Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam dzis jakis podly nastroj... Zrobilam ostatnie pranie dla Malego i leze. Nic dzis nie robie. Maz po pracy jedzie do rodzicow to spokoj bede miala, bo tylko na nerwy mi dziala ostatnio.
Pozniej usmaze sobie nalesnikow.. Z dzemorem i smietana. Mmm :) i mam ochote upiec Kopiec Kreta, ale nie mam ani bananow ani zadnych skladnikow na mase... A w moim wiejskim sklepie to takich rarytasow jak banany czy smietana 36% nie ma...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Witam mamuski. U mnie tez pracowity dzien dzisiaj moj M mial na druga zmiane w pracy wiec ja moglam na spokojnie na zakupy sobie pojechac obiadek tez juz zrobiony. Pogoda za oknem ponura zostalo mi tylko dzisiaj z cora w domu siedziec. Chociaz z tym moim wulkanem energii ciezko w domu usiedziec ale trudno. Ale oby do poniedzialku zaczynamy przygode z przedszkolem wiec mam nadzieje ze ten nadmiar energii zostawi tam a po przyjsciu do domu juz bedzie troszke spokojniejsza. Co do znajomych i alkoholu coz czasami nie warto sobie takimi osobami glowy zaprzatac. Mnie nawet przed ciaza ciezko bylo na piwo namowic a o mocniejszym alkoholu nie wspomne. Na imprezy tez nie chodze i jakos zyje. Mam grono znajomych ktorym to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Tez jestem dzisiaj nie do zycia!!!!
Wszystko mnie boli, mam jakiegos mega dola i przeczucie ze lada chwila urodze, ale moze dlatego, ze mnie tak wszystko kreci i boli. W dodatku swedzawka mnie nie opuszcza, a i chyba jakiegos cos zlapalam bo i na dole mnie swedzi, albo to juz od tej swedzawki, a nie wiem czy moge teraz jeszcze cos stosowac, kiedy lekarz mi przepisal pimafucin w kremie do smarowania.
Obiadu musialam naszykowac na 5 chlopow robotnikow, wylewaja fundament do ogrodzenia, zaraz musze im go podac, czekam na hydraulika, ma zmieniac cos tam w ogrzewaniu wiec bedzie buszowal po domu, to sprzatnac nie moge.
Nie no, ewidentnie mam kryzys dzisiaj!!!

Odnośnik do komentarza

Widze ,ze macie tak jak i ja...z checia bym cos pogotowala cos dobrego upichcila,ale jak tylko cos wymysle to produktow brak;\ a do sklepu mi sie nie chce isc chociaz mam 5min drogi.. wczoraj na wieczor u sasiadow tak bylo czuc placki z jablkami..mmm tak narobilam sobie ochoty..zrobilabym dzisiaj ale jablek brak hehe i tak sie zastanawiam czy w koncu sie zmobilizuje by isc do tego sklepu..

Odnośnik do komentarza

Kasiaaa7989
Widze ,ze macie tak jak i ja...z checia bym cos pogotowala cos dobrego upichcila,ale jak tylko cos wymysle to produktow brak;\ a do sklepu mi sie nie chce isc chociaz mam 5min drogi.. wczoraj na wieczor u sasiadow tak bylo czuc placki z jablkami..mmm tak narobilam sobie ochoty..zrobilabym dzisiaj ale jablek brak hehe i tak sie zastanawiam czy w koncu sie zmobilizuje by isc do tego sklepu..

No i namówiłaś mnie!! ;) Zabieram się za robienie racuchów :)
Miłego dnia Mamuśki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498ribrcdwmnww.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/ug37j48akwbw2z53.png

Odnośnik do komentarza

A mnie od rana meczy zgaga! Nic nie pomaga, biore tabletke przechodzi na 10 min i za chwile wraca, wiec nawet nie mam ochoty na jedzienie dzisiaj!
Aska123 tez dzisiaj w skelpie patrzylam na kopiec kreta ale stwierdzilam ze to nie ten dzien na pieczenie, maz caly dzien w pracy wiec sama siedze, mialam prasowac ubranka Malego ale jestem bez sil! Ogladam Prawo Agaty! :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, widzę,że zdania w kwestii kąpania dzidzi są podzielone. Ale każda z nas chce jak najlepiej dla swojego dziecka i każda z nas na pewno podejmie najlepszą decyzję.
Dziś byłam w Biedronce na zakupach i zosalłam bardzo bardzo miło zaskoczona. Stałam w baaardzo długiej kolejce, po czym została otwarta kolejna kasa, ale wszyscy się na nią rzucili, że nawet nie próbowałam zmieniać miejsca. Po czy jedna kobitka z tej drugiej kolejki woła mnie(na cały sklpe) żebym przyszła do tej kasy bez kolejki. No to było bardzo miłe. Zdarzało mi się żeby w różnych sklepach kasjerki prosiły mnie bez kolejki, ale nigdy inni kupujący sami z siebie mnie nie przepuszczali;)
tak piszecie o tych weselach... też bym sobie poszła na zabawę ale nie w tym stanie, czuję się jak słoń i nie wyobrażam sobie siebie tańczącej, ale mam sporą nadwagę więc to pewnie dlatego.
a teraz ku przestrodze.... czy ściągnęłyście już pierścionki, obrączki z paluszków?
Mi niestety nie udało się zdjąć obrączki po wielu próbach różnymi metodami... i wczoraj mąż musiał mi ją rozciąć. Także jak jeszcze tego nie zrobiłyście to polecam jak najszybciej bo ja zwlekałam za długo.

Odnośnik do komentarza

Ja dzis mialam tak lezec i nic nie robic i co? Nie udalo sie :P nasmazylan nalesnikow, powycieralam kurze, pozmywalam, mam czarne fronty w kuchni wiec wzielam sie dzisiaj za ich "polerowanie" i az blyszcza :D poodkurzalam kazdy zakamarek, pozmywalam podloge, zrobilam 3 prania, w tym jedno dla Antoniuszka, zaraz jak wyschnie to biore sie za prasowanie. I caly czas chodzi za mna jakies ciasto :( ale ostatecznie chyba nic nie zrobie...

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

Dorotdot ja obrączkę zdjęłam chyba 3 miesiące temu - w ostatniej chwili :) Teraz nawet jej nie mierzę czy pasuje, założę ją dopiero po porodzie. Taką narobiłyście mi ochotę na racuchy, że język mało do tyłka mi nie ucieknie, a mąż póki co nie ma czasu iść do sklepu po kilka składników. Zjadłam 2 nektaryny i czekam :p

http://s4.suwaczek.com/201510224565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...