Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2015


Gość chuda

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. Czytam was codziennie i namiętnie ale bie miałam weny żeby cokolwiek napisać. Co u nas ? Moja Paulinka to aniołek jest naprawde bardzo grzeczna duzo sie do wszystkich usmiecha o 19 kapiel karmienie i o 20 ladnie sama w lozeczku zasypia. Niestety mam bardzo malo mleka a wlasciwie prawie ze nic. Na poczatku musialam jedynie dokarmiac a od 2 dni niestety przeszlysmy na mm z czym jest mi bardzo zle ale sie nie poddaje i walcze dalej moze uda mi sie jeszcze rozkrecic ta laktacje.

Pozwolilam sobie zarejestrowac na nowym forum bo bedzie mi Was bardzo brakowac a i ja postaram sie czasem odezwac ;-)

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_38522.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqcwa1uxmvrgqm.png

Odnośnik do komentarza

karolaaa jak dobrze ze sie odezwalas myslalam o Tobie ostatnio. Śliczna jest Twoja córeczka.
Z resztą wszystkie nasze dzieciaczki są rewelacyjne :)

Julka tez nie trzyma za dlugo glowki jak ja poloze na brzuszku tylko tak na chwile podniesie i opuszcza i tak w kolko az sie zmeczy, zaczyna marudzić i koniec ćwiczenia :) zawsze staram sie robic tak zeby mnie widziala i kibicuję jej jakby conajmniej maraton miala przebiec :D az mi lzy staja w oczach czasami widze ze sie cieszy i usmiecha kiedy uda jej sie ten lepek dluzej potrzymac w gorze.
Dzis sprobowalam ja polozyc na swoim brzuchu i w takim ulozeniu idzie jej znacznie lepiej trzyma bez problemu caly czas i kreci glowka na boki wiec nie jest zle ale jeszcze tydzien temu sie martwilam.

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_38524.jpg

Odnośnik do komentarza

my po drugiej dawce 5w1
Julka zniosla dzielnie.. ja zawsze podczas wbijania igly drapie ja po drugiej nodze/ policzku/ plecach- tak troche mocniej- zeby odwrocic uwage i nie przestaje az do wyjecia igly ;) zaplakala tylko kilka sekund po czym zaczela sie chichrac do zabawki lezacej na przewijaku obok niej ;)

wazymy juz 5300 ;)

co do trzymania glowki- Julka wciaz trzyma slabo, na brzuchu lezac albo sie nie podnosi wcale, albo robi "dzieciola", a co kilka dni mnie zaskoczy i podniesie dobrze i trzyma dlugo- ale to zadko- pani dr dzis mowila,ze ma prawo tak byc jeszcze..

julka dzis pobila kolejny rekord w spaniu.. 19-8 i do 9 lezala sobie w lozeczku spokojnie.. dopiero o 9 upomniala sie o jedzenie.. powoli mnie przeraza ;) ale i ja do spiochow naleze.. potrafie i 16h ciurem przespac jak mam okazje ;)

Odnośnik do komentarza

zdjęciowy szał ;D fajne fajne te dzieci ! ;)
niedługo bedziemy dodawac zdjecia z pierwszych posiłków jak siedza jak stoja i w koncu torty roczkowe ;D

raz jeszcze apeluje : powiedzcie mi jak obrócić zdjecia ;D bo wszystkie mam bokiem ,chociaz widze ze nie tylko ja ;p;p

u nas ciezka noc ciezki dzien i dzis tez pewnie bedzie ciezko a ja zamiast isc'gnic' siedze przed kompem i oderwac sie nie moge ;p

https://www.suwaczek.pl/cache/ec9c665127.png
Wituś Michał sn 29.09.2015 57cm 3520g 10'45
[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s9.suwaczek.com/201509291762.png[
Lilianna sn 30.01.2011 54cm 3220 15'20

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak tak czytam o waszych problemach brzuszkowych to doceniam mojego Krystiana:) śpi całkiem nieźle, mało płacze i wogole cud miód i malina:) po córce która wiecznie wisiała na cycu i na rękach i nie potrafiła spac w łóżeczku balam się powtórki z rozrywki a tu mi się aniołek trafił. Moje dzieciaki już słodko śpią.
Pisalyscie o lezeniu na brzuszku. Krystian zasypia na brzuchu i w tej pozycji śpi. Na początku strasznie się stresowalam żeby się nie udusił ale widać tak mu wygodnie i co jakiś czas przekręca główkę w drugą stronę:) w ciągu dnia też chętnie tak leży i podnosi głowę a i zdażyło mu się przekrecic z brzucha na plecy. Jak dobrze pójdzie to karmienie będzie ok 3 i później między 5 a 6 rano:)

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_38532.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_38533.jpg

monthly_2015_11/wrzesniowki-2015_38534.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5ec7gd4141.png

Odnośnik do komentarza

Melduję się po wizycie u endokrynolog. Pani doktor bardzo się ucieszyła, że z Radziem przyjechaliśmy- mogła go zobaczyć :) zmniejszyła dawkę euthyrox na 75 ug bo tym razem za bardzo spadły wyniki i pytała kiedy kolejne dzieciątko bo przy tarczycy nie ma co czekać, ja mówię, że ze dwa lata przerwy i wtedy będziemy się zastanawiać, co to za kobieta, ledwo po cesarce człowiek a ta pyta kiedy kolejne ;)
Dzieciaczki cudne, wszystkie boskie, napatrzeć się nie mogę jak stroicie...
My dziś chcieliśmy w Smyku kupić jakieś fajne ciuchy na chrzest ale ceny powaliły mnie na kolana, w Tesco wyrwałam jedynie jeansy na 80 cm za 29 zł, spóźniłam się - było wszystko poprzebierane. W Pepco kupiliśmy kombinezon za 50 zł gdzie w smyku czy tym podobnym trzeba te 130 zł spokojnie przeznaczyć a ile to dziecię w tym pochodzi... Ja nie mówię, że na dziecku oszczędzam no ale ludzie, litości. Nic to taka moja refleksja na dobranoc. Pozdrawiam kochane mamuśki, spokojnej nocki życzę! :*

Odnośnik do komentarza

chani, ale w Warszawie ten kaszkiet? Bo jeśli tak, to przy rondzie Wiatraczna są 2 sklepy z ubraniami do chrztu, w tym 1 producenta. Ale czy mają kaszkiety, nie wiem, bo tylko podziwiałam wystawy.
Ja się melduję z karmienia. Metoda na zmęczenie przed kąpielą średnio się dziś sprawdziła, bo nawet po karmieniu beczał, ale nie spał. Położony na brzuch aż osłabł z wściekłego płaczu, ale nie zasnął. Dopiero opatulony dał się szybko uśpić. Ja też musiałam się przespać, bo głowa ze zmęczenia mnie bolała. No i teraz karmimy, ale widzę, że śpi na piersi.
Dobrej nocy:) wszystkie zdjęcia urocze!

Witek
17.09 g. 4.20

Odnośnik do komentarza

Ewa.7 ja też jestem za rozsądnym podejściem do sprawy jeżeli chodzi o zakupy dla Mateusza. Sama nie dostałam spadku po żadnym maluchu więc wszystko od a do z muszę kupować nowe...ceny rzeczywiście są zabójcze. Czasami nie widzę różnicy jeżeli chodzi o koszt ubrań dla dorosłych...a jeszcze nie zaczęłam kupować butów !!! Nakarmiłam,ululałam i idę dalej chrapać. Ale jestem dzisiaj jakoś mega zmęczona. Dobrej reszty nocy życzę :)

http://www.suwaczek.pl/cache/38411db991.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...