mi jeszcze trochę tetry bo planujemy pieluchowanie wielorazowe. Może któraś z Was się na to odważyła?
W sierpniu planuje spakować się tylko do szpitala i poprać ciuszki. A od połowy września zaczynam Małą zaklinać i niech wyłazi bo już się doczekać nie mogę:)!!!
Co do "strategi" spania i przykrywania to nie kupujemy pościeli do wózka ani do łóżeczka. Mamy kocyki które dostaliśmy od znajomych cienkie, grube, teraz szyje jeszcze coś z mamą i będzie ok. Jak już się uszyje to się pochwale:)

http://fajnamama.pl/suwaczki/ghh4tki.png
http://www.countdownmypregnancy.com/tickers/countdown-1419919200z1444107600zp.png

Odnośnik do komentarza

Niuśka32 nie mam pojecie jak ta mala posciel sprawdza sie w lozeczku , bede wszystko testowala na moich dwóch Szkrabach ;) ale osobiscie duzej poscieli ja razie nie kupuje bo bedevkladla Maluchy razem , przynajmniej na poczatku, a chyba pod ta duza koldra sie utopia :) dlatego tez skaniam sie ku spiworkom i kocykowi ;)

Odnośnik do komentarza

martolina
Ja juz nadvtym myslalam, mam dobra pediatre w przychodni, ale myslalam tez nad dodatkowym zabezpieczeniem na np. Prywatne wizyty domowe. Co do szczepionek przeraza mnie ich koszt, poza tym im wiecej czytam tych za i przeciw, sklaniam sie ku podstawowym szczepionka , plus rotawirusy. To bardzo ciezki wybor.

Odnośnik do komentarza

Ofeliaa
No właśnie ja jestem jak najbardziej za tym żeby szczepić tylko
1. Czy koniecznie od razu w szpitalu w pierwszej dobie?
2. Czy któraś z Was robiła dla dziecka indywidualny program szczepień?
3. Generalnie jestem przeciwna kombosom 5/6w1 wiec bedziemy szczepic tymi na nfz ale... może niektóre warto "wymienić" i kupić samemu?
4. Na rota chyba szczepić nie będziemy bo jak ma mieć to będzie ale rozmyślam nad pneumokokami.
5. Tu potrzebuje mądrego pediatre:)! A może któraś z Was ma kogoś w Poznaniu?

http://fajnamama.pl/suwaczki/ghh4tki.png
http://www.countdownmypregnancy.com/tickers/countdown-1419919200z1444107600zp.png

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie czekam na wizytę. Miałam mieć za 2 tygodnie ale wczoraj kilkanaście razy miałam skurcze. Dopiero jak wzięłam prysznic i nospe to pomogło ale w nocy znowu obudził mnie ból brzucha i dopiero nospa trochę pomogla i zasnelam. Dziś niby lepiej też miałam skurcze ale mniej i słabsze ale i tak zadzwoniłam do mojej gin i zaraz mnie przyjmie. Mam nadzieję że szyjka nie skrocila się jeszcze bardziej od ostatniej wizyty

http://s8.suwaczek.com/201509291578.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...