Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

joanna89a
A ja się tak właśnie zastanawiam. Wybieracie się dziewczyny na to 3 badanie prenatalne między 30-32 tc?
Bo ja w sumie to nie wiem...jak nie dostanę skierowania i prywatnie będę musiała iść, to chyba już mi szkoda kasy, a z drugiej strony fajnie by było, bo na takim już widać wyraźniej rysy twarzy takiego malucha :)

Idę na USG w trzecim trymestrze. Dzisiaj sobie o nim w porę przypomniałam i umówiłam się dopiero na 15 lipca, ale wcześniej nie było nawet wolnych terminów. Podobno najlepiej wykonać je w 30 pełnym tygodniu, chociaż można później. Dla mnie to badanie jest ważne, bo ze względu na nadciśnienie powinnam badać przepływy.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k4zs4lxbh.png

Odnośnik do komentarza

wiruśka
monikalina

Ewa ja to wolę przez Internet zamawiać, bo taniej wychodzi :) a i nie mam czasu na chodzenie po sklepach i wybieranie, przebieranie. Ja większość rzeczy kupuje w taki sposób :)

to samo z tabletkami! Dziewczyny jak kupujecie jakieś witaminy to sprawdzajcie w internetowych aptekach.. ja ostatnio kupowałam OmegaMed Optima to w aptece zapłaciłam 59 zl, a dziś przyszła przesyłka z internetowej apteki i zapłaciłam 66 z tym ze za 2 opakowania z doliczona przesylka!!! Czyli jedno opakowanie wyszlo mnie 24 zl, a nie 60.. jakie te apteki mają przebicie! To jest niepojęte..

Wiruska popieram :) nie dajmy sie nabić w butelkę.

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqgbj495x7y.png

Odnośnik do komentarza

Wlasnie, co do tych tabletek tez sie nadzialam. Kupowalam Femibion 2 za 38zl a w maju w Aptece babka w Aptece zapodala mi cene 64zl. To poszlam do innej apteki i zas szok 59. Bylam tez w nastepnej, ale cena tez 60zl. I kazda gadala, ze byla znow podwyzka lekow od 1 maja. Kupilam za 60 zl. A w domu to az szalalam ze zlosci jak zobaczylam, ze w internetowej aptece w tej cenue mam dwa opakowania. Tym razem bede madrzejsza.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3k0s37l6kb4bn.png

Odnośnik do komentarza

karolaaa u mnie wszystko w porzadku z datami :) zamawialam w internetowej aptece, a nie z jakichś niewiadomo jakich źródeł, na to bym w życiu nie poszła :)
w ogóle jestem mega zadowolona, szybko mi przyszła przesylka- zamówiłam w poniedzialek dzis juz był kurier.. a w normalnej aptece i tak musialam czekać jeden dzień bo nigdzie nie mają tych leków na stanie i muszą zamawiać..

Marcelinka 21.09.2015

Odnośnik do komentarza

Monikalina super te ciuszki zamówiłaś.
A jeśli chodzi o sukienki to tak jak siwa polecam MANGO uwielbiam te rzeczy. Z bólem serca ostatnio spakowałam wszystkie swoje ciuchy do pracy, w ktorych w najblizszszym czasie nie bede chodzic, w tym ukochane kiecki, żakiety i spodnie z mango suit :( zrobilam im pozegnalne pakowanie w torby prozniowe i obiecalam sobie ze zmieszcze sie w nie co najmniej do końca macierzyńskiego. A będę miała co zrzucać bo od ostatniej wizyty przytyłam prawie 4 kg ! Dr stwierdzil ze zaszalalam :) a ja faktycznie lody jadlam jak wariatka w ostatnim czasie. Cukrzycy na szczescie nie mam, ale koniec z zachciankami zero lodow slodyczy i ciast bo jednak czuje te kg szczegolnie w biustonoszu ;) to akurat dobrze ale pupa juz moglaby mi nie rosnąć.

Odnośnik do komentarza

Nieesia jak to tak bez lodów, słodkości i innych zachcianek? To tak się da?????

Ja byłam u dentystki. Byłam umówiona miesiąc wcześniej - na szczęście bo ostatnio 1/3 zęba mi pękła i...odleciała, taki klops. Miałam znieczulenie wiec wszystko było cacy puki znieczulenie działało. A teraz zaczyna mnie coraz mocniej boleć...trzeba iść szybko spać puki jeszcze się da zasnąć.

Przepiękne ubranka pokazujecie, już się nie mogę doczekać kiedy ja coś nowego kupię :)
Miłej nocki, niech każda z Was się dobrze wyśpi ;]

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Ależ mam stracha teraz, bo Malutka od wczoraj wieczorem bardzo malo sie rusza :( zadzwoniłam do położnej, kazała wypić dużo lodowatej wody, zjeść coś slodkiego I spokojnie przez godzine polezec I poobserwowac co sie bedzie działo I później do niej zadzwonić jeszcze raz... No I poki co nie dzieje sie prawie nic :( Mała leciutko poruszyła sie tylko 2 razy :( Coś czuje ze jeszcze wycieczka mnie dzisiaj czeka ... Strasznie sie juz martwie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...