Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Niuśka Panowie obsługują się sami a ja wynosze się na noclego do rodziców póki co bo wyjechali na urlop,poza tym umówiłam sie z położna na 14 i lekarza mam na 18.20 a nie bede po nocy wracac tam gdzie mieszkamy u dziadka bo autobus dojezdza tylko do pewnego punktu a jeszcze kawał drogi trzeba dojść po ciemku tunelami i wróce do rodziców i przenocuje o.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o pampersy 1 to ja się wstrzymuje z tym do konca, bo jak okaże sie ze moja córka na prawie 4kg to po co mi wtedy takie male? Jezeli na usg wyjdzie mniejsza to kupie jedno male opakowanie do szpitala, a wszystkie jakie juz kupiłam czyli box, jedno opakowanie i 2xdada to rozm 2. W sumie ta 2 jest od 3 kilo ;)

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

wagę bliźniaków, to się chyba inaczej jakoś liczy...bo skoro 2 x 800= 1,6...czyli 1 dziecko byloby duuuze na 24 tc, tak?? jak to lekarze liczą?

p.s. czy Któraś Mamuśka z tego forum czeka np. na trojaczki/ czworaczki ? ;) wtedy to dopiero...jazda;)

Odnośnik do komentarza

Magda32 ja też mam termin na 16.10. Ale ostatnio lekarza powiedział, że może być 13 hihi, co do serca też mam ten problem. Zawsze mi dość szybko biło ale teraz potrafi być po 110 uderzeń na minutę. Lekarz powiedział mi, że w związku z tym, że serce musi przepompować więcej krwi to normą jest że około 20-30 uderzeń więcej niż normalnie

Odnośnik do komentarza

Magda32 mi lekarz pozwolil pic melisse jak cisnienie bedzie mi skakac.

Ide jutro zapisac sie do szkoly rodzenia :) niby byly juz 2 spotkania ale z tego co sie dowiedzialam to bardziej pogadanki niz cos konkretnego. Takze mam nadzieje, ze mnie przyjma! A konczy sie pod koniec wrzesnia wiec idealnie termin by mi pasowal.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5e8l9cwgv2.png

Odnośnik do komentarza

[quote="Dariaa23"]Magda32 ja też mam termin na 16.10. Ale ostatnio lekarza powiedział, że może być 13 hihi, co do serca też mam ten problem. Zawsze mi dość szybko biło ale teraz potrafi być po 110 uderzeń na minutę. Lekarz powiedział mi, że w związku z tym, że serce musi przepompować więcej krwi to normą jest że około 20-30 uderzeń więcej niż normalnie [/quote

A jak sobie z tym radzisz?

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam 1opakowanie 1 pampers 2-5kg. gdzie jest chyba 32szt. i póki co nie kupuję. Sklepy są otwarte:) i na początku kupować na bieżąco, przy większych zapasy będą bardziej ekonomiczne. Teraz mam premium Care a później także zielone.
Odnośnie becikowego to i tak raczej się nie łapię ze względu na zarobki

Odnośnik do komentarza

O Matko, trochę się napracowałam. Włożyłam cukinie do słoików. Ugotowałam obiad. Umyłam dwa ogromne okna i padłam. Kruszynka teraz pobudzona, kopie po prawym boku, a zwykle po lewym. Więc nie wiem czy się obróciła, czy co?

Nasza córeczka Pola jest już z nami. Urodziła się 3.10.2015 o 23:55, waży 2870g i ma 54cm długości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...