Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda w niektórych szpitalach bardzo czepiają się pomalowanych paznokci. Pulsoksymert będzie działał bez zarzutu ale paznokieć powinien być czysty żeby można było zmierzyć nawrót kapilarny.
Mnie też wraca wieczne zaspanie jak w 1 trymestrze. Jak muszę rano gdzieś wstać to jestem chora :P Do tego faktycznie jak mam cały dzień w biegu to nie zwracam uwagi na ruchy ale jak mam dzień leżakowania to i tak mała potrafi kopać tylko po jedzeniu. Za to tatuś ma radochę z falującego brzucha, nie dość że czuje to też widzi a i córeczka mu czasem odpowie na zaczepkę :)
Zabieram się za szukanie na olx jakiejść komody dla małej bo ciuszków 2 kartony ale nie mam gdzie ich trzymać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5shdgejk704zuf.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niuśka32

Fakt, w naszych szpitalach ganiają za pomalowane paznokcie / bo nie widać sinienia/.
Ostatnio jak byłam w szpitalu kazali dziewczynie zmywać lakier, bo mieli jej operację wstrzymać. Rozpaczała strasznie, bo nawet w szpitalu można było jej *tapetę szpachelką skrobać*:):):))::).

U nas trzeba też ściągać wszystkie kolczyki/łańcuszki/pierścionki etc.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś przeżyłam to co ostatnio w nocy. Myślałam że umrę . Powaznie wywołanie mnie tak nie bolało! Nie jechalam nigdzie ale zjadłam 3 mg i 2 nospy i pod prysznic. Polewamy się wodą, nie można usiąść nie można leżeć pozycja w pół zgieta i zagryzalam rękę z bólu. Mąż sie wystraszył . chodził za mną i masowal. Przeszło trochę po 1.5 h . Przyjechaliśmy do teściowej i siedzę na ogrodzie. Mąż zrobi grilla a ja raz lezak raz piłka i skacze na niej. Mały się obrócił i ból zelzal.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

U mnie ruchy jak u eewelinki najczęściej po jedzeniu, zwłaszcza po słodkościach i mam wrażenie że przed upałami córa też była bardziej aktywna... I taka z niej złośnica, że jak tylko zaczynam obserwację brzucha albo przykładam rękę milknie!
Któraś z Was pisała o pajero alu, też się chyba na niego zdecydujemy, chociaż wczoraj na mieście widziałam takie cudo Tekst linka
Przechodziłam 3 razy obok kobiety by dojrzec co to za marka... Tyle że jak gondola wygląda przepięknie, tak fotelik na tym stelażu mnie nie powala.... Mam jeszcze ogromną prośbe, gdyby któras z mam przy okazji poszukiwań natknęla się na łóżeczko w takim stylu Tekst linka ale w kolorze drewna, orzech czy venge byłabym wdzięczna za podesłanie linka ;) udało minsię znaleźć tylko w kolorze białym, albo łóżeczko firmowe za 2200....
Wczoraj przy okazji przymiarki sukienki, na ktora sie nie zdecydowałam bo za krótka, a rosnący brzuch tylko by ją podciągał, pstryknęłam fotę.... Oto my +13 kg....

Odnośnik do komentarza

Agnieszkaaw nie ułatwiasz ,)
Wózek coś własnie w tym typie ;)
Myśle że jazda próbna w sklepach rozwieje później wątpliwości ;) a za maritę w wersji spacerowej podziękuję...
Łóżeczko zakupujesz przez internet? Masz linka do aukcji? Może u Ciebie będzie dostępna inna kolorystyka ;)
Nie chce być skazana na przemalowanie mebli na biel ;)

Odnośnik do komentarza

W końcu Was nadrobiłam :)
Zaczynając po kolei :) mój mąż pracuje za granicą już 3 lata. Do domu przyjeżdżał raz na miesiąc w zasadzie na 1,5 dnia bo był nad ranem w sobotę a w niedzielę ok12-tej wyjeżdżał. Teraz od roku przyjeżdża co dwa tygodnie ale też na 1,5 dnia. Jest naprawdę ciężko. Jeszcze jak pracowałam to jakoś tydzień leciał, a jak teraz siedzę sama w domu to jakaś masakra. Najgorzej będzie jak urodzi się mały. To będą trudne rozłąki :(
Co do seksu....hmmmm...ostatnio pisałam, że libido na minusie, a teraz wraca do normy tylko męża brak :(
Jeśli chodzi o wyprawkę to mam ubranka, wanienkę i parę innych pierdółek ale wszystko chcę zamówić w sierpniu, żeby już było. Później we wrześniu tylko pranie i prasowanie :)

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

A tak poza tematem to mam do sprzedania spódnicę jeansową ciążową. Zamówiłam na olx w rozmiarze L ale okazała się za duża. Jest naprawdę fajna ma bawełniany pas na brzuch i dodatkowo gumki, którymi można regulować szerokość. Jakby któraś była zainteresowana to mogę wrzucić fotki. Spódnica jest prosta mniej więcej do kolan :)

http://s7.suwaczek.com/201510277445.png

Odnośnik do komentarza

miałam przyjemność próbowania wózka i jednego i drugiego (tylko w sklepie). Obie firmy produkują indentyczne modele. Prowadzą się podobnie, taka sama zwrotność kółek itp. Jednak Bebbetto Torino urzekł mnie materiałem (szarym w kratkę).

łóżeczka niestety mają kolorowe - ale napisz do nich, bo mi się wydaje że oni sami je malują. Więc może udałoby się maznąć go tylko bezbarwnym lakierem. łóżeczko ma też funkcję tapczanika.
Tekst linka

zwróć uwagę iż bieguny, które oferują tej aukcji są naturalnym drewnem, albo po prostu bejcowane. Może z łóżeczkiem zrobią to samo

http://www.suwaczki.com/tickers/3i499vvj7hy833ah.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...